Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Nieuwsbericht

Hans van de Haar naar AGOVV


Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)

2 september 2008 4 reacties
Vlak voor het sluiten van de transferdeadline heeft Hans van de Haar toch nog een nieuwe club kunnen vinden. De spits wordt de rest van het seizoen uitgeleend aan AGOVV.

Van de Haar kreeg begin augustus te horen dat hij niet in de plannen van trainer André Wetzel voorkomt. Hij werd daarop teruggezet naar het tweede elftal en mocht uitkijken naar een andere club. Toen de transferdeadline van 1 september naderde, leek het erop dat beide partijen aan elkaar vast beleven zitten. Doordat AGOVV vlak voor twaalven een akkoord met ADO Den Haag bereikte, is er toch een oplossing gevonden.

Tijdens ze zomer van vorig jaar, haalde ADO Den Haag Van de Haar binnen als nieuwe spits. Hij tekende een eenjarig contract De Amersfoorter speelde in bijna alle wedstrijden mee. Ook werd hij de clubtopscorer met negen doelpunten. Toen ADO Den Haag aan het einde van vorig seizoen via de play-offs promoveerde, bepaalde een clausule in het contract van de speler dat hij nog een jaar zou blijven.

Doordat de transferwindow vannacht is gesloten, is ADO Den Haag nu klaar met aan- en verkopen. Dit betekent dat Gyon Fernandez, Mimoun el Kadi en Roel Stoffels, die samen met Van de Haar naar de beloftes werden geplaatst, wel bij de Haagse club blijven.

Lees meer over

Reacties

old firm

Heel veel respect voor Hans,voor zijn geweldige inzet en werklust als speler,nog meer na hoe hij zich opstelt nu hij op deze wijze aan de kant geschoven is!
Hans bedankt, en wens je veel succes bij je nieuwe club.
Dinsdag 2 september 2008 om 18:32 uur

fan

Hansie bedankt. Voor je onverzettelijkheid je werklust en je wedstrijdmentaliteit. Laat maar zien dat Wetzel het verkeerd heeft gehad. Veel succes daar  Mede dankzij jou heb ik de play offs als leukste tijd van ADO beleefd van de laatste jaren
Dinsdag 2 september 2008 om 15:42 uur

Bokkie

véél suc6, ouwe geslepen vos!

Dinsdag 2 september 2008 om 12:27 uur

Der Rudy

Leuk voor hem, gun het hem van harte.
Dinsdag 2 september 2008 om 10:43 uur

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Dordrecht
Morgen om 16:45 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 31 - 67
2 Excelsior 32 - 59
3 ADO D.H. + 31 - 58
4 SC Cambuur 32 - 58
5 FC Dordrecht 31 - 56
6 Graafschap 32 - 53
7 Telstar 32 - 50
8 FC Emmen 32 - 50
9 Den Bosch + 31 - 46
10 Roda JC 31 - 45
11 Helmond Sp. 32 - 44
12 FC Eindhoven 32 - 41
13 Jong AZ 30 - 39
14 MVV Maastr. 32 - 34
15 Jong Ajax 31 - 31
16 VVV-Venlo 30 - 30
17 TOP Oss 31 - 29
18 Jong PSV 30 - 23
19 Jong Utrecht 31 - 18
20 Vitesse -27 32 - 8