Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Nieuwsbericht

Geen spelersuitwisseling; wel doelstelling


Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)

4 november 2021 5 reacties

Binnen de groep waar ADO Den Haag onder komt te vallen, worden geen spelers uitgewisseld.

 

Spelers van clubs als Chrystal Palace en Augsburg worden niet in Den Haag gestald. Andersom zullen ook geen Haagse talenten naar die clubs worden gestuurd.

 

,,Zoals wij met Globalon hebben gesproken is ADO een op zichzelf staande entiteit, net zoals Chrystal Palace en Augsburg dat zijn'', zegt Edwin Reijntjes tegen ADO TV.

 

,,Er wordt wel technische knowhow uitgewisseld, maar we hebben hier een eigen jeugdopleiding, waar we talenten kunnen ontwikkelen. Daar gaat Globalon ook in investeren.''

 

Volgens Reijntjes ziet de nieuwe eigenaar een enorme potentie in ADO. ,,Ze hebben ook een duidelijke visie. ADO moet op korte termijn terug naar de Eredivisie met een herkenbare speelstijl, met veel jeugd. En ja, ik durf het bijna niet te zeggen, want dat ligt altijd heel gevoelig: ze willen in de Eredivisie naar een positie in de middenmoot, zeg maar achtste tot en met twaalfde plaats. Daar moeten we stabiel kunnen spelen.''

 

Verder wil Global de ADO Vrouwen integreren binnen de club. Maar daarover moet nog verder worden gepraat, ook met ADO Vrouwen zelf, aldus Reijntjes.

 

 

Reacties

Lex5

@ supporterNoord

Ik vrees dat Wang maar al te goed snapte dat een ander bestuur aan `t roer moest komen. Hij kwam alleen van `n koude kermis thuis toen `ie merkte dat we hier in `t westen de zaken bij wet wat democratischer hebben geregeld. Met medezeggenschap en inspraak enzo. Dat de praktijk hier in Nederland soms 180 graden afwijkt van de wet, merkte onze Chinese grootkapitalist pas toen z`n graf gegraven was en hij flink werd tegengewerkt. Heel erg sneu, want je gunt `n investeerder die miljoenen heeft gestoken in onze mooie club een beter afscheid.
Donderdag 4 november 2021 om 22:35 uur

supporter-noord

Als de nieuwe eigenaar slim is, stallen ze gewoon eigen mensen in de directie.
Anders krijg je weer van die figuren die alles opmaken.
Die Wang snapte er geen jota van.
Donderdag 4 november 2021 om 21:40 uur

Hansiehansie

ANONIEM!! We hebben het wel over Reintje de Vos,Zijn uitspraken zijn net zo betrouwbaar als onbetrouwbaar. Het zou mooi zijn als hij de uitgang weet te vinden.
Donderdag 4 november 2021 om 21:25 uur

Hansiehansie

Als dat zo is dan zou ik ook graag alles wat er aan bestuursleden of oud belanghebbende de club hebben geleid en misleid de club moeten verlaten. Dan pas kun je volledig opnieuw alles van A tot Z op nieuw inrichten. Mag hopen dat het gebeurt.
Donderdag 4 november 2021 om 21:21 uur

Ano-Niem

Overigens geeft Reijntjes in het interview heel duidelijk aan dat er na januari een nieuwe governance wordt ingericht door de nieuwe eigenaar en dat hij in principe niet meer terugkomt.
Donderdag 4 november 2021 om 20:49 uur

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5