Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Nieuwsbericht

‘Technisch hart wil van Rankovic af’


Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)

2 november 2020 5 reacties

Het technisch hart van ADO zou nu al afscheid willen nemen van Aleksandar Rankovic.

 

Dat zegt Hans Kraaij jr. maandagavond tijdens Veronica Inside. Kraaij baseert zich om een bron binnen ADO die hij zondag in Eindhoven sprak voorafgaand aan PSV-ADO.

 

Volgens Kraaij was Rankovic mogelijk al weggestuurd als ADO een paar weken geleden niet van VVV had gewonnen. Een ontslag zou zondag alweer boven de markt hebben gehangen. Volgens Kraaij is Rankovic voorlopig veilig nu het nieuws over de positie van Rankovic naar buiten is gebracht.

 

Het technisch hart van ADO bestaat uit Martin Jol, Albert van der Dussen en Rankovic zelf. Algemeen directeur Mohammed Hamdi is waarnemend lid. Dat het niet botert binnen het technisch hart van ADO, wordt steeds meer duidelijk. Volgens het AD zou Rankovic niet genoeg open staan voor de adviezen van Jol.

Lees meer over

Reacties

dick

Belachelijk ! We zijn net begonnen
Dinsdag 3 november 2020 om 16:49 uur

toma

Wat precies weet ik ook niet maar het is wel duidelijk dat er iets moet gebeuren. Dit kan zo niet verder de instelling van de spelers is werkelijk om te huilen, maar of dat aan de trainer ligt of de kwaliteit van de spelers. Het lijken mij nou de de aller slechtste spelers maar er komt niets uit de oplossing ik wou dat ik het wist.
Dinsdag 3 november 2020 om 10:54 uur

Ronnie

Onbegrijpelijk dat dit allemaal al weer speelt na 6 wedstrijden.
Ze zullen toch wel overlegd hebben als technisch hart over Rankovic,of hebben ze maar wat gedaan daar en wisten ze niet wie ze binnen haalde.

Dat Rankovic misschien eigenwijs is, dat zal best.
Maar dat hij een beginnend trainer was dat wist toch iedereen.

en kijk eens naar Jol wat die allemaal binnen heeft gehaald, is dat niet (ongeveer) hetzelfde als wat er vorig jaar gebeurde met al die Engelsen.
We hebben nu allemaal jonkies en allemaal buitenlanders die geen bal kunnen raken.
En ik zou zeggen, technisch hart, als jullie Rankovic er nu al uit willen hebben ga dan zelf ff op de bank zitten met dit spelersmateriaal en eens kijken of jullie daar wat mee kunnen.
Ik denk dat namelijk niet.
Er zit veel te weinig ervaring/kwaliteit in deze selectie, daar kan een "leuk" helftje tegen Feyenoord helaas niks aan af doen.
Het is een kwestie van tijd voor we onderaan staan,en daar kan Rankovic (ongeacht wie hij opstelt of welke formatie) helemaal niks aan doen.
Dinsdag 3 november 2020 om 09:51 uur

Erwin 070

ga maar vanuit , dat ie weg gaat .
is het niet volgende week dan is het wel einde jaar , tenzij de resultaten beter worden , waar ik niet zo snel vanuit ga.
vond het al verdacht , dat het zo rustig was , rond ons clubbie .
Dinsdag 3 november 2020 om 09:29 uur

KaleHans

Als Rankovic inderdaad geen adviezen zou willen aannemen dan is hij behoorlijk koppig. Jol heeft toch al het een en ander meegemaakt en heeft zijn sporen als trainer al verdiend en als je daar als beginnend trainer geen gebruik van maakt is dat in mijn ogen gewoon stom. Dat hij die adviezen wel degelijk nodig heeft zien we wekelijks op het veld, geen bezieling, geen passie, geen strijd, geen tactisch plan, geen systeem, telkens wisselen van spelers en vooral juist de spelers die als ze spelen laten zien dat ze een aanwinst zijn niet in de basis opstellen. Al met al heeeeeeel veel verbeterpunten en als je als beginnend trainer geen adviezen aan wil nemen dan kan dat je doodsteek wel is zijn.
Dinsdag 3 november 2020 om 08:20 uur

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5