Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Nieuwsbericht

Absalem: op de knieën voor goede afloop


Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)

19 mei 2024 Nog geen reacties

De uit het veld gestuurde Amir Absalem zat flink in de stress of zijn teamgenoten stand zouden houden tegen De Graafschap.

 

Er was nog een klein kwartier te spelen plus extra tijd toen de verdediger na zijn tweede gele kaart de spelerstunnel in moest. Dat gebeurde bij een 2-2-stand

 

,,Nadat ik het veld afmoest, heb ik nog geprobeerd te kijken. Maar het was voornamelijk ijsberen en op de knieën zitten dat we naar de volgende ronde zouden gaan. Je wilt niet degene zijn die verantwoordelijk is voor de uitschakeling'', zegt Absalem tegen Haagse Topsport.

 

Bij zijn eerste gele kaart was hij ongelukkig uitgegleden toen hij bij de middenlijn een tegenstander raakte.

 

Bij de tweede keer geel had hij een bal op doel geschoten nadat al gefloten was. ,,Waarom ik dat doe? Dat is een vraag die ik mezelf constant stel. Om eerlijk te zijn was ik ook vergeten dat ik al geel had. Het was gewoon een domme actie door vermoeidheid. Niet slim.''

 

En dat terwijl Absalem als wingback weer goed in de wedstrijd zat met een assist nadat hij midweeks had gescoord. ,,Ik heb het naar mijn zin op die positie en voel dat ik wat meer tot mijn recht kom'', zegt hij.

 

Zie hier het interview met Absalem en Alex Schalk bij Haagse Topsport

 

 

 

 

Lees meer over

Reacties

Er zijn nog geen reacties.

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Dordrecht
2-1
30 maart 2025

Volgende wedstrijd

Logo Jong FC Utrecht Logo ADO Den Haag
7 april 2025 om 20:00 uur
Stadion Galgenwaard, Utrecht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 32 - 70
2 ADO D.H. + 32 - 61
3 Excelsior 32 - 59
4 SC Cambuur 32 - 58
5 FC Dordrecht 32 - 56
6 Graafschap 32 - 53
7 Telstar 32 - 50
8 FC Emmen 32 - 50
9 Den Bosch + 32 - 49
10 Roda JC 32 - 45
11 Helmond Sp. 32 - 44
12 FC Eindhoven 32 - 41
13 Jong AZ 31 - 40
14 MVV Maastr. 32 - 34
15 VVV-Venlo 31 - 33
16 Jong Ajax 32 - 31
17 TOP Oss 32 - 30
18 Jong PSV 31 - 23
19 Jong Utrecht 31 - 18
20 Vitesse -27 32 - 8