Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Nieuwsbericht

Polak: sporttas vol maandverband, geweldig


Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)

4 juni 2021 1 reactie

Het succesvolle jaar als coach van de ADO vrouwen hakt erin bij Sjaak Polak.

 

Zaterdag moet de ultieme beloning volgen in de bekerfinale tegen PSV. Daarna gaat Polak op vakantie. Telefoon in de hoek en aan het zwembad liggen.

 

,,Ook al moet er een bezemsteel mijn neus in, ik ga op vakantie. Ben trouwens wel wat gewend qua coronatesten'', zegt hij in het AD. ,,Hier bij ADO hebben we er elke week één. En wat denk je? Nooit iemand positief. Dat zegt veel over hoe serieus die meiden het nemen. Ik heb geen neusschotje meer over. Kijk nou, kan mijn neus zo bewegen. Lijkt wel een zeilboot. Als ik nu op Scheveningen ga staan, ben ik over tien minuten in Engeland.”

 

Het is Polak, oud-prof bij onder meer Sparta, ADO en Twente, zoals Nederland hem kent. Humor is nooit ver weg. Ook niet als trainer van de vrouwen van ADO. Laatst kwam Polak thuis, zat heel zijn sporttas vol tampons en maandverband. Met een boodschap van zijn speelsters. ‘Sorry als we soms tijdens onze maandelijkse dingetjes chagrijnig zijn’.  ,,Vind ik dus geweldig. Op 1 april hadden ze op de training een vechtpartij in scène gezet. Gingen tekeer joh. Wat heb ik nou weer aan mijn fiets hangen, dacht ik. Toen zag ik de fysio filmen met haar telefoontje. Ik hing er bijna aan.”

 

Maar Polak is ook serieus. Hij steekt er zeventig uur per week in, zijn baan in het vrouwenvoetbal. Soms loopt hij vast. Maar daar heeft hij sinds kort wat op gevonden. Op het trainingscomplex in Rijswijk staat een drumstel. In de kleuren groen en geel natuurlijk. Polak kan goed drummen, volledig zichzelf aangeleerd. ,,Ik kan geen noot lezen. Veel kijken naar anderen en muziek luisteren. Dat ding is een beetje mijn uitlaatklep als mijn hoofd overloopt. Zit ik te ‘tikken’ en schiet me ineens een strijdplan te binnen. Heel apart, maar wel handig.’’

 

Lees hier de rest van het artikel of klik op onderstaande link

Reacties

Hmmm

Sjaak (en zijn meiden en staf) bedankt!!
Maandag 7 juni 2021 om 18:32 uur

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5