Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: eerder

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 100
Volgende pagina

charder

Een artikel in de vi van 4 jaar terug gaf aan dat Ado na de grote 3 en FC Utrecht de meest personeelseden had toen der tijd 135. Veel middenmoters zaten toen rond de 80 personeelsleden.
In de jaarcijfers 20/21 staan 43 personeelsleden op een totaal van ruim 100 die als overig personeel worden aangemerkt.
Het zal duidelijk zijn dat met ik schat 2000 scc en verder 1500 echte betalende bezoekers, het niet vol te houden is een dergelijke organisatie te handhaven.
Van Excelsior weet ik dat de commerciele afdeling uit 2 a 3 mensen bestaat waarvan alleen de hoogste leidinggevende een flink salaris ontvangt. Bij ADO is sprake van bij mijn weten vorig jaar 6 a 7 mensen.
Leuk voor die mensen natuurlijk, maar niet als je structureel 3 a 4 mio per jaar verlies lijdt. Echt veel nieuwe bedrijven die zijn gaan sponsoren zijn in de laatste jaren er in ieder geval niet, er is eerder een groot verloop in bekende sponsoren.
0
Donderdag 22 juli 2021 om 12:50 uur

Aad

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

`Eén partij bereid vol gas te geven`
De haast om tot een vergelijk te komen met een overnamekandidaat is minder groot dan wordt aangenomen.
Lees het nieuwsbericht
Ik heb last van een déjà vu. We hoorden ooit eerder dat we rustig moesten blijven.
0
Donderdag 22 juli 2021 om 09:49 uur

JB

Een oudere supporter schreef:

UVS kan de club financieel niet in orde houden. De Chinese overheid wil niet meer dat er geïnvesteerd wordt. Het zou UVS op een zware boete of zelfs gevangenisstraf kunnen komen te staan als ze investeren. Dit geldt ook als de club met verlies verkocht wordt.

http://www.voetbalprimeur.nl/nieuws/973154/ado-eigenaar-moet-vrezen-voor-celstraf-dat-is-een-eis-van-de-chinese-overheid.html

Maar dat is nu precies het grote probleem voor Hui en Terry....
Ondanks dat ze nog steeds "eisen" stellen.

En Maas en Nederlof beseffen dat.

Die laten de klok tikken tot het moment dat de Wangetjes zoveel water bij de wijn hebben moeten doen, dat je van kraanwater eerder dronken wordt..
0
Woensdag 21 juli 2021 om 07:36 uur

Bolskie

BLEISWIJK-1 schreef:

De tekst op VI is wel uit de mond van Reiziger geschreven. Bedenk je dat dit ook de persoon was die een brief ondertekende dat je met Maas geen nieuwe start kon maken. Maar weken later hier weer terug van moest komen.
Kortom reiziger maakt er eerder een zooitje van dan dat hij met oplossing komt?
0
Dinsdag 20 juli 2021 om 22:40 uur

Bolskie

BLEISWIJK-1 schreef:

Overigens waren er veel afwezige bij de A selectie afgelopen weekend. 6 spelers uit onder 21 mochten van het weekend meetrainen. Waarom weet ik niet. Staat er niet bij.

Interview trainer jong ADO op Haaglanden voetbal.
Deze man heeft met Wotte samen gewerkt. Misschien een bruggetje naar......?
Ik vermoed corona. Denk dat dit ook overigens de reden is van weinig oefenwedstrijden.
Op trainingskamp zijn ze ook eerder weg gegaan vanwege Corona geval.
0
Maandag 19 juli 2021 om 17:56 uur

rd..

BLEISWIJK-1 schreef:

We hangen aan een draadje. Maar als Maas en Jol het worden, ligt er wel bij de nieuwe eigenaars een ambitie om weer snel te promoveren. Zo dicht zit het bij elkaar.

Waarom zou ik van het negatieve uitgaan? Heb je niks aan zolang er nog geen duidelijkheid is.
Zolang er geen duidelijkheid is, is er geen akkoord. En geen akkoord is geen centen. Is er voor het crediteurenakkoord geen geld en geen juridische basis meer en kunnen schuldeisers alsnog faillissement aanvragen. Ik ben er niet gerust op.

