Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Nieuwsbericht

Brood: vuurwerkonderbreking niet goed voor ADO


Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)

12 december 2020 6 reacties

Ruud Brood was blij met de inzet van de spelers en dat de belangrijke wedstrijd tegen Emmen niet was verloren.

 

,,We begonnen prima. Maakten een mooie goal en zaten goed in de wedstrijd. De onderbreking vanwege het vuurwerk was jammer. In die tijd konden zij het wat beter wegzetten'', liet de trainer weten bij FOX Sports.

 

,,Emmen speelde daarna vierkantjes op het middenveld, daar hadden we moeite mee. We gaven weliswaar niet veel weg, maar in de tweede helft hebben we best wel geluk gehad.''

 

Van het tegendoelpunt, waarbij een verdediger van Emmen ongehinderd mee naar voren ging, had Brood wel gebaald. ,,Ik was daar kwaad over, met 5-4-1 mag je niet zo verrast worden. Daarna stonden we weer wat beter en kregen we meer ruimte. Je baalt van zo'n goal maar het was een terecht gelijkspel.''

 

Brood: ,,Ik kan hier wel verder mee. De jongens hebben heel hard gewerkt. Maar je verwacht na zo'n eerst half uur dat je het door kan zetten.''

 

Volgende week wacht ADO een lekker potje, beseft de trainer. ,,Ah, gewoon aanpakken die gasten'', blikte Brood vast vooruit op het treffen met Ajax.

 

 

Lees meer over

Reacties

Gâhwe fietse

Ik had gehoopt dat ADO zelf voor wat vuurwerk zouden zorgen. Maar daar was weinig van te merken. Na 1 goal de rem erop en in je eigen 16 duiken met z n allen. Waarom wordt er een spits gewisseld als er geen intentie is om aan te vallen?
Zondag 13 december 2020 om 21:20 uur

Lekkâh voetbal kèke

Wat een verdediging zeg. tegen ajakkes? nu met dit elftal? wat denk je zelf, brood?
Zondag 13 december 2020 om 13:38 uur

RF

Een Hagenees houdt van vuurwerk en een fik, brood niet.
Zijn eigen wissels pakten vooral niet lekker uit.
Die Roemeen is niet zo sterk en ook tactisch niet goed.
De boer zal ie wel hebben gewisseld voor evt 2e geel.
Als kishna eruit gaat daalt t vertrouwen met 50%.
Zondag 13 december 2020 om 10:05 uur

AussieAdo

70%-30% zag ik eerder in beeld verschijnen, zijnde balbezit... Laat ik duidelijk zijn 70% voor nummer laatst. Niet voor de eerste keer overigens.

Onze ado is niet in staat om een bal in bezit te houden. Het liefst speelt men naar een andere shirtje. Ik vraag mij af wat gebeurt er op de training, hetgeen ik niet mag bijwonen, geef lekker convid maar weer de schuld, lekker makkelijk. Men zou het vanaf 1,5 keer 10 meter kunnen volgen. Nepnieuws.
Het cliche verhaal van heer brood hierboven lust ik geen roggebrood van. Hij wisselt de 2 langste spelers en prompt scoort een geheel vrijstaand lilliputter 1-1. Huh?
Wat de taken van die #6, Tante Rigo? waren, tja net als die kiespijn uit Israel vorige week Kerk aanspeelde, absoluut G`tje onwaardig.
Ik wouw dat tik voor het slapen gaan, positief kon afsluiten.
Op naar volgende week 0-20?
Ik blijf hopen & dromen
AA
Zondag 13 december 2020 om 01:42 uur

Een oudere supporter

Lijkt Steijn wel. Wat een excuus truus.
Zaterdag 12 december 2020 om 23:12 uur

Ronnie

Pfff wat een lulverhaal zeg.
De 2e helft was het helemaal niks meer en wat een waardeloze wissels zeg.
Waarom die griek erin?
Die heeft er nog helemaal niks van gebakken.
Volgende week die neuzen, nou dan mag je wel wat beter voor de dag komen anders gaan we naar de slachtbank.
De 1e helft was redelijk, maar na de onderbreking had je gewoon moeten blijven voetballen zoals je voor de onderbreking doet.
En na de rust zijn we helemaal niet meer in het stuk voorgekomen, dat is toch ronduit triest tegen de nummer laatst.
Zaterdag 12 december 2020 om 23:06 uur

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5