Nieuwsbericht
Het wordt steeds krapper
Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)
6 maart 2020 | 1 reactie |
Vorig jaar april vierde ADO Den Haag na de 2-3-winst bij AZ een feestje.
De spelersbus had pech en selectie en staf lieten toen maar het bier vloeien in het spelershotel van de Alkmaarders. Want in Noord-Holland kwam het besef dat achterom kijken niet meer hoefde.
Hoe anders is de situatie van ADO nu, bijna een jaar later, schrijft het AD. De nummer 17 van de eredivisie sprokkelt na de winterstop punten, maar komt niet verder. In Den Haag klampen ze zich met nog negen wedstrijden te gaan vast aan het programma. Concurrenten als Fortuna Sittard, FC Emmen en PEC Zwolle komen nog naar Den Haag, uitwedstrijden zijn er tegen FC Twente en VVV.
Alan Pardew ziet dat zijn elftal daarin een reeks kan neerzetten. Toch is het een utopie te denken dat ADO ze allemaal wint. Van de laatste veertien competitieduels won ADO er slechts eentje. ,,Het wordt steeds krapper", zegt aanvoerder Aaron Meijers. ,,Ook bij AZ moeten we daarom echt voor de winst gaan. Vorig jaar haalden we er een mooi resultaat, alleen kopen we daar nu niets voor."
Mogelijk brengen de goede herinneringen toch iets extra's los bij de ADO-spelers. Natuurlijk zijn El Khayati (twee assists) en Becker (winnende doelpunt) er al het hele seizoen niet meer bij, het gros van het team dat er in april 2019 zo'n feest van maakte in Alkmaar zal er zaterdagavond weer bij zijn.
Met de schorsing van Shaquille Pinas kan het bijvoorbeeld niet anders dan dat Beugelsdijk voor het eerst na zijn polsbreuk in het elftal terugkeert. De verdediger leidde vorig jaar het winnende doelpunt in.
,,De gaafste wedstrijd van het seizoen", zegt de gangmaker. Hij krijgt een glimlach als hij eraan terugdenkt. ,,Dat de bus dan stuk gaat, is niet erg. Anders wil je zo snel mogelijk weg, nu ging de muziek daar in het spelershome nog even hard aan. Prachtig. AZ-uit, ja dat was wel gezellig."
ADO koestert herinneringen aan laatste wedstrijd in Alkmaar: 'AZ-uit, dat was gezellig'https://t.co/X1kEJNaoK2
— AD Den Haag (@ADDenHaag) March 6, 2020
Reacties
MiG
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | FC Dordrecht | 25 | - | 44 |
4 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
5 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
6 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 24 | - | 35 |
11 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
12 | Telstar | 24 | - | 32 |
13 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
14 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |