Nieuwsbericht
Brood: zo`n grote selectie hebben we niet
Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)
18 januari 2022 | 6 reacties |
ADO moest al vroeg wisselen en werd er niet sterker op. Bij RKC gebeurde daarna het omgekeerde.
Ruud Brood baalde van het verlies in de verlenging van de tegenstander uit de eredvisie. Maar hij was ook trots op zijn spelers. ,,Ze hebben alles gegeven en gestreden'', zei hij bij ESPN.
De trainer miste al Gregor Breinburg en Daryl Janmaar. In de rust moest hij Boy Kemper wisselen wegens klachten. Stem Steijn en Vicente Besuijen werden na 45 minuten gespaard vanwege het zware programma. Na ongeveer een uur spelen gingen ook Ricardo Kishna en Jamal Amofa eraf.
,,Onze wissels kwamen iets te vroeg. RKC ging later meer en meer wissels inbrengen en werd een volwassen ploeg, terwijl wij speelden met jongens als Sacha Komljenovic. Toch hebben we goed weerstand geboden. Die eerste 90 minuten hebben we het goed gedaan. Misschien hadden ze bij RKC wel gedacht dat het wat makkelijker zou gaan.''
Brood: ,,Zo'n grote selectie hebben we nu ook weer niet. Maar we hebben laten zien dat we het interessant kunnen maken in de play-offs of dat we misschien ook wel bij de top van de Keuken Kampioen Divisie kunnen aanhaken.''
Lees meer over
Reacties
AussieAdo
Wij zijn in jaren niet zo ver gekomen in dat 020 2.0 beker, alsof ik er wat om kan geven. Not.
Zoals @Freek al aangeeft; de competitie is oh zo veel meer importanter dan die kut beker, zekers nu. All yours mate.
ADO73
Hansiehansie
Hoffmani
Freek
Mike
Alsof dat vanzelf gebeurde. Blunder van de eerste orde!
Gemiste gouden kans om de club en de fans een keer te belonen voor hun trouwe steun en zo de kwartfinales te halen van de beker. Schande!
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | Graafschap | 23 | - | 37 |
7 | ADO Den Haag | 23 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 23 | - | 26 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 23 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |