Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Nieuwsbericht

`Deal met nieuwe eigenaar in enkele dagen beklonken`


Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)

15 maart 2021 7 reacties

ADO Den Haag nadert op bestuurlijk vlak een doorbraak.

 

De verwachting is dat binnen enkele dagen de overdracht van de aandelen van UVS naar investeringsmaatschappij Cosinus Group Capital Partners wordt beklonken. Dat meldt Marijn Abbenhuijs van het AD.

 

Als uitvoerend partner van Cosinus zal de uit Den Haag afkomstige Anthony Rothengatter de nieuwe baas van de club worden. Rothengatter, een ADO-supporter die momenteel in Zürich woont, moet de club dan gaan helpen om er bovenop te komen. Hij zal erop toezien dat ADO weer een financieel gezonde organisatie wordt.

 

De zakenman heeft in het verleden bewezen in staat te zijn om bedrijven omhoog te helpen en staat bekend om zijn grote netwerk. Een netwerk dat ook tot in de voetballerij reikt, bovendien.

 

Zaterdagavond werd duidelijk dat hij ADO vanaf komend seizoen naar alle waarschijnlijkheid letterlijk omhoog zal moeten helpen. Een divisie omhoog wel te verstaan, schrijft Abbenhuijs in het AD.

Reacties

AussieAdo

Ik zie liever een haagsche bezem al die eikels schoonvegen. Wat? De pleuris wegmeppen. Volgend jaar keuken? Dubbele prijs...
Nee allemaal booten. Bestuur, spelers, techn. staf (wat dah fok hebben zij spelers beter gemaakt dan???) allemaal iedereen opzouten. Lekker bij 020 gaan aankloppen voor mijn part.
Het nieuw bestuur moet hun geboortebewijs meenemen en aantonen, gelijk checken of ze in den haag eo geboren zijn, anders middenvinger en opzouten.
Tommy B. terughalen oh wie moet dit betalen?
ADO moet weer een Haags gezicht krijgen, Haags lullen & Haags humor moet terug.
Het Haagse hoofdje knielt tegenwoordig veels te veel naar die 020 vriendjes in Zeist, hoe dom ben je dan?
Dinsdag 16 maart 2021 om 01:34 uur
Hoop op diepe zakken en tientallen jaren loyaliteit zonder winstbejag vd eigenaar. Voetbal bij ado kost de eerste jaren gewoon veel geld.
Dinsdag 16 maart 2021 om 00:23 uur

Rikkie

..van kiet af aan gaan bouwen met regionale talenten.
Maandag 15 maart 2021 om 14:01 uur

Rikkie

...mooi vooruitzicht !.
Maandag 15 maart 2021 om 13:31 uur

pajam

Stap 1 in volle gang, stap 2 volgt snel... ; - )
Maandag 15 maart 2021 om 13:23 uur

KaleHans

Altijd maar weer een kwestie van "eerst zien, dan geloven".
Als het onze club daadwerkelijk omhoog zou helpen (in elk opzicht) dan zou dat mooi zijn. Ik hoop dat ze beseffen dat als je een voetbalclub daadwerkelijk gezond en winstgevend wil maken er altijd eerst een hoop geld in gepompt moet worden alvorens er iets voor terug zal komen.
Ben in ieder geval blij als we van de Wan(g)betaler UVS af zijn.
Maandag 15 maart 2021 om 12:27 uur

Voodoo070

Ik wil zo graag dat het waar is, maar ik geloof er echt geen ene reet van.
Maandag 15 maart 2021 om 11:35 uur

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo Telstar Logo ADO Den Haag
1-1
11 april 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong PSV
Vandaag om 14:30 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 34 - 76
2 Excelsior 34 - 65
3 ADO D.H. + 34 - 63
4 FC Dordrecht 35 - 62
5 SC Cambuur 35 - 62
6 Graafschap 35 - 59
7 Telstar 35 - 55
8 FC Emmen 35 - 53
9 Den Bosch + 35 - 51
10 Roda JC 35 - 48
11 Helmond Sp. 35 - 46
12 Jong AZ 35 - 45
13 FC Eindhoven 35 - 45
14 VVV-Venlo 35 - 38
15 MVV Maastr. 35 - 37
16 TOP Oss 35 - 36
17 Jong Ajax 35 - 32
18 Jong PSV 34 - 27
19 Jong Utrecht 35 - 20
20 Vitesse -30 35 - 10