Nieuwsbericht
Kishna viert feestdagen met tweede dochter in zijn armen
Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)
25 december 2021 | 1 reactie |
Een warm verhaal over Ricardo Kishna op eerste kerstdag bij de NOS.
Het begint op Sportpark Prinses Irene in Rijswijk, waar eerder deze maand na de training nog drie spelers op het veld zijn te vinden.
Ricardo Kishna en Sem Steijn nemen reservekeeper Youri Schoonderwaldt onder vuur. En even later mikt Kishna de bal tot hilariteit van de omstanders over 50 meter precies door de poort van het hek.
"Het plezier is helemaal terug", zegt de 26-jarige Kishna na de training, wiens vrouw op dat moment hun tweede kindje verwacht.
Dat plezier is voor iemand met zijn verleden niet vanzelfsprekend. Kishna vertelt ook bij de landelijke omroep over de diepe dalen waar hij lichamelijk en mentaal doorheen ging, waarna corona hem ook nog eens terugwierp.
Maar op 22 oktober, ruim drie maanden na zijn positieve test en zes maanden na zijn laatste wedstrijd in de eredivisie, maakte hij zijn rentree, als invaller tegen Excelsior in de eerste divisie.
Snel vond Kishna zijn draai en een maand later maakte hij tegen FC Dordrecht zijn eerste goal in 2.217 dagen. Mede dankzij hem zette ADO tegen het einde van het jaar een sterke serie neer.
Dartelend op de vleugel toont Kishna dat zijn voetballoopbaan ondanks alles nog springlevend is.
Hij viert de feestdagen zoals nooit tevoren, zo besluit de NOS. Met een gelukkig en gezond gemoed en met een tweede dochter in zijn armen.
Lees hier het NOS-verhaal of klik op onderstaande link
🗣️"Ik had nooit gedacht zo ziek te worden van het virus. Als topsporter en fitte jongen denk je een goede weerstand te hebben. Dat viel behoorlijk tegen. Ik kon bijna niks meer." Ricardo Kishna (ADO) kijkt terug op een hele zware tijd. https://t.co/LOGtq9EKve
— NOS Sport (@NOSsport) December 25, 2021
Lees meer over
Reacties
AussieAdo
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | Graafschap | 23 | - | 37 |
7 | ADO Den Haag | 23 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 23 | - | 26 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 23 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |