Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: waarom

MikeDH

Langebach2 schreef:

boogerd naar grunn
Die gaat liever naar Ajax, weten we gelijk waarom ze overwinteren in de CL.
0
Vrijdag 19 juli 2013 om 21:54 uur

Moi

speciaal voor frans

Ik zou wel eens willen weten, waarom zijn de bergen zo hoog
Misschien om de sneeuw te vergaren
Of het dal voor de kou bewaren
Of misschien als een veilige stut voor de hemelboog
Daarom zijn de bergen zo hoog
0
Vrijdag 19 juli 2013 om 20:25 uur

tanker070

Vincent schreef:

Vooropgesteld: heb niks tegen of met homo`s
Maar als ze zo graag normaal gevonden willen worden, waarom moet er dan voor alles en nog wat een speciaal clubje worden opgericht?
eens wat word het volgende? Clubje voor Haagse Marokkanen of Surinamers, clubje voor transgenders?

Je bent toch een grote familie? Waarom dat gelul met afzonderlijke groepjes, daar is de sfeer ook al kapot door gegaan, de scheiding van vak G en Midden-noord.....
0
Vrijdag 19 juli 2013 om 11:45 uur

pmc

Mike schreef:

Joh, ik vind het prima. Ben vooral vooral dat ze zich als gewone mensen willen gedragen en niet een apart vak gaan claimen oid.
Als je wat meer over je club leest had je kunnen weten dat ze juist geen eigen vak willen, en waarom geen eigen fan club? heel ADO bestaat uit een 10 tal clubjes, vakkie D, MN, vakkie G enz enz
0
Vrijdag 19 juli 2013 om 11:43 uur

Vincent

Haagse Roel schreef:

Weet niet waar je naartoe wil hoor Vincent met deze opmerking ??
Vooropgesteld: heb niks tegen of met homo`s
Maar als ze zo graag normaal gevonden willen worden, waarom moet er dan voor alles en nog wat een speciaal clubje worden opgericht?
0
Vrijdag 19 juli 2013 om 11:29 uur

haguhnees87

Waarom zou derijck naar Utrecht gaan ze hebben een klote selectie biedt niet veel perspectief ik denk dat hij niet gaat
0
Donderdag 18 juli 2013 om 23:03 uur

Sprinkhaan070

jml schreef:

ADO Den Haag hoopt Kum na een jaar terug te halen

18/07/2013 18:22

Trainer Maurice Steijn hoopt de selectie van ADO Den Haag nog op drie plaatsen te versterken. De club uit de Hofstad heeft momenteel zijn vizier gericht op Christian Kum.

De 27-jarige centrale verdediger verruilde ADO in de zomer van 2012 na zeven jaar voor SC Heerenveen, maar zijn eerste seizoen in Friesland verliep wisselvallig. Kum heeft er nog een eenjarige verbