Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Nieuwsbericht

ADO te sterk voor Jong Ajax


Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)

14 februari 2025 6 reacties

ADO Den Haag heeft ook de thuiswedstrijd tegen Jong Ajax gewonnen.

 

De ploeg van Darije Kalezic ging er vrijdagavond met een 1-0 overwinning vandoor dankzij een doelpunt van Luka Reischl. Daarmee behaalde ADO de vierde zege op rij en de zevende achtereenvolgende thuisoverwinning.

 

Voorafgaand aan deze wedstrijd merkte Darije Kalezic op dat ADO sinds de winterstop wel vaak scoort, maar weinig kansen creëert. Dat was dit duel niet veel anders. De Haagse ploeg werd maar zelden echt gevaarlijk.

 

De enige echte kans in de eerste helft was voor Lee Bonis vanaf de penaltystip. ADO had een strafschop gekregen na een overtreding op Cameron Peupion. Bonis wist de bal alleen niet langs de keeper te schieten.

 

Ook in de tweede helft waren de mogelijkheden beperkt. De eerste echte kans was voor Reischl, die ook gelijk raak schoot. De Oostenrijker was attent vanuit de rebound en knalde de bal het doel in. Daarmee maakte hij alweer zijn derde doelpunt op rij in Haagse dienst.

 

Verder waren er nog wat afstandsschoten en een kopkans voor Bonis. ADO had tegelijkertijd niet veel te duchten van Jong Ajax. Wel moest Kilian Nikiema met een knappe redding alles op alles zetten op puntverlies te voorkomen. Het werd zijn eerste clean sheet in 2025.

 

Door deze overwinning is ADO Cambuur voorbij. De Haagse ploeg staat voorlopig op de derde plek. Volgende week zondag reist ADO af naar MVV.

Reacties

RF

Bar slechte scheidsrechter
Zaterdag 15 februari 2025 om 11:51 uur

RF

Bonis gaat meer kaarten pakken dan doelpunten maken
Zaterdag 15 februari 2025 om 11:51 uur

KaleHans

En weer die Reischl die scoort, een goeie aanwinst. Hij is gehuurd met een optie tot koop, dus Joris... maar snel die optie tot koop lichten en deze jongen een driejarig contract voorschotelen. Niet te lang wachten hiermee voordat er (weer) een andere club mee vandoor gaat!!

Volgende week misschien Reischl in de spits met Peupion en v.Mieghem aan de zijkanten en Rottier achter Reischl? Is dat een idee?
Dan mag Bonis (hoe hard hij ook werkt want daar ligt het niet aan) even op de bank.
Zaterdag 15 februari 2025 om 11:23 uur

Joop de graaff

Volgende week mvv uit zonder die smeets dat scheelt wel eventjes..de verdedigend zitten echt slecht pff
Zaterdag 15 februari 2025 om 09:23 uur

Huge

Wat een minkukel die scheids. 3x een scheidsrechterbal geven als de bal tegen hem aan word geschoten. Hij is een dood spelelement, dus dat hoort gewoon door te gaan. En bij die penalty is die keeper zo aan het bewegen, dat je zonder VAR nooit kan zien of hij op de lijn blijft, dus zal hij over genomen moeten worden. Verder teveel kaarten tegen die nergens op sloegen.
Zaterdag 15 februari 2025 om 05:34 uur

Jap

Goede overwinning. Met deze scheidsrechter, die werkelijk alles, maar dan ook alles en de hele wedstrijd finaal kapot floot, mag je gewoon blij zijn met 3 punten. Het was niet te doen om een fatsoenlijke pot voetbal te spelen.
Zaterdag 15 februari 2025 om 00:04 uur

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Dordrecht
2-1
30 maart 2025

Volgende wedstrijd

Logo Jong FC Utrecht Logo ADO Den Haag
7 april 2025 om 20:00 uur
Stadion Galgenwaard, Utrecht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 31 - 67
2 ADO D.H. + 32 - 61
3 Excelsior 32 - 59
4 SC Cambuur 32 - 58
5 FC Dordrecht 32 - 56
6 Graafschap 32 - 53
7 Telstar 32 - 50
8 FC Emmen 32 - 50
9 Den Bosch + 31 - 46
10 Roda JC 32 - 45
11 Helmond Sp. 32 - 44
12 FC Eindhoven 32 - 41
13 Jong AZ 30 - 39
14 MVV Maastr. 32 - 34
15 VVV-Venlo 31 - 33
16 Jong Ajax 31 - 31
17 TOP Oss 31 - 29
18 Jong PSV 30 - 23
19 Jong Utrecht 31 - 18
20 Vitesse -27 32 - 8