Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Nieuwsbericht

ADO zoekt ook linksbuiten, spits en middenvelder


Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)

15 mei 2018 13 reacties

Zonder dat ADO iemand verkoopt, zoekt ADO sowieso voor vier posities nieuwe spelers.

 

In het AD bevestigt Jeffrey van As nog eens dat bovenaan het lijstje een rechtsback staat vanwege het aanstaande vertrek van Tyronne Ebuehi.

 

,,Ook als alles verder blijft, willen we ons versterken. Er moet nog een eredivisiewaardige middenvelder bij, een linksbuiten en een spits. Zonder dat we iemand verkopen, kunnen we drie of vier nieuwe spelers halen.”

 

Eerder werd bekend dat ADO voor de rechtsbackpositie het oog heeft laten vallen op Hidde ter Avest, Deyovaisio Zeefuik en oudgediende Dion Malone

Reacties

R.E.

En ja hoor, je kon erop wachten: Van Duinen wordt wéér genoemd. Ik dacht dat we er nu wel allemaal van overtuigd waren dat hij het puur en alleen van zijn inzet moet hebben, technisch, tactisch en qua koppen enorm tekortschiet en gelet op zijn leeftijd ook niet meer beter zal worden en dat ADO destijds een historische blunder beging door biedingen van AZ en Groningen van ruim 2 miljoen euro af te slaan. Let wel: dit is geen wijsheid achteraf; dat heb ik hier direct na die biedingen diverse keren gezegd. Ik dacht trouwens ook dat de ambities van ADO intussen wat hoger lagen dan de ambities van clubs als Roda en Excelsior, waar hij zich (afgezien van zijn altijd te prijzen inzet) ook niet bepaald enorm heeft waargemaakt. Van mij mag hij dus gerust naar Zwolle gaan.
Woensdag 16 mei 2018 om 10:38 uur

Nees

Overtoom ophalen bij Almere city, ter avest en een spits lastig ik zou eens gaan kijken bij de top 3. En anders nog gaan voor van duinen, wij zijn niet meer minder dan Zwolle
Dinsdag 15 mei 2018 om 23:24 uur

Hoffmani

Trouwens Reuven Niemeyer stond de 2e helft van het seizoen vaak op de bank bij Heracles.
Onbegrijpelijk want een zeer goeie speler die vaak assists afgeeft en doelpuntjes meepikt.
Heeft nog 2 jaar contract bij Heracles.
Zie hem graag komen bij onze club!!
Dinsdag 15 mei 2018 om 21:20 uur

Hoffmani

Ik denk als Rosheuvel betere spelers om zich heen heeft, Dat hij zeker ook bij ADO past en voor een stukje meerwaarde kan zijn als Becker weg zou gaan.
En als ze snel slim zijn proberen Gustafson te halen, die staat nog voor 1 jaar onder contract bij Feyenoord.
Voor 1 jaar huren en dan een contract aanbieden als dat zou lukken!
Dinsdag 15 mei 2018 om 21:07 uur

R.E.

Nogmaals: Schahin is traag en technisch zwak. Dan heb ik meer gezien van Mahmudov (Dordrecht) en Hamdaoui (Telstar). Kip heb ik trouwens al genoemd toen hij nog bij Almere speelde, dus voordat hij het songfestival won (net zoals ik pleitte voor Linssen toen hij gratis opgehaald kon worden bij VVV, dus voordat hij zichzelf in de kijker speelde bij Groningen en Vitesse).
Dinsdag 15 mei 2018 om 20:56 uur

ENW02

@kalehans
Hahahahahahahahahahhaahahahhaahahhaahahahhaahhaahahhhahaahhahaahhaahahhaahahahahahahahhahaahhaahhahahahahaahahahahahaahahahahahahahahahhahahahah
Ik kan echt niet op een andere manier reageren.
Rosheuvel gedegradeerd met Roda en Cambuur.
We gaan afwachten waar rosheuvel heen gaat en waar becker. Heb je nog meer toppers. Misschien Fischer van Sparta. Of zullen we achabar van nec halen.
Je praat onzin. Dat je becker niet moet, oké dat begrijp
Ik. Maar rosheuvel, hoe kom je erop.
Dinsdag 15 mei 2018 om 20:37 uur

KaleHans

@ENW02, inderdaad heb ik liever Rosheuvel dan Becker. Als Rosheuvel de bal kwijt is dan gaat hij er tenminste achteraan om hem terug te veroveren.
Per wedstrijd gaat Rosheuvel meer keren tot de achterlijn om een voorzet af te leveren dan Becker die per wedstrijd ongeveer 1 of 2x de achterlijn haalt. En hij is minstens zo snel. En het allerbelangrijkste, als Rosheuvel de bal kwijt is of als een actie mislukt gaat hij gewoon door met voetbal en neemt hij deel aan het spel en staat hij niet stilstaand en stampvoetend zoals Becker zijn frustratie te botvieren of zijn ongenoegen te botvieren!!
Dinsdag 15 mei 2018 om 18:49 uur

Ronnie

Zo slecht is die Rosheuvel nou ook weer niet,ongeveer zelfde kaliber Becker.
Maar dan niet zo arrogant.
Gustafson lijkt me voor ado ook geen slechte maar die is denk ik te duur.
En die 2 van Nec,zijn zeker te duur,dat zijn hun 2 beste voetballers.

Hoe zou het eigenlijk met Kevin Jansen zijn bij Nec? Zou hij al spijt hebben?
Nog een jaartje in de jupiler league als routinier.
Dinsdag 15 mei 2018 om 17:01 uur

Alexander

Drie spelers van Roda en een van NEC zijn dat de clubs die het niet gered hebben in de nacompetitie? Dan mag Kip van Cambuur en Okita van MVV ook op het lijstje. Succes Jeffrey.
Dinsdag 15 mei 2018 om 15:56 uur

ENW02

Volgens kalehans moeten we rosheuvel hebben ????????????????????????????????????????????????????????
Dinsdag 15 mei 2018 om 14:55 uur

Donnydh070

Groeneveld, kadioglu oppikken bij nec
Dinsdag 15 mei 2018 om 11:48 uur

pitbull

gustafson Proberen voordat Utrecht toe slaat
Dinsdag 15 mei 2018 om 10:27 uur

Rikkie

Schahin lijkt me een versterking..
Dinsdag 15 mei 2018 om 09:38 uur

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1