Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: gevoel

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 100
Volgende pagina

ADODENHAAG

Erik070 schreef:

Voorlopig staan we 7 punten achter. Word echt heel lastig.
Daarom zeg ik ook, volgende week niet winnen betekent gewoon directe degradatie. Op dit moment zal ik plek 16 al een zege vinden. M`n gevoel zegt dat het tot de laatste speelronde onbeslist blijft, maar ons seizoen kan ook over precies 7 dagen zijn afgelopen.
0
Vrijdag 6 maart 2020 om 22:32 uur

Aad

JB schreef:

Aad,

Kijk de samenvatting van afgelopen zaterdag bij de NOS nog eens terug naar alle keren dat Koopmans in beeld is:.
14:37 bal....los
15:52 wat doet hij daar rand 16m?
165 bal....los
18:30 bal....los
20:30 bal achter de achterlijn.... en....los

En vaker is hij echt niet in beeld geweest.

En nee, dit is niet een eenmalig beeld, dit zie je al 20 wedstrijden

op 19:15 zie je ook hoe de trainer van Heracles reageert op zijn eigen spelers als ze met een snelle vrije trap weer voor een combinatie gaan.
Zijn opdracht was duidelijk:
net als Heerenveen en Sparta niet combineren maar zodra je de kans krijgt schieten...schieten...schieten



Maar ja, ook voor de Cillissens van deze wereld is er een markt....
Net als er clubs zijn waar de Gorters, Lukniksen en Setklutsen van deze wereld betaald krijgen om hun kunsten te vertonen.

Ik heb zo`n vermoeden dat Koopmans uiteindelijk naar Spanje vertrekt, naar die club waarmee George Clooney een real-life thriller serie wil maken....
Ik zeg ook niet dat het een topkeeper is, maar wij zijn ADO en zullen wat keepers betreft (zie het verleden en een enkele uitzondering daar gelaten) nooit een echte puntenpakker binnen de poorten krijgen.

Sinds Thie kan ik niet een keeper noemen die van uitzonderlijke klasse was. Maar goed, ook dat is een kwestie van smaak en gevoel.
0
Woensdag 4 maart 2020 om 17:02 uur

Rob2002

Bert schreef:

China laat echt de boel niet klappen. Pardew zal wel weg gaan. Zou die assistent Chris Powell aan boord houden. kan uitstekend Steijn assisteren.

Wat dat aangaat levert zo´n buitenlands avontuur ook weer wat op.

Het ging natuurlijk deze zomer al mis met die oude hap verlengen dat is de kern van het probleem. We degraderen door Van As niet door Groenendijk of Pardew.
Van As had wel geld en heeft geen spelers gehaald?
Ik heb het gevoel dat als ie wel geld had gehad, dat ie wel vervangers voor Kayati, Kanon en Becker had gehaald.
Me. Heeft op het pluche gegokt en verloren. En waarschijnlijk verlies je meer dan dat Kanon en Kayati hebben opgebracht. Slecht management.

Hopen op de grote schoonmaak en/of een goed beleid. Beide zie ik nog niet gebeuren.
0
Zondag 1 maart 2020 om 19:56 uur

marcellino

R.E. schreef:

Ik vraag me af waarop je dat baseert. Diemers van Fortuna heeft bijvoorbeeld meer creativiteit en scorend vermogen in zijn grote teen dan alle middenvelders van ADO bij elkaar. Wie moet in godsnaam de doelpunten gaan maken? En nu raak je na Malone ook Pinas nog even kwijt.
Pinpas raak je tegen az kwijt lekker belangrijk .
Daarna is belangrijk.
En jij vind fortuna zo goed waar staan ze dan?
Juist 5 punten voor ons en je krijgt ze nog z3pf dus zo goed zijn ze ook niet .

Maar goed jij hebt jouw mening ik de mijne en gelukkig.heeft mijn gevoel nog niet tot een teleurstelling geleid de laatste 3 jaar.
0
Zaterdag 29 februari 2020 om 20:49 uur

Law

GroenGeelHart070 schreef:

Daar vergis je je denk ik in. Als echte Rotterdammer is er nog 1 groep die hij kan waarderen, Hagenezen. En dan met name de supporters op de tribunes, daar geniet hij van.
Omdat hij zo`n goede periode in zijn carrière heeft gehad bij ons zit er echt wel een stukje groen-geel in zijn hart opgesloten
Eerder bij een normaal gesprek tussen supporters en het team bleek hoe weinig gevoel hij er bij heeft. Zonder wat gesproken te hebben brak hij zijn nek om pleiterik te gaan en daarnaast probeerde hij meerdere spelers daarin mee te nemen. Alleen bakkertje hapte toe en ging met kramer mee. Kramer liet gewoon zijn teamgenoten en supporters lekker in de kou staan
0
Donderdag 27 februari 2020 om 12:15 uur

