Nieuwsbericht
Beoogde ADO-eigenaar ging in 2004 failliet
Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)
15 maart 2021 | 13 reacties |
De beoogd ADO-eigenaar ging in 2004 failliet, maar wat weten we verder van deze onbekende fan?
Wie Anthony Rothengatter is? Het blijft stil rondom ADO Den Haag. Niet omdat mensen de kaken stijf op elkaar houden. Maar omdat ze het écht niet weten, schrijft het AD. Bij de businessclub van ADO Den Haag, waarin grote sponsoren zijn verenigd, is hij niet bekend.
Bij de supportersvereniging zijn er ook geen blikken van herkenning bij het horen van de naam van de in het Zwitserse Zürich wonende Hagenaar. ,,Maar op de eretribune van het Cars Jeans Stadion zitten een heleboel onbekende, maar vermogende supporters”, klinkt het.
Toch is de uitvoerend partner van investeringsmaatschappij Cosinus Group Capital Partners (eveneens in Zürich) volgens de verhalen een fervent ADO-fan.
De nu 56-jarige Hagenaar ging in 2004 persoonlijk failliet. Hij runde in Leidschendam een management- en consultancybureau. Het faillissement van de eenmanszaak werd beëindigd ‘wegens gebrek aan baten’.
Nu is hij dicht bij de overname van de meerderheid van de aandelen van ADO Den Haag. Die impuls kan de in sportieve én financiële nood verkerende club goed gebruiken.
De club stevent af op degradatie, had al een niet sluitende begroting en krijgt net als UVS harde klappen door het coronavirus. Tientallen medewerkers van de club dreigen op straat te komen, omdat evenementenbedrijf UVS al maanden niet voldoet aan haar betalingsverplichtingen.
Als de investeringsmaatschappij de Chinese eigenaar eenmaal heeft afgelost als grootaandeelhouder, moet Rothengatter de nieuwe baas van de club worden. Hij moet als verantwoordelijke vanuit de Nederlands-Zwitserse investeringsmaatschappij ADO erbovenop helpen.
De emotionele betrokkenheid van Rothengatter bij ADO in combinatie met de positie die hij heeft bij Cosinus Group hebben ervoor gezorgd dat het bedrijf interesse heeft in de Haagse club. Het zal ervoor zorgen dat hij straks niet langer een grote onbekende is in de businessclub van ADO.
Beoogde ADO-eigenaar ging in 2004 failliet, maar wat weten we verder van deze onbekende fan?https://t.co/PMxXxdRHFb
— AD Den Haag (@ADDenHaag) March 15, 2021
Reacties
Freek
strijpie
Erwin 070
en inderdaad , overgaan met puinruimen .
rijswijk hoekpolder
Freek
AussieAdo
AussieAdo
Nee allemaal booten. Bestuur, spelers, techno-staf (wat dah fok hebben zij nauw welke spelers beter gemaakt dan???) allemaal en iedereen opzouten. Lekker bij 020 gaan aankloppen voor mijn part.
Het nieuwe bestuur moet hun minimaal hun geboortebewijs meenemen en dus aantonen, gelijk checken of ze in den haag eo geboren zijn, anders middenvinger en opzouten.
Tommy B. terughalen oh wie moet dit betalen?
ADO moet weer een Haags gezicht krijgen, Haags lullen & Haags humor moet terug.
Ons Haags hoofdje (= bestuur) knielt weer eens te veel naar die 020 vriendjes in Zeist, hoe laf en dom Mo, ben je dan? Wie? zit je voor dan?
haagse jr
RF
En laat hem met de supporters afspreken vwb zijn plannen en bank rekening check.
guru
Kamikaas
KaleHans
Ik hoop in ieder geval niet dat dit een gevalletje "van de regen in de drup" wordt.
Hagenees
Gaat allemaal in een rap tempo.
Persoonlijk al failliet gegaan en dat zegt mij al genoeg.
Dan ben je niet goed in zaken doen dat begrijpt een ieder.
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | ADO Den Haag | 24 | - | 40 |
7 | Graafschap | 24 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |