Nieuwsbericht
UVS: ADO ga aan tafel met Lentze en Maas
Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)
28 juni 2021 | 11 reacties |
United Vansen eist dat ADO alsnog aan tafel gaat met de groep van Jeroen Lentze en Ed Maas.
In een persverklaring beweert de Chinese eigenaar dat de plannen van Lentze en Maas, verenigd in Het Haags Collectief (HHC), beter zijn voor de club, de crediteuren en alle betrokkenen.
,,Daarom eisen we als grootaandeelhouder dat het management van ADO nog een ultieme poging doet om te zien aan welke voorwaarden moet worden voldaan om het bod van HHC weer op tafel te krijgen.''
Lentze en Maas maakten een week geleden bekend dat ze afhaakten in het overnameproces omdat ADO een voorkeur had voor potentiële koper Ad Nederlof en zijn VANAD Group. Dat terwijl, aldus Lentze en Maas, zij met een beter bod waren gekomen.
UVS zegt vandaag in de verklaring dat ADO niet heeft kunnen uitleggen waarom ze een voorkeur hebben voor Nederlof.
Overigens waardeert UVS niet alleen de opstelling van HHC in het overnameproces, maar ook van VANAD. Ondanks de positieve opstelling van VANAD en dat ze hun best doen, zijn de plannen van HHC financieel echter beter voor alle stakeholders, aldus UVS.
Reacties
Hansiehansie
Freek
Laten we hopen dat beide partijen UVS en ADO naar Reiziger luisteren en niet gaan voor eigenbelang maar voor het belang van ADO Den Haag
Mike
Mike
Freek
Olitano
Mike
Vane 01
Maar het lijkt mij nogal logisch dat je als eigenaar het recht hebt om te weten wat er met je club gebeurt. Het lijkt erop dat er op kantoor bij ADO zoveel mis is dat men bang is weggestuurd te worden. Dat is nou juist zo nodig, de bezem moet erdoorheen. Dor het elftal, het kantoor door de hele organisatie. Dat is precies wat Maas beloofd heet te gaan doen. Vandaag dat deze partij niet op gesprek hoeft te komen? Ondanks het betere bod?
Lex5
#Reijntjesopen
bert1953
Mike
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | ADO Den Haag | 24 | - | 40 |
7 | Graafschap | 24 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |