Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Nieuwsbericht

`Hamdi gooide Immers en Beugelsdijk van de lijst`


Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)

1 juli 2021 3 reacties

Volgens John van Zweden was Mohammed Hamdi niet bang om bij ADO impopulaire maatregelen te nemen.

 

,,Zo gooide hij clubiconen als Lex Immers en Tom Beugelsdijk van de lijst. Net als sommige kantoormedewerkers. Maar dat is Hamdi: je hoeft maar even met je ogen naar links of rechts te knipperen en je bent weg. Aan dat soort gasten heeft-ie niks. Bij hem moeten alle neuzen dezelfde kant opstaan.”

 

Van Zweden praat in het AD over de voormalige directeur van de Haagse club. Hamdi is een belangrijke kandidaat om dezelfde functie te gaan vervullen bij PEC Zwolle.

 

Toenmalig hoofd van het technisch hart Martin Jol zei destijds over het vertrek van Immers en Beugelsdijk dat ,,wij daar heel gek bij hadden staan kijken.'' ,,Toen ging Beugelsdijk plotseling weg omdat hij bij Sparta voor twee jaar kon tekenen (bij ons had hij nog maar een contract voor een jaar) en had Immers – met wie Ranković nog had gespeeld - ook ineens vertrekplannen.''

 

Behalve de behangkoning laten ook Chris Woerts en Tijl Beckand in het krantenstuk hun licht schijnen over Hamdi.

Lees meer over

Reacties

RF

Hamdi heeft (te) veel fouten gemaakt.
Dat erkennen doet hij echter niet.
Degradatie is voor een behoorlijk deel door zijn stoere keuzes geweest.
Donderdag 1 juli 2021 om 21:24 uur

ADO Achter de Dijken

De vertrekregeling van Beug was zo aantrekkelijk dat Immers daar ook wel oren naar had weet ik uit betrouwbare bron.
M.a.w. er is flink met geld gesmeten !
Donderdag 1 juli 2021 om 18:02 uur

Hmmm

Enerzijds hadden we die er nog goed bij kunnen hebben.
Anderzijds drukten hun salaris op de begroting.
Daar de andere kant weer van is dat ze nog met veel salarisgeld hebben lopen smijten. En zouden we dan alsnog handhaven? pfff lastig.
Achteraf zien is wel makkelijk natuurlijk, maar ik denk dat we in ieder geval Beugelsdijk er nog goed bij kond hebben en hij misschien wel met een lager salaris (en een jaar langer) genoegen zou nemen.

Maar goed nu is vooral van belang dat er snel een nieuwe eigenaar is en we weer vooruit (en omhoog) kunnen kijken!!
Donderdag 1 juli 2021 om 14:11 uur

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5