Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Nieuwsbericht

ADO Den Haag met 0-6 langs DCV


Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)

12 augustus 2006 Nog geen reacties
ADO Den Haag heeft zijn laatste oefenwedstrijd tegen de amateurs van DCV met 6-0 gewonnen. De ploeg van Frans Adelaar had wel wat moeite op het natte veld tegen de zeer defensieve tegenstander.

Of ADO Den Haag nu klaar is voor de wedstrijd Heerenveen was niet af te lezen aan de wedstrijd in Krimpen aan den IJssel. Wel was te zien dat Stijn Vreven er ondanks dat hij nog niet helemaal fit is, zijn gif nog niet verloren heeft. De verdediger speelde voor het eerst mee tijdens de oefencampagne en gaf gelijk zijn visitekaartje weg. De linksbuiten van DCV mocht in de eerste helft van geluk spreken dat hij niks gebroken had na een charge van de Belg. In de tweede helft haalde Vreven een doorgebroken speler onderuit en toen was het genoeg voor de scheidsrechter. De nieuwe Haagse aanwinst moest verplicht gewisseld worden.

Voor de rest viel op dat Angelo Martha het beter op het middenveld dan in de verdediging doet. De speler wist tot twee keer toe door de verdedeging van DCV te breken en wist uit de tweede keer te scoren. De overige doelpunten kwamen op naam van Laurent Delorge, Michael Mols, Wesley Verhoek, Jesper Hakansson en een eigen doelpunt van een DCV`er. Het scoren ging vooral na rust gemakkelijk toen de amateurs het tempo niet meer konden bijhouden en achter de feiten begonnen aan te lopen. De eerste helft was de ploeg uit Krimpen a/d IJssel erg stug en stond vaak met negen man in het eigen strafschopgebied.

Goran Bunjevcevic, de speler die deze week in het Zuiderpark op proef is, speelde de volledige eerste helft. In de rust werd hij vervangen door Cristiaan Kum. Doordat DCV aanvallend weinig liet zien, werd de verdediger nog niet op de proef gesteld. Geert den Ouden was een opvallende afwezige in de selectie. De spits zat niet op de bank en op de tribune. Omdat zijn aanblijven nog steeds de grote vraag is, heeft Frans Adelaar hem voorlopig, tot er duidelijkheid komt, buiten de selectie gezet.

Reacties

Er zijn nog geen reacties.

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
Vandaag om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 FC Dordrecht 26 - 47
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 27 - 1