Zoals ik eerder al deelde. Die groep HHC wil het duidelijk niet koste wat het kost hebben, spelen het hard. Hebben al wel `n akkoord met UVS, dat scheelt. Maar als de gemeente HHC niet genoeg tegemoet komt.....We`re fucked.. .
0
Zaterdag 17 juli 2021 om 15:16 uur

James

ghostdrift schreef:

stap even zelf uit je droomwereld want de WHOA doet niet aan creatief boekhouden en ik heb mijzelf wel erin verdiept wat de WHOA inhoud dus vertel ik het jouw nog een keer
Of het goed is of niet. Voor ons als supporters draait alles om het spelletje op het veld. Het is net als andere jaren nu al een verloren seizoen. Waar andere jaren de selectie nog bij lange na niet rond was, is nu de overname nog niet eens rond. Het word er allemaal niet beter op, eerder slechter
0
Vrijdag 16 juli 2021 om 10:20 uur

Advertentie

Tommy

rd.. schreef:

Op zijn beurt zei Sluijs dat hij bij de wethouder een gevoel van `clubliefde` mist.

Nou en. Wat een slecht argument zeg. Ik vind dat een wethouder onpartijdig moet zijn en zijn ambt niet moet vervullen doorspekt van clubliefde. Niemand wil dat de club failliet gaat. Maar gelijk harde financiële toezeggingen doen, terwijl je nog niet eens aan tafel hebt gezeten lijkt me wat roekeloos.
Benieuwd als de robank in den haag op omvallen staat. Of die dan ook pas komt praten als ze bijna verzopen zijn.
Of wist ie vorige maand nog niet dat het 5 voor 12 was.
Hij had echt wel iets eerder kunnen komen praten en hij weet ook dondersgoed dat de huur omlaag moet op het moment van degraderen.
Dat moet nl bij elke club die degradeerd omdat je inkomsten meer dab halveren
0
Donderdag 15 juli 2021 om 10:56 uur

JB

Jordy schreef:

Een motie voor een oproep tot daadkracht, wat betekent dat nou?
Niet zo gek dat het wordt afgewezen idd, zeker omdat er vrijdag al een gesprek is. Typisch groep de mos dit, een hoop kabaal voor de buhne en stemmen binnenharken.
Eerder typisch VVD-D`66-CDA om, met gemeenteraadsverkiezingen in aantocht, te proberen langs deze weg de wind uit de zeilen te nemen bij de in de stad populaire De Mos.

Tenslotte moet het verdelen van de geldpotten voor cultuur (Van Asten en vrienden) en gesubsidieerde banenprojecten (Van Alphen en vrienden) en het meesnoepen van de grote vastgoedtransacties in de stad (Revis en vrienden) wel door kunnen gaan....
0
Donderdag 15 juli 2021 om 08:04 uur

Aad

Kees schreef:

Heeft hij zijn naam nou wel of niet mee?
Verbrassen. Penningen.
Ik gok eerder een fake investeerder. Op google wel een Johan Braspenning te vinden maar dat is een directeur bij ITHO en gezien de plaats eerder een supporter van NAC dan van ons.
0
Dinsdag 13 juli 2021 om 12:55 uur

Nu online

GGordeau en 223 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 100
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Alex Schalk

Laatste wedstrijd

Logo Telstar Logo ADO Den Haag
2-1
4 januari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Helmond Sport
17 januari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 21 - 43
2 Excelsior 21 - 42
3 FC Dordrecht 21 - 36
4 Den Bosch + 20 - 33
5 Graafschap 20 - 32
6 SC Cambuur 20 - 32
7 FC Emmen 20 - 32
8 ADO Den Haag 20 - 31
9 Helmond Sp. 20 - 31
10 Roda JC 20 - 30
11 Telstar 20 - 26
12 FC Eindhoven 21 - 26
13 TOP Oss 21 - 25
14 MVV Maastr. 21 - 23
15 Jong AZ 20 - 22
16 Jong Ajax 20 - 21
17 Jong PSV 20 - 21
18 VVV-Venlo 20 - 16
19 Jong Utrecht 20 - 13
20 Vitesse 20 - -8