Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: besuijen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 100
Volgende pagina

Jurriën

Eigenlijk staat er een heerlijke selectie als je dat zo leest. Alleen Bjelica nog terughalen.

Bjelica: Aleksandar is een speler met internationale ervaring, die leiding kan geven aan een verdediging, rust aan de bal heeft en bovenal een felle verdediger is.”
Bilal: Hij bezit kwaliteiten die we absoluut zochten: creativiteit, een goede voorzet en een verrassende actie.”
Bijen: Hij staat niet alleen zijn mannetje in de duels, maar is ook kopsterk, tweebenig en kan een verdediging neerzetten met zijn leiderschap.
Besuijen: Vicente is één van de meest talentvolle vleugelspitsen van ons land in zijn leeftijdscategorie. We zijn zeer content met deze ambitieuze en snelle speler, die in vrijwel alle vertegenwoordigende jeugdelftallen van Oranje heeft gespeeld
Rigo: Dante is een middenvelder die multifunctioneel is en vorig jaar bij Sparta heeft laten zien dat hij voetballend een meerwaarde kan zijn voor iedere Eredivisieclub. Dante is een technische speler met een fijne traptechniek. Wij zijn zeer content dat hij voor ons gekozen heeft.” 
Catic: Dit is opnieuw een jonge en ambitieuze speler, die ADO Den Haag sneller en energieker kan maken. Snelheid is namelijk de grootste kracht van Amar.
Philipp: Wij zijn als club zeer opgetogen dat we één van de meest talentvolle spelers van een club als Werder verder mogen ontwikkelen. Het is voor beide clubs een win-winsituatie. David is jong, talentvol en ambitieus. Hij is een aanvallende speler met scorend vermogen, die op meerdere posities uit de voeten kan.
0
Maandag 21 september 2020 om 22:56 uur

Moi

Besuijen geselecteerd id voor Ned. Elftal -19
0
Maandag 21 september 2020 om 21:24 uur

Madmax

Koopmans: Een Voldoende.

Ewijk: Heel erg energiek doet een hoop.fout, vond hem niet goed.
Bijen: Rustig en onopvallend geen hoogvlieger.
Pinas: Ondermaats vandaag.
Faye: Is niet de nieuwe Meijers op die leeftijd.

Ratiu: Onwennig en slecht.
Rigo: Onwennig en slecht
Goossens: Slecht

Ould-Chikh: Wilde wel, maar kan niet beter.
Kramer: Heb je niks aan als je geen penalty krijgt.
Besuijen: Wat ben ik daar van geschrokken... wat is dat voor niveau??

Met de ingebrachte wissels, was het pompen of ja wat eigenlijk. Het werd wat opportunistischer, maar voetballen zonder plan en kip zonder kop.

We gaan het nog een paar weekjes aankijken want er is een hoop gebeurt en veranded, dus moet je het wat tijd gunnen. Maar ik ben me wel na Heracles en Groningen de pleuris geschrokken.

0
Zondag 20 september 2020 om 20:11 uur

Erik070

Vandaag gewerkt dus niet bij de wedstrijd kunnen zijn. Net op Fox de hele wedstrijd terug gekeken.
Wat dingen die mij opvielen:

Koopmans voor ADO een meer dan prima keeper.
Ewijk een prima wedstrijd gespeeld.
Bijen samen met Koopmans de steun pilaren van dit jaar.
Nieuwe linksback Faye goed gedebuteerd. Sterk en ook aanvallend goed.
Ratiu was teveel bezig met verdedigen niet van meerwaarde op het middenveld.
Goossens heb je qua ervaring gewoon nodig. Niet meer zo goed als hij was maar nog wel belangrijk in dit elftal.
Rigo valt nog erg tegen.
Bilal en Besuijen vielen mij tegen. Veel snelheid maar thats it.
Pinas zit met zijn hoofd niet meer bij Den Haag.
Elmkies gaat nog van grote toegevoegde waarde zijn dit seizoen.
Bourard viel heel gretig in maar kon t veschil niet maken.
Arweiler 100% liever dan Kramer.
Verder vond ik dat er heel veel grote lege gaten op de tribunes waren. Hadden wel meer mensen in gekund.
0
Zondag 20 september 2020 om 19:35 uur

