Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Nieuwsbericht

Cosinus: wel, niet en nu weer `wel`


Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)

7 augustus 2021 8 reacties

ADO Den Haag koerst toch af op een akkoord met de Cosinus over de overname van de club.

 

De verwachting is dat dit Zwitsers-Nederlandse concern de nieuwe eigenaar wordt. Dit is vrijdag aan het eind van de middag bevestigd door een woordvoerder van ADO aan Omroep West.

 

Cosinus, onder leiding van de Haagse zakenman Anthony Rothengatter, werkt met het kapitaal van een anonieme Duitse familie die als investeerder optreedt. De afgelopen weken zijn hierover volop onderhandelingen gevoerd. De berichten over het slagen ervan zijn zo wisselvallig als het weer, maar Omroep West voert nu een woordvoerder van ADO op.

 

 'Er wordt betaald', laat de zegsman van de Haagse club weten. 'Tot zojuist is er nog e-mailverkeer geweest met de partij die het benodigde geld aan Cosinus verschaft.'

 

Volgens hem is het wachten alleen nog op enkele 'bancaire' kwesties: 'Die lopen op het ogenblik wat lastig. Iedereen vindt dat vervelend'. Het zou, stelt de woordvoerder, 'best weleens kunnen' dat deze zaken op zeer korte termijn worden opgelost. 

Reacties

janvele

@Slimpie
Gepoogd wordt om uit een feitelijk failliete boedel ADO Den Haag te verkopen. Dat moet gebeuren op basis van de aandelen van UV die de 2 miljoen schuld niet wil betalen en daardoor haar rechten zou verliezen. Het Hoger beroep is echter eerst in september zodat die aandelen nog helemaal niet kunnen worden verkocht. Overigens hoe zou die Duitse oud doelman zijn vermogende moeder zo ver krijgen om ADO Den Haag te kopen als investering. Dat gelooft toch niemand. Bodemloze put.
Zaterdag 7 augustus 2021 om 18:27 uur

supporter-noord

hahah, een duitse familie die geld in ADO wil pompen. Dat doe je dan toch in een duitse ploeg ?
Vrij ongeloofwaardig en moeten ze zeker niet aan beginnen.
Ben wel helemaal klaar met buitenlandse investeerders.
Zaterdag 7 augustus 2021 om 17:24 uur

Slimpie

United vanson is eigenaar van de aandelen en kan dus zaken doen.
Die rechtzaak gaat erom dat ADO de aandelen in handen kan krijgen.
Zaterdag 7 augustus 2021 om 16:54 uur

janvele

De aandelen kunnen helemaal nog niet worden verkocht omdat eerst in september nog het Hoger beroep van de Chinese eigenaar dient. Overigens een oud Duitse doelman die met geld van zijn moeder investeert in een 2e rangs voetbalclub in Nederland. Je moet dan toch volstrekt niet toerekeningsvatbaar zijn.
Zaterdag 7 augustus 2021 om 14:59 uur

Jap

Het klinkt mij ook niet als meest positieve van de serie geïnteresseerden gezien de op het oog vage constructie, maar geef het het voordeel van de twijfel . Vab die Maas heb ik ook geen hoge pet op en die club willen met meerdere kapiteins op het schip zitten. Klinkt ook niet erg betrouwbaar. We moeten het afwachten en hopen dat niet dezelfde fout wordt gemaakt als van der Kallen met de Chinezen .
Zaterdag 7 augustus 2021 om 13:25 uur

Hansiehansie

Het is aan de supporters of het bestuur opstapt.
Zaterdag 7 augustus 2021 om 13:15 uur

eddyverm

Ben bang dat je gelijk hebt.
Waarom niet gewoon naar Jol Lentze en Maas.
Kut bestuur zal wel dikke vinger in de pap hebben, kenne ze gewoon doorgaan met hun louche praktijken.
Zaterdag 7 augustus 2021 om 12:56 uur

ADODENHAAG

Gefeliciteerd, weer een louche groep waar we over een jaar of 5 weer door in de problemen raken
Zaterdag 7 augustus 2021 om 12:29 uur

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5