Nieuwsbericht
Tips van binnen leiden tot komst Broekhuizen
Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)
12 maart 2019 | 9 reacties |
Nick Broekhuizen komt naar ADO Den Haag
De 17-jarige aanvallende middenvelder is bezig aan zijn laatste seizoen bij Alphense Boys. Een tip van binnen de Alphense vereniging zette de overstap in gang, schrijft het AD.
Het is nu tien jaar geleden dat Jens Toornstra van Alphense Boys naar ADO Den Haag verkaste. De profclubs hadden hem over het hoofd gezien, tot Kees Jansma zijn Haagse contacten aanspoorde eens naar de eveneens aanvallende middenvelder te komen kijken.
Nu komt dus Broekhuizen, die speelt in het hoogste juniorenelftal van de Boys en al regelmatig meedoet met de hoofdmacht in de hoofdklasse op zondag. In een handvol duels kwam hij al twee keer tot scoren.
Twee mensen binnen de Alphense vereniging – die anoniem willen blijven – tipten Jeffrey van As. Daarop werd hij bekeken en vervolgens uitgenodigd. De overstap was snel beklonken.
,,In het verleden ben ik de halve profwereld al zo’n beetje afgeweest. Ik ben bij Sparta, Ajax en Vitesse afgewezen. Ook bij ADO heb ik stage gelopen.
Onlangs trainde hij weer twee keer mee met ADO. Bij de Haagse club gaat hij het eerst seizoen nog in de A1 spelen voordat hij de overstap maakt naar de senioren.
Reacties
StefanNL
Nu na een uitnodiging wel een contract. Blijkbaar zien ze wat in hem.
Ik kan niet over hem oordelen, ik ken hem niet.
Mijn vermoeden is dat de mensen met het negatieve commentaar hem ook niet kennen. Maar ook daar kan ik niet over oordelen.
Het is zo makkelijk om met stront te gooien.
Maar we zijn het gewend, zure reacties allemaal.
Ik ga stoppen met al die reacties lezen, wat een azijnpissers, niks is goed.
Er zal hier ook wel stront overheen komen... Whatever.
AussieAdo
Meer dan 100% met jou eens.
Jij verwoordt het helemaal.
Nixan toe te voegen.
FCDH4Evah
En ja negatief over Fonsie mag ook niet want dan sta je ook gelijk weer op je achterste beentjes, ik voorspel jou. uit bij Groningen 0 punten en thuis tegen Vitesse ook 0, let dan op waar je staat op de ranglijst. Uiteraard zit ik er elke wedstrijd trouw, al zijn we van mijn part gedegradeerd want FCDH zal altijd mijn cluppie zijn en blijven. Maar ik kom hier al een tijdje en ik zat er zelfs nog toen we stijf onderaan stonden in de eerste divisie onder Theo Verlangen, toen zat er nog 400 man. Als je zo doorgaat onder Fons ben je dadelijk terug bij af, want als je met dit stadion onder je reet degradeert en met deze spelers en salarissen, gaat het er niet best uitzien. Iedereen weet dat de nacompetitie één grote loterij is met hele lastige ploegen, Ik hoop maar dat we op wonderbaarlijke wijze boven de streep eindigen maar ik hou mijn hart vast. Ik heb genoeg zinloze aankopen/ huuropties gezien dit seizoen. Die hele TD met van As erbij snappen er geen reet van.
Mike
kipf
Overal afgewezen, dus nu bij ons.
Met FG die heeft bewezen dat hij niemand `beter` kan maken?
Virgil van dijk is ook niet door iedereen gezien als mega talent
ps070
Haagsicoon
FCDH4Evah
We halen wel weer ff wat zwaargewichten binnen deze week PFFOEEHH.
Weeee gaan Euuuuropa in!!
Wanneel kome Foeiong Hai en Gado Gado helpen met centels bij ADO??
AussieAdo
Met FG die heeft bewezen dat hij niemand `beter` kan maken?
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 25 | - | 45 |
3 | SC Cambuur | 25 | - | 44 |
4 | FC Dordrecht | 25 | - | 44 |
5 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
6 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 24 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 24 | - | 35 |
11 | Telstar | 25 | - | 35 |
12 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 25 | - | 30 |
14 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 24 | - | 27 |
16 | VVV-Venlo | 25 | - | 26 |
17 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 25 | - | -2 |