Nieuwsbericht
Derksen: daarom wilde Steijn niet
Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)
12 mei 2020 | 12 reacties |
ADO Den Haag en Maurice Steijn kwamen er in de gesprekken niet uit.
Volgen Johan Derksen kwam dat niet door het salaris, maar zag Steijn als beoogd hoofdtrainer te weinig perspectief.
,,Het heeft te maken met de spelers die hij erbij kan krijgen'', zei Derksen in Veronica Inside.
De 'Snor' beweert dat er geen geld is voor een ,,representatief elftal'' en dat Steijn er daarom ,,zijn vingers niet aan wil branden''.
,,Wat je overhoudt na het vertrek van al die huurlingen zijn gefrustreerde spelers die afgelopen seizoen werden afgedankt voor afdankertjes eigenlijk.''
Derksen zegt dat Martil Jol pro deo de technische leiding op zich neemt.
De nieuwe trainer Aleksandar Rankovic heeft volgens de voetbalanalist niks te verliezen. ,,Die moet nog beginnen.''
Reacties
Anne van Schuurman
Haagsicoon
Ronnie
Dus wat dat betreft zijn we niet de enige en zal het sowieso heel anders gaan worden dan voor de Corona crisis.
Ronnie
Tja dat is makkelijk praten zo.
Tuurlijk is het nu financieel niks, dat was het ook al niet,maar ik denk dat ze daar met ze allen wel heel erg hun best doen.
We zijn door het oog van de naald gegaan en zullen nu met ze allen (ook de supporters die straks weer een seizoenskaart of halve seizoenskaart) gaan aanschaffen.
We beginnen nu weer op nul,en laten we hopen dat de chinezen ons een beetje geld geven voor wat leuke jongens aan te trekken.(als dat nodig is)
Ik kan niet zien hoe we er nu voorstaan.
Ik zou wat talenten uit de eerste divisie bekijken (als die te betalen zijn natuurlijk) en dan aanvullen met talenten die we al hebben en de oude rotten die niet weg zijn bij ADO.
En wie weet is er nog wat transfervrij aan te trekken.
Van Ewijk is terug en laten we hopen dat Koopmans blijft.
En het allermooiste is toch dat er weer een fantastische grasmat neergelegd gaat worden.
Een klein beetje positief mag je wel eens zijn.
Ik ben ook altijd behoorlijk kritisch maar zal nu mijn mooie club steunen waar dat kan.
Ik denk dat we best een leuk team bij elkaar gaan harken en die Rankovic is ieder geval een goede wat betreft doorzetten.
Dat was hij ook al als speler bij ons.
Ik heb er wel vertrouwen in.
Huge
Huge
Oudhaags
De Chinees doet er weinig mee, en brengt alleen centjes om gaten te dichten.
Het blijf allemaal amateur gedoe.
Het zelfde als die twee uit de eerste divisie, schreeuwen hard, en waarom?
om de centjes, om tijdelijk hun zakken te vullen , om vervolgens er volgend jaar weer uitgeflikkerd te worden.
Nu die Corona speelt, is mij ook wel duidelijk geworden hoe de gehele voetballerij zich zelf afhankelijk heeft gemaakt van derden, zonder zelf enige visie van zelf behoud te realiseren. ADO is een heeeeeel kleintje in deze wereld, en mag hopen dit op amateur ogenschouw te mogen of kunnen behouden in onze maatschappij, tijd zal het leren.
MiG
BertD
Ach,
met dat soort negatieve reacties kan je niks en win je niks. Ben blij dat Martin Jol en Hamdi er zit. We hebben een nieuwe trainers staf en zijn aan het bouwen voor een nieuw representatief nieuw elftal. Het kan vriezen het kan dooien.
En niemand hoeft ons te vertellen dat het wederom een spannend seizoen gaat worden. We zijn niet anders gewend
Daar is de aanhang en eenheid zo sterk van geworden.
Wie zich daar niet in kan vinden kunnen we niets mee.
KaleHans
Lekkâh voetbal kèke
Oudhaags
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
4 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
5 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
6 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
12 | Telstar | 24 | - | 32 |
13 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
14 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |