Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Nieuwsbericht

`Groenendijk vraagt niet om winterversterking`


Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)

10 december 2018 6 reacties

Fons Groenendijk heeft de aanvallende onmacht bij ADO al vaker benoemd.


Toch vraagt hij Jeffrey van As niet om inde winterstop versterking te halen. De trainer denkt dat de huidige spelersgroep meer rendement kan opleveren dan nu het geval is, schrijft het AD.


Op Nasser El Khayati na heeft geen enkele ADO-speler meer dan één competitietreffer gemaakt.
 

Lees meer over

Reacties

AussieAdo

Onze kleuterklas hebben een schop onder hun poepertjes nodig...
En Fons voetbalinzicht...
En ons bestuur een andere baan.

Maandag 10 december 2018 om 19:18 uur

Renearmand56

@groengeelhart070
Ben ik met je eens. Het gaat om (zelf-)vertrouwen.
Ipv video`s met fouten maar een keer zoals John vd Bron deed, alle goede momenten laten zien. Ik weet niet wat hij doet op trainingen, woon te ver weg, maar spelers hebben meer aan verbeterpunten benoemen dan te worden afgekraakt. Al is deze opmerkingen over versterkingen dan wel weer oké.
Maar het valt me wel op dat clubs als Groningen en NAC wel met passie en vuur spelen.. nu ook Utrecht.. Toch invloed van de trainer? Is de `chemie` uitgewerkt? Ik weet.. De beste stuurlui staan aan wal, maar verbaas me wel. Sterker nog, als ze tegen Feyenoord ineens de sterren van de hemel spelen, is het dus een motivatie probleem, en dat is dan wel iets voor de techn.staf om achter hun oren te krabben.
Ik kom elke keer uit Assen met goede hoop en verwachting.. Maar ga ongerust naar huis. Er is iets mis..... Ernstig mis
Maandag 10 december 2018 om 13:43 uur

GroenGeelHart070

Ik heb inmiddels ook veel kritiek geuit naar Fons want ik zie liever ook andere spelers starten en invallen. Maar hij maakt ze dagelijks mee. Stel jezelf eens de vraag: Zou hij een ander echt niet opstellen als ie beter is of beter presteert op trainingen?! Dat geloof ik namelijk ook weer niet!
Maandag 10 december 2018 om 12:20 uur

Oudhaags

Waarom nog een seizoenkaart voor ADO kopen ?, als je denkt dat het stadion uitverkocht gaat raken dan heb je het mis, de miskleunen stapelen zich op , in de gehele ADO linie van Jeugd tot reserves zijn een drama. En als er een doorbreekt, wordt die opgehaald.Een trainer die spelers niets kan leren en niet beter kan maken moet een andere baan zoeken, dus Fons weg wezen a.u.b
Wordt toch echt eens tijd dat de supporter schreeuwlelijken nou eens op staan en eens laten weten wie hier nou eigenlijk de belangrijkste zijn in de club.
De supporters maken de club , zonder hen is de club nergens en dat vergeten de spelers en trainer ze zijn voor zichzelf bezig in de wedstrijden , altijd voor de winst spelen met schuim op de bekken 2x 3 kwartier heb ik dit jaar nog niet gezien en dat verwachten wij wel. Wie daar niet aan kan en wil voldoen moet wegwezen ,dat is de enige weg tot resultaat.
Maandag 10 december 2018 om 10:05 uur

Hmmm

Hoewel hij te lang aan dezelfde spelers vast houdt, vind ik niet dat Fons er uit moet. Hij moet wel verder gaan met wat andere spelers in de basis te zetten.
Die het dan ook wel moeten laten zien.
Maandag 10 december 2018 om 09:23 uur

VAKKIE-l

Wordt tijd dat er een nieuwe trainer voor de groep komt te staan!!! #FONSOUT!!!
Maandag 10 december 2018 om 08:55 uur

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
Morgen om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 26 - 52
2 Excelsior 27 - 49
3 FC Dordrecht 26 - 47
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 27 - 1