Nieuwsbericht
Wang nam uur voor rechtszaak nog contact op met ADO
Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)
22 april 2021 | Nog geen reacties |
Wang Hui heeft een uur voordat de rechtszaak begon nog contact opgenomen met ADO Den Haag.
Daarbij verzocht de grootaandeelhouder de club nogmaals tot intrekking van het kort geding. Dat zei de advocaat van ADO tijdens de behandeling van de zaak, aldus Jim van der Deijl van Omroep West.
De rechter wilde weten hoe het kort geding onder de aandacht was gebracht bij United Vansen. Volgens ADO is op 13 april een Chinese versie naar UVS verstuurd. ,,Er is bevestiging dat deze is aangenomen'', liet de raadsman van ADO weten. ,,Ook heeft Wang daarna intrekking verzocht''. Zelfs dus nog een uur voor het begin van de zaak.
Verder kwam naar voren dat UVS altijd heeft gezegd dat het de 2 miljoen euro wilde betalen. Toen de nood hoog was, heeft UVS uiteindelijk ingestemd met een lening die het had afgesloten met een derde partij. Dat was Cosinus van de in Zwitserland wonende Hagenaar Anthony Rothengatter. Maar het lukte het bedrijf niet om het geld bij elkaar te krijgen.
UVS liet op de rechtszitting verstek gaan.
⚖️ | ‘4. Een uur geleden heeft Wang nogmaals verzocht tot intrekking van de zaak, zegt de advocaat van ADO.
— Jim van der Deijl (@JimvanderDeijl) April 22, 2021
⚖️ | 2. De rechter start met de vraag hoe het kort geding onder de aandacht is gebracht bij United Vansen. Er is op 13 april een Chinese versie naar UVS verstuurd. ‘Er is bevestiging dat deze is aangenomen’, zegt de advocaat van ADO. ‘Ook heeft Wang daarna intrekking verzocht.’
— Jim van der Deijl (@JimvanderDeijl) April 22, 2021
⚖️ | UVS heeft altijd gezegd de betaling te willen voldoen, maar toen de nood zo hoog was heeft UVS uiteindelijk ingestemd met een lening dat zij heeft afgesloten met een derde partij. Dat was Cosinus, maar aan hen lukte niet het geld bij elkaar te halen.
— Jim van der Deijl (@JimvanderDeijl) April 22, 2021
Reacties
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | ADO Den Haag | 24 | - | 40 |
7 | Graafschap | 24 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |