Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Nieuwsbericht

Franken: dichtbij directe-promotieplekken blijven


Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)

4 maart 2022 Nog geen reacties

Giovanni Franken hoopt met ADO Den Haag de komende tijd dichtbij de directe-promotieplekken te blijven.

 

De opvolger van Ruud Brood, lijkt daarmee meer ambitie te tonen dan de club deze week in een persbericht deed. Daarbij werd uitgegaan van de play-offs. ADO staat met een wedstrijd minder gespeeld 7 punten achter nummer 2 FC Emmen.

 

''Ik hoop dat er nu rust komt en dat de jongens het seizoen in alle rust kunnen afmaken en zich focussen op de doelstelingen. Op korte termijn is dat om dicht bij de directe promotieplek te blijven en anders daarna de play-offs'', zegt Franken tegen ADO TV.

 

De geboren Rotterdammer hoopt hoe dan ook dat het de komende periode eindelijk weer eens over voetbal gaat bij ADO Den Haag.Hij doelt daarbij niet alleen op het gedoe over de komst van een nieuwe eigenaar en het onverwachte vertrek van Ruud Brood. Ook de seizoenen daarvoor ging het volgens Franken over van alles, en te weinig over het voetbalinhoudelijke. 

 

De ex-trainer van onder andere Aruba en RVVH Ridderkerk kan meteen aan de bak. Er staan maar liefst zes wedstrijden in de komende drie weken op het programma. “Het klopt dat wij een zwaar programma hebben, maar we pakken het wedstrijd voor wedstrijd aan. Dat doen we het hele seizoen al. We gaan knokken en kijken wat er uiteindelijk uitkomt.”

 

 

 

 

 

Lees meer over

Reacties

Er zijn nog geen reacties.

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong PSV
3-2
20 april 2025

Volgende wedstrijd

Logo Roda JC Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 35 - 76
2 Excelsior 35 - 68
3 ADO D.H. + 35 - 66
4 FC Dordrecht 35 - 62
5 SC Cambuur 35 - 62
6 Graafschap 35 - 59
7 Telstar 35 - 55
8 FC Emmen 35 - 53
9 Den Bosch + 35 - 51
10 Roda JC 35 - 48
11 Helmond Sp. 35 - 46
12 Jong AZ 35 - 45
13 FC Eindhoven 35 - 45
14 VVV-Venlo 35 - 38
15 MVV Maastr. 35 - 37
16 TOP Oss 35 - 36
17 Jong Ajax 35 - 32
18 Jong PSV 35 - 27
19 Jong Utrecht 35 - 20
20 Vitesse -39 35 - 1