Bolskie

rd.. schreef:

Hou op zeg. Ik zie al dat compleet vreemden bij mij op mijn werk even komen vertellen hoe het moet en dat even komen afdwingen. De arrogantie! Die gasten hebben daar niks te zoeken. Eerder ook al met van As. Met Fons. Met Petrovic. Bij spelersbus. Bij Adelaar. Ik walg ervan. We doen maar of dat allemaal moet kunnen en normaal is. Ik denk dat je die gasten niet hoeft uit te leggen dat ze moeten winnen. Komen 10 van die gekken dat nog even uitleggen. Het maakt het broze vertrouwen alleen maar kapot ipv dat het helpt.
Dat heb ik inmiddels wel in de gaten. Volgens mij neem jij überhaupt weinig aan van andere mensen en heb je volgens mij best het gevoel alles heel goed te weten en te kunnen of heb ik dat mis?

Verder vraag ik me ook af of dat wel helpt hoor wat supporters op het veld maar volgens mij is het gewoon normaal en rustig gegaan en niet met schelden en capuchons, dan moet het op zich toch kunnen?
0
Donderdag 27 februari 2020 om 08:10 uur

Law

Eeuwig Den Haag schreef:

Reactie van Kramer onder post van FC Afkicken over supporters op het trainingsveld spreekt boekdelen: “Koekoek”

Met deze actie slaan ze echt volledig de plank mis, kloof supporters/spelers wordt nu groter. Onbegrijpelijk echt waar!
Kramer; als er een speler in de selectie zit die vrijwel geen gevoel bij supporters heeft dan is hij het wel. Dus bij hem zou je wel eens gelijk kunnen hebben...haha
0
Donderdag 27 februari 2020 om 07:18 uur

Mr.070

slash070 schreef:

Wat de oorzaken ook allemaal moge zijn, het is nooit goed dat een amateurclub uit je eigen regio met een andere profclub een samenwerking heeft in wat voor vorm dan ook. En of dat nou een grote club is of niet, en daar talenten uit voort zijn gekomen, of niet, dat soort zaken moeten echt zo spoedig mogelijk gerepareerd worden. Je eigen regio gaat voor alles, en zeker om mensen aan je club te binden.
Dit is natuurlijk een probleem wat jaren speelt. Ik denk ook niet dat de juiste mensen aan het roer staan om clubs binnen te hengelen voor een samenwerking, mijn gevoel zegt dat dit zo amateuristisch is als het maar zijn kan. Dat spoedig repareren gaat helaas niet gebeuren als de basis niet stabiel is, hoe triest het ook is, handhaven of degraderen... er moet een hele grote schoonmaak komen.
0
Woensdag 26 februari 2020 om 16:41 uur

Advertentie

Lellow

Iedereen kan wel concluderen dat in 5 jaar tijd onze club buiten het feit dat we sportief en financieel failliet zijn ook het goede gevoel missen .

Iedereen hier heeft een groen geel hart en ben al ruim 20 jaar supporter maar soms kan mij het echt allemaal gestolen worden.
Onze stad ademt geen ADO FCDH , er gaan meer mensen naar 010 en 020 op zondag dan naar de lokale FC. Dit was vroeger al het geval en zal altijd zo blijven .
Het rauwe randje is verdwenen wat ons uniek maakte als club , ik kon/kan daar altijd wel van genieten . Supporters werden altijd als schuldige aangewezen enkel om hun ( het bestuur) eigen incapabiliteit niet werd blootgelegd .

Ik ben ervoor we onze club weer toe-eigenen! Of glipt ons dat ook uit de handen !
0
Maandag 24 februari 2020 om 15:02 uur

Madmax

Als ADO scoort, wereldgoal ongeacht wat de tegenstander doet.
Scoort de tegenstander, bout goal altijd.

En ploeg zonder vertrouwen kan niet voetballen.
Een ploeg met vertrouwen speelt de sterren van de hemel.

Zomerse aankopen kunnen soms heel goed zijn.
Winterse huurlingen zijn vaak 98% bar en boos.

Een positief gevoel, voelt altijd goed.
Een negatief gevoel, voelt altijd klote.

En nou komt die !!!

In de Eredivisie blijven is uitstel van EXECUTIE
Degraderen naar de Keuken kampioen Divisie is het BESTE

Korte uitleg: #Clausules #Contracten #30plussers #Geld #China #Nieuw #Talent #RotteAppels #Beleid #Sponsoren #allochtonen #amateurs #TD #Pardew en tot slot #Behang



PS: Waar is gebleven?


0
Zaterdag 22 februari 2020 om 23:39 uur

Nu online

Alle ballen op Jort, Teeg070, Brian en 226 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 100
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1