Nieuwsbericht
UPDATE: `Plottwist: Japanners dichtbij overname`
Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)
8 oktober 2021 | 7 reacties |
ACA Investments is opnieuw in beeld bij ADO, meldt 'een doorgaans zeer betrouwbare bron' aan Voetbal International.
De Japanse investeringsgroep zou momenteel gesprekken voeren met herstructureringsdeskundige Jeroen Reiziger. ‘Het kan volgende week al rond zijn’, vertelt de tipgever aan het voetbalblad.
Het staat haaks op de brief van burgemeester Jan van Zanen aan de gemeenteraad na de noodkreet van de club. ADO liet weten dat het voor 1 november geen oplossing ziet in de vorm van een nieuwe eigenaar of financier.
Het leidt in het VI-artikel tot de volgende vragen: Wordt de gemeente in de maling genomen? Is men bang dat een overname niet bijtijds tot stand komt? Of is dit het zoveelste broodje aap?
ACA Investment heeft vestigingen in Japan, Singapore en de Verenigde Staten. De investeerder zou zich al een tijdje terug voor het eerst bij ADO hebben gemeld.
UPDATE: Frank de Graauw, die bij meerdere clubs in het Nederlandse betaald voetbal actief is met zijn bedrijf Stadium Connected, zou de gesprekken voeren namens de Japanners, vult VI aan. 'Hij schrok hoorbaar van ons telefoontje. De gesprekken ontkende hij niet. 'De namen die u noemt zijn juist', was zijn eerste reactie. 'Ik ga even overleggen wat ik u mede kan delen.'
Later bevestigde een andere bron aan VI dat er nog altijd gesprekken lopen met een Japanse partij.
ADO Den Haag heeft nog 23 dagen om een garantstelling van 5,1 miljoen te vinden. Lukt dat niet, dan raakt het mogelijk de KNVB-licentie kwijt. Op VI PRO proberen we wat orde in de chaos te scheppen. Een update van @stefdebont_vi. https://t.co/3QNng3XneA
— Voetbal International (@VI_nl) October 8, 2021
Reacties
AussieAdo
Je zou bijna willen voorstellen als supporters aan onze spelers; kom laten we op het veldje hierachter lekker ballen Ons Spelletje spelen... Laat die oelewappers zeiken en zuren en liever oprotten. Laat ons erbuiten (zoals ze al doen). Utopie, helaas? Geld...
De misdaden gepleegd aan ons is met geen pen te beschrijven.
Niemand snapt het of is het aan een buitenstaander uit-te-leggen.
Een ding wat is wat mij betreft duidelijk geworden; wij voelen ons zonder bestuur (en met/zonder 020 2.0) kampioentjes.
Zo`n divine wedstrijd gezien in Maastricht, MVV werd gewoon weggeblazen. De uitslag op de ruig van Sem, was een gevolg van schitterend voetbal & mooie goals.
De terugweg was zeker 3x sneller dan de heenweg...
Hemels,
rip Dani.
ruudje
Is heel slim
Rikkie1
Jap
Freek
ruudje
ADOZoetermeer
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | ADO Den Haag | 24 | - | 40 |
7 | Graafschap | 24 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |