Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: gefeliciteerd

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 100
Volgende pagina

Haagse Roel

Prima wedstrijd en overwinning , gefeliciteerd allemaal , jammer dat men deze mentaliteit niet vaker kan opbrengen , dan ben je namelijk geen middelmaat maar subtop , essentieel verschil.
0
Zondag 5 mei 2013 om 23:33 uur

Kees

MAX, GEFELICITEERD. BLADZIJDE 22.000 IS NU AANGEMAAKT




0
Zondag 5 mei 2013 om 23:08 uur

BLEISWIJK-1

DHFC070 schreef:

Ze hebben wel het beste voor de laatste thuiswedstrijd bewaard. Maar zowaar werd het nog een feest ook met het publiek ook als grote winnaar wat een sfeer!

Zonde weer van die Feyenoorders in het kidsvak dit is nu al de 2e keer in 3 seizoenen tijd. Wanneer gaat de KNVB is echt ingrijpen tegen dit soort gasten?
Ik wil graag een ding toevoegen!

Hier op de box is de stemming soms positief, soms negatief. En dit is soms terecht, soms onterecht. Maar als vandaag een ding duidelijk heeft gemaakt is dat een goede sfeer in het ADO stadion van iedereen af moet komen. Van de supporters, spelers, technische staf etc. Met elkaar was het vandaag genieten.

En we kunnen stellen dat de groep incl. technische staf de doelstelling waargemaakt hebben. Iedereen daarmee gefeliciteerd.

Ik ga nog even genieten van deze overwinning. Proost!!!
0
Zondag 5 mei 2013 om 15:33 uur

b.fijman

Dit was het bewijs dat ADO het kan 2 - 0 van Feyenooit.
allemaal gefeliciteerd!!!!
0
Zondag 5 mei 2013 om 14:36 uur

marcellino

Johannes schreef:

Leuk rekenen zo, behalve dan dat die 9 ton allang in de begroting zitten - en voor een deel in de vorm van Holla, Wormgoor en Poepon (helaas) op het veld staan. Dus die 4 ton eventjes uitgeven... dat zit er niet in, hebben we al gedaan.
hebben we het geld van verhoek uitgegeven?

verhoek,immers,dereijck,toornstra,ammi,rado en nog veel meer zijn verkocht of verhuurd.
en wat hebben we ervoor terug gekregen.
het meeste geld is naar de tekorten gegaan zo ook gaat gebeuren als onoverhoopt cherry,holla en van duinen verkocht word en we weer b spelers als kolk en poepon er voor terug krijgen en dan roepen dat het aan de trainer ligt of aan de voetballers die het niet kunnen nou dat weten we toch al lang als je elftal kwalitatief minder word eindig je ook lager op de ranglijst zo moeilijk is dat toch niet.
driebergen roept dat we heel snel weer terug kunnen naar categorie 2 ja gefeliciteerd we hebben daar wel de paniek verkoop van toornstra voor nodig gehad die als hij zo blijft spelen voor miljoenen verkocht gaat worden aan een engelse club .top ado heb je weer goed gedaan.
en nu cherry voor heel weing geld verkopen omdat je de gaten moet dichten jammer genoeg zijn dat de doekjes voor het bloeden hopen op een talent is leuk maar het kan niet elk jaar feest zijn totdat we niemand meer hebben te verkopen en dan hoe gaan we het gat dan dichten heeft iemand hier op deze shout een oplossing
0
Donderdag 2 mei 2013 om 10:50 uur

Kees

Allemaal gefeliciteerd met het lintje voor Jack van Gelder. Slijmbal (He Louis, mij blijf je toch wel te woord staan) in de orde van Oranje van Nassau.
0
Vrijdag 26 april 2013 om 12:19 uur

Mr. FC DEN HAAG

En dat is nummertje 5 oftewel de 400ste nederlaag van FC/ADO DEN HAAG gefeliciteerd mensen met een prachtige wanprestatie cq wanvertoning aangeboden door uw ADO DEN HAAG N.V.

Van der Kwallen en Einstein zijn beide hard op weg onze eens zo mooie club keihard te slopen! Ze moeten nu maar eens heel snel opdonderen, want ze bakken er alletwee werkelijk geen ene moer van! Daarbij zou een zware straftraining voor het 1e niet misstaan, missschien dat ze volgende wedstrijd dan wel de benen uit hun lijf lopen.... Al betwijfel ik dat hardop want dit team heeft geen greintje zelfvertrouwen meer en is rijp voor het bejaardentehuis of een sportminded mental coach.
0
Zondag 21 april 2013 om 00:36 uur

Kees

ADODENHAAG schreef:

Ik heb precies hetzelfde als Danny. Dat is de pech als je naar het meest dichtbijzijnde ziekenhuis moet.
Gefeliciteerd, ADO VOORBURG
0
Zaterdag 30 maart 2013 om 19:21 uur

Advertentie

pajam

Peter Berg ken ik wel indirect, is een hardwerkende motivator.

Gefeliciteerd met je baan bij ADO Den Haag!
0
Dinsdag 26 maart 2013 om 16:50 uur

Kees

tim_b schreef:

leuk spelletje..... 10 voor taal lol...

STOEFEN dan...
sorry voor me foutje... krijg je als je snel typt!
zal vast de laatste niet zijn lol...

Nee ik kom niet uit Tilburg... maar uit Bergen op Zoom ,... verklaart dat genoeg lol

Maar wat betekent stoefen in vrdesnaam?

habemus papam Allemaal gefeliciteerd.
0
Woensdag 13 maart 2013 om 19:26 uur

Nu online

GGH, Aad, Langebach2, Alle ballen op Jort, Peter87, MichelAdamsMatje, FFL en 194 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 100
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2