Red

Je mist ook snelheid op de vleugels. Bilal is niet heel langzaam, maar is het ook gewoon nét niet. Besuijen viel mij tegen, zeker qua snelheid. Wel mooie gele kaart uitgelokt hahaha.
0
Zondag 20 september 2020 om 17:32 uur

Dappere dodo

Besuijen en Bilal beide niet goed genoeg, althans niet na deze wedstrijd bekeken te hebben.
Geef die Duitser een kans in de Kuip, en laten we hopen dat dat gifkikkertje Elmkies op tijd hersteld is voor zondag! Wat viel die lekker in, kan zomaar de publiekslieveling worden hier!

Faye heeft weinig verkeerds gedaan, verademing tov Kemper, die je gelukkig nu ook centraal kan neerzetten, want Pinas was buiten dat eigen doelpunt echt met hele andere dingen bezig vandaag... wat was die slecht zeg!

Morrison lijkt me wel wat, waren ze toch vorig jaar ook mee bezig? Kramer is niet je eerste spits, dat bleek na vandaag ook wel duidelijk te zijn!
0
Zondag 20 september 2020 om 16:37 uur

Superfan

R.E. schreef:

NOS: "ADO heeft in deze wedstrijd geen schot op doel genoteerd. Tegen Heracles had ADO 1 poging op doel. Geen enkele andere club noteerde minder dan 3 schoten op doel in dit nog korte seizoen."

Ik zie momenteel ook geen enkele andere club waarvan je redelijkerwijs kunt verwachten dat die onder ons zou eindigen. Zelfs het puntloze Fortuna speelde gisteren een sterke tweede helft en ook het verzorgd voetballende RKC had vorige week tegen het sterke Vitesse een punt verdiend. En naar ploegen als VVV en Twente hoeven we voorlopig helemaal niet te kijken ... En laten we vooral ook niet vergeten dat ADO niet de enige ploeg waarvan de spelers nog niet op elkaar zijn ingespeeld en waarbij het teamverband nog moet groeien. Dat geldt natuurlijk ook voor alle andere ploegen: ook die staan niet stil en zullen sterker worden.
Gelul over dat inspelen! Elmkies, Bourard, Arweiler, de Boer, Catic, Besuijen, Faye, Ratiu, Rigo en Bijen. Allemaal nieuw.
Noem jij eens een team waar 10 nieuwkomers met elkaar spelen?
Dat lukt echt niet in 8 weken.
0
Zondag 20 september 2020 om 14:29 uur

KR96

Hoop persoonlijk op Ratiu eraf en Bourard op 10. Gewoon lekker Bilal of Besuijen die hele flank laten belopen en zorgen dat er nu eens aansluiting is tussen middenveld en aanval
0
Zondag 20 september 2020 om 13:10 uur

Advertentie

Tommy

slash070 schreef:

https://i.postimg.cc/44hK3mzd/opstelling.jpg
nou ervaring genoeg in het team vandaag.
benieuwd of goosens de aanvallende middenvelder zal zijn. dat is wat ik denk in ieder geval
bilal en besuijen ik hoop erop maar ik weet het niet.
we gaan het meemaken
come on the hague 3 punten vandaag
0
Zondag 20 september 2020 om 11:45 uur

daveadodh

john 147 schreef:

Wat is de opstelling?
Koopmans; van ewijk bijen pinas faye; Goossens Rigo Ratiu; Besuijen Kramer Ould Chikh
0
Zondag 20 september 2020 om 11:22 uur

Nu online

bommetjebas, Thehague070 en 294 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 100
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5