Nieuwsbericht
UPDATE: Supporterscollectief kan niet wachten
Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)
5 november 2021 | 11 reacties |
Het was naar buiten toe even rustig rond het Haags Supporters Collectief, maar ze staan te popelen.
HSC komt met een verklaring daags na het overnamenieuws en de uitspraak van ADO-directeur Edwin Reijntjes dat supporters zeker een grotere rol krijgen in de club.
Het collectief zegt over de manier waarop al druk in gesprek te zijn met de verschillende andere supportersgroepen. ,,En samen hopen we ook snel met de nieuwe eigenaar in gesprek te gaan'', valt lezen op de site van het collectief.
Doelen van het HSC waren oorspronkelijk meer betrokkenheid en zeggenschap voor fans, het voor hen mogelijk maken aandeelhouder te worden en via werkgroepen met vrijwilligers bijdragen aan de wederopstanding van de club.
,,Daar is niks aan veranderd en we gaan ervoor knokken om dit alsnog voor elkaar te krijgen. We staan met tientallen mensen te popelen om bij te dragen.''
Na wat verwikkelingen deed het collectief een stap terug in het overnameproces. Het was ook niet betrokken bij de gesprekken met de nieuwe eigenaar. ,,We vinden het jammer dat hij niet Haags is, maar hij krijgt alsnog onze volledige steun'', zo is de boodschap.
HSC zegt dat het een opluchting zal zijn als het overnameproces helemaal klaar is. Het noemt daarbij de volgende stappen.
1: het tekenen van de overeenkomst. Dit is op donderdag 4 november gebeurd
2: overeenstemming bereiken met UVS voor overname van de aandelen
3: het aanbieden van het WHOA-akkoord aan de rechter
4: tegelijkertijd met het aanbieden van het WHOA-akkoord goedkeuring vragen aan KNVB voor de overname.
5: Na goedkeuring van beide procedures door de rechter, schuldeisers en KNVB volgt het geld van Globalon om de schuldeisers te kunnen betalen.
Eerder al is er gevraagd aan de rechter om de afkoelingsperiode voor de schulden te verlengen tot 25 januari 2022. Daar komt van de rechter ook snel een antwoord op.
UPDATE: In een reatie zegt Mark Vos namens het bestuur dat de tientallen mensen klaar staan om te helpen op het gebied van events, marketing, sales, scouting en dergelijke.
𝗘𝗜𝗡-𝗗𝗘-𝗟𝗜𝗝𝗞
— Haags Supporters Collectief (@haagscollectief) November 5, 2021
Wat een opluchting zal het voor ons allemaal zijn als ook de volgende stappen zijn doorlopen en Globalon Football Holdings de nieuwe eigenaar wordt van ADO Den Haag!
Benieuwd naar de stand van zaken? Lees ons bericht
➡️ https://t.co/cZlhRakk9F#adodenhaag pic.twitter.com/xiRCK2ddL1
Reacties
Vos
We zijn een stichting in oprichting.
Toevallig vandaag akkoord gegeven aan de notaris op de conceptakte.
Volgende stap is een bankrekening openen en het geld van de rekening van Haagse Bluf naar die rekening overmaken. We hebben gelukkig een penningmeester die een financiële achtergrond heeft dus dat zit goed.
Mocht je zelf ook mee willen denken of doen stuur dan gerust een mail naar info@haagssupporterscollectief.nl
ruudje
Hansiehansie
Hansiehansie
radar
Hansiehansie
ADO73
Vos
Wat een positiviteit. Ik ben 1 van de bestuursleden.
We staan met tientallen mensen klaar om te helpen op het gebied van events, marketing, sales, scouting etc. Daar willen we geen cent voor hebben. Alles voor de wederopbouw van de club.
Als de club straks meer supporters gaat betrekken hoeven ze aan personeel niet meer zoveel geld uit te geven en wordt de afstand tussen club en supporter hopelijk veel kleiner. Waardoor mensen meer binding ervaren en er uiteindelijk een veel positievere sfeer ontstaat met meer mensen in het stadion.
Niemand heeft ons gekozen. We zijn zelf opgestaan, omdat we graag willen bijdragen en financiële ellende in de toekomst willen voorkomen. 1300 mensen hebben middels een donatie laten zien dat ze achter ons initiatief staan. Dat vind ik meer dan genoeg om mee naar voren te stappen.
Wat zou jij willen doen om bij te dragen?
langepino
radar
Hansiehansie
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | ADO Den Haag | 24 | - | 40 |
7 | Graafschap | 24 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |