Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Nieuwsbericht

Kalezic: er kwam een signaal van boven


Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)

23 december 2024 3 reacties

Enkele dagen voor de kerst zag Darije Kalezic in de manier waarop ADO Den Haag toch nog won van TOP Oss, een signaal van boven.

 

Nota bene in blessuretijd werden de drie punten binnengehaald. ,,Dat was wel illustrerend'', blikt de trainer terug bij Haaglanden Voetbal.

 

,,Illustrerend voor de ontwikkeling die het team heeft doorgemaakt. Uiteindelijk kwam in de laatste wedstrijd van het kalenderjaar een signaal van boven, een beloning. Vergelijkbare wedstrijden wonnen we eerder dit seizoen op deze manier bijna nooit. En dit keer trokken we hem wel over de streep. Zo gaan we met heel veel vertrouwen de winterstop in.''

 

Natuurlijk zag ook Kalezic dat opnieuw legio kansen onbenut bleven, zowel in de eerste als tweede helft. Maar de spelers behielden volgens hem de eenheid en focus. ,,Ze bleven volgens afspraak doordrukken om de winnende goal te maken. Er kwamen ook jongens van Onder 21. Ik ben trots met welke inzet werd gespeeld. Met bloed op de billen verlieten ze het veld.''

 

Kalezic wilde niet te veel uitweiden over de kwaliteit van de arbitrage. ,,Heeft geen nut. Er waren genoeg situaties dat ik geïrriteerd was. De arbitrage kan ook een mindere dag hebben, daar gaat het niet om. Maar de spelers moeten zich er niet door laten afleiden dat een verdediger zonder gele kaart twaalf overtredingen mag maken op Joel Ideho. Ze moeten de focus houden'', aldus de coach, die de gele prent van Alex Schalk dan ook onnodig vond.

 

,,Het kan je uit je concentratie halen in een fase dat het resulaat niet meewerkt. Eigenlijk moet de rechtsback van TOP Oss geel krijgen. Daar heeft Alex gelijk in. Maar dat zet je niet recht door zelf geel te pakken. Toch heeft het team dat goed opgelost door de juiste spirit te blijven tonen en daarvoor zijn we beloond.''

 

Zie hier het hele interview van Haaglanden Voetbal met Kalezic

Lees meer over

Reacties

MiG

"Bloed op de billen" Kalezic heeft de kok zien roeren, maar hij weet niet in welke pan
Woensdag 25 december 2024 om 08:56 uur

Marten

"Bloed op de billen....." mag kennelijk wel gezegd worden door de trainer en op deze site geplaatst worden zonder daar door de moderator op te worden aangesproken maar als een ADO fan daar een opmerking over maakt dan wordt die opmerking direct verwijderd!

Sprake van een dubbele moraal?
Dinsdag 24 december 2024 om 18:48 uur

KaleHans

Schuim op de bekken en bloed op de schoenen zeggen we in Den Haag!!!
Bloed op de billen.......... pfffff
Dinsdag 24 december 2024 om 12:37 uur

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5