Nieuwsbericht
`Beugelsdijk verdient applaus bij 13 keer geel`
Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)
23 april 2019 | 5 reacties |
De invloed van Tom Beugelsdijk op de prestaties van ADO Den Haag is groter dan sommigen denken.
De verdediger kan dit seizoen nog zijn 13e gele kaart pakken, een negatief record. Maar, zo valt te lezen op de site van JCS Sports Stats, het toont wel de onverzettelijkheid van de Haagse verdediger aan.
,,Hij is niet de beste voetballer, komt af en toe veel te laat en gevaarlijk in, maar is een o zo belangrijke teamspeler.''
Want wat blijkt uit de cijfers? Tot op heden speelde Beugelsdijk dit seizoen 23 wedstrijden. Daarvan werden er door ADO 9 gewonnen, 7 gelijkgespeeld en 7 verloren. Zonder Tom speelde ADO 8 wedstrijden, daarvan werden er 0 gewonnen, 2 gelijkgespeeld en 6 verloren.
Statistisch betekent dit dat als Beugelsdijk meespeelt ADO gemiddeld 1.48 punt per wedstrijd pakt, zonder de verdediger slechts 0.25 punt per wedstrijd.
,,Dit is nogal een significant verschil en zeker voor de club die altijd voor de punten zal moeten knokken'', aldus JCS Sports Stats. ,,Daarom verdient Beugelsdijk bij zijn 13e gele kaart van het seizoen een staande ovatie van het publiek.''
Pak maar een gele kaart Tommie! https://t.co/EoG6UCXjBM pic.twitter.com/woGwenlYDT
— JCS Sports (@Deseep1968) April 22, 2019
Lees meer over
Reacties
langepino
![](https://www.clubachterdeduinen.nl/media/images/smileys/thumb.gif)
radar
dick
Hij benadeeld de club en zichzelf met die onbesuisde acties
Ano-Niem
Tuurlijk wordt ie “gezocht” en krijgt ie makkelijker geel, maar hij heeft minimaal drie kaarten gepakt op een hele lompe en domme manier. Als de statistiek dan echt op gaat hadden we nu dus minimaal 3,69 punten meer moeten hebben (dus nu 39 of 40 punten afhankelijk hoe je wilt afronden) en dan waren we al veel eerder veilig geweest en hadden we zelfs nog meegedaan voor playoffs Europa (waar we overigens niets in te zoeken hadden)
Renearmand56
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 25 | - | 45 |
3 | SC Cambuur | 25 | - | 44 |
4 | FC Dordrecht | 25 | - | 44 |
5 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
6 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 24 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 24 | - | 35 |
11 | Telstar | 25 | - | 35 |
12 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 25 | - | 30 |
14 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 24 | - | 27 |
16 | VVV-Venlo | 25 | - | 26 |
17 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 25 | - | -2 |