Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Nieuwsbericht

De Mos: geen liggende gelden voor kunstgras


Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)

27 juni 2018 13 reacties

De gemeente is bereid met ADO Den Haag te praten over het gouden aandeel en de grasmat.

 

Terugname van het aandeel is 'zeker bespreekbaar' volgens sportwethouder Richard de Mos. 'Maar dan moeten we wel kijken of we niet weer in dezelfde impasse komen', zegt hij tegen Omroep West.

 

De Mos wil ook in gesprek over een echte grasmat in het stadion. 'Niets maakt voetballen zo mooi als voetballen op echt gras', maar hij wijst er ook op dat dit nog niet zo maar is geregeld.

 

Het kunstgras kwam er volgens De Mos op verzoek van ADO zelf met als voordeel dat er ook op kan worden getraind. Als er echt gras komt, moeten ergens anders trainingsvelden komen. Dat kan niet in het Zuiderpark waar de jeugd traint, omdat daar beoogde trainingsvelden aan amateurclubs zijn vergeven.

 

Verder vormen de kosten een probleem. 'De gemeente heeft ook geen liggende gelden’, stelt de wethouder. 'Maar ik ga graag met de heer Manders in gesprek en dan kunnen we kijken wat we kunnen doen.'

Reacties

Oudhaags

Overspannen !!,schei toch uit, die pot van de Gemeenten zit prop vol met parkeergeld, beleggen met ons Gemeenten geld daar zijn ze goed in,morgen er uit en volgende week is er gras, maar ja wil het aanzetten , dan ben je nu te laat , dus wordt het volgend jaar eer dat er mos op kan groeien, Over Mos gesproken dat is een dags vlieg.
Donderdag 28 juni 2018 om 11:09 uur

exopure

Ermee*
Donderdag 28 juni 2018 om 09:47 uur

exopure

De Mos is net een sluwe vos...weg ernee!
Donderdag 28 juni 2018 om 09:46 uur

H@@GenEES

Man, man, man wat een overspannen reacties weer zeg, het is juist goed dat de gemeente weer wil praten over het gouden aandeel en het grasveld, wat hadden jullie dan verwacht dat die morgen een tuinman had laten komen? Zo werkt dat natuurlijk niet en hij heeft het niet alleen voor het zeggen ondanks dat die wethouder is.
Donderdag 28 juni 2018 om 08:46 uur

Oudhaags

En als we het over gemeenschap geld hebben , moet je het programma over de balk maar eens bekijken , miljoenen worden weggegooid door wethouders en bestuurders van gemeentes , te Jos luguber voor woorden.
Donderdag 28 juni 2018 om 07:36 uur

Oudhaags

oprotten met die de Mos Nep supporter, ongelooflijk hoe mensen zich anders voor doen als ze in de politiek of gemeenten het voor het zeggen hebben.
Donderdag 28 juni 2018 om 07:33 uur

Petah

Geen liggende gelden ze krijgen dik een miljoen huur voor een betonnen bak waar ze zelf nog nieteens het onderhoud van doen

En alsmaar zeggen dat de gemeente zo goed is en de mos is al een echte politicus als een blad draaien zodra het kontje het pluche aantikt
Donderdag 28 juni 2018 om 01:11 uur

ps070

als wethouder kom je niet met zulk berichten als je fan van ado bent ga je naar oplossingen zoeken die wij niet kunnen vinden er is genoeg geld bij de gemeente geef mij liever baldewsing! die heeft op sportiefe vlak in heel den haag meer betekent dan jij ooit zal waarmaken
Donderdag 28 juni 2018 om 01:05 uur

Jos_Luguber

De beste stuurlui staan aan wal of uiten hun ongefundeerde kritiek graag online he? De Mos doet wat hij kan. De gemeente (vertegenwoordiger van de gehéle Haagse gemeenschap) doet ook wat het kan en mag geen gemeenschapsgeld verkwisten. Nutteloos blèren over een wethouder is zo makkelijk. Probeer het zelf eens: Bied je aan om volksvertegenwoordiger te worden. Dán praten we verder...
Woensdag 27 juni 2018 om 23:46 uur

langepino

Geen liggende gelden?? De gemeente den Haag trekt de ondernemers in de stad helemaal leeg!!
Woensdag 27 juni 2018 om 23:25 uur

VAKKIE-l

De Mos is net als de rest, een pot nat!
Woensdag 27 juni 2018 om 22:19 uur

Twa

De Mos lult lekker als hij gekozen wil worden. Nu hij eenmaal wethouder is draait hij 180 graden en is net als de rest in de politiek.
Woensdag 27 juni 2018 om 21:15 uur

pajam

WK Hockey was toeval?
Woensdag 27 juni 2018 om 20:52 uur

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1