Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Nieuwsbericht

'Helmond Sport zit in maag met Tom Beugelsdijk'


Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)

2 mei 2023 Nog geen reacties

Na negen maanden Helmond Sport is het perspectief van Tom Beugelsdijk vertroebeld en is de grote vraag hoe nu verder.

 

Een immens contrast met de zomer, waarin Helmond voor het eerst in jaren bevangen was door transferkoorts en de ervaren cultvoetballer werd gepresenteerd, zo schrijft het AD. Met een lucratief contract dat nog tot en met 2025 loopt.

 

Het begin was ook best veelbelovend. De immer opgewekte persoonlijkheid had de eerste drie duels nog gemist door een schorsing voor gokken op eredivisieduels in zijn tijd bij Sparta. Nadat Beugelsdijk bij zijn Helmond Sport-debuut al na elf minuten geel pakte en in zijn tweede duel Almere City overtuigend werd verslagen (3-0) speelde hij alles tot de WK-onderbreking.

 

Maar in de laatste zeventien duels maakte hij geen minuut meer. Op een oefenpotje tegen Willem II na, waarin hij een uur mocht opdraven. Beugelsdijk geldt inmiddels als derde of zelfs vierde keus.

 

Na de terugkeer van Jurgen Streppel in Helmond (als technisch manager) en de entree van Peeters als trainer vertolkt Beugelsdijk een rol in de marge. Ondertussen blijft hij zich professioneel opstellen.

 

Dreigt een breuk met Beugelsdijk op De Braak? Met een salaris waar menig Kamerlid jaloers op zou zijn, vormt hij volgens de krant inmiddels een hoofdpijndossier in Helmond: de BN’er kwijnt weg op de bank en dat als grootverdiener in de Keuken Kampioen Divisie. In augustus wordt hij bovendien 33 en zijn contract loopt dus nog twee jaar door.

 

Dus is de vraag: hoe nu verder? Een vroegtijdig vertrek waarin zowel club als speler water bij de wijn doen? Houdt Beugelsdijk zijn poot stijf, wat zijn goed recht is? 

 

Zelf baalt Beugelsdijk van zijn debuutseizoen. ,,Dit is een teleurstellend halfjaar”, stelt de verdediger. ,,Het is vervelend om op de bank te zitten. Maar dit is niet de eerste keer. Mijn carrière bestaat uit ups en downs.”

 

Van een voortijdig vertrek wil hij niets weten. ,,Ik laat alles op me afkomen, maar ik ben geen opgever”, zegt Beugelsdijk resoluut. ,,Er moet gewoon een tandje bij. Ik heb vertrouwen in mezelf en moet rustig blijven.”

 

Al helemaal nu hij geopereerd is aan zijn lies. ,,Ik mag twee weken niet sporten, komende woensdag mag ik weer beginnen. De vraag is dan wel hoe ik ervoor sta en hoe snel ik weer kan meedoen.”

 

Lees meer over

Reacties

Er zijn nog geen reacties.

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo Roda JC Logo ADO Den Haag
1-1
24 april 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo SC Cambuur
2 mei 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 35 - 76
2 Excelsior 35 - 68
3 ADO D.H. + 36 - 67
4 FC Dordrecht 35 - 62
5 SC Cambuur 35 - 62
6 Graafschap 35 - 59
7 Telstar 35 - 55
8 FC Emmen 35 - 53
9 Den Bosch + 35 - 51
10 Roda JC 36 - 49
11 Helmond Sp. 35 - 46
12 Jong AZ 35 - 45
13 FC Eindhoven 35 - 45
14 VVV-Venlo 35 - 38
15 MVV Maastr. 35 - 37
16 TOP Oss 35 - 36
17 Jong Ajax 35 - 32
18 Jong PSV 35 - 27
19 Jong Utrecht 35 - 20
20 Vitesse -39 35 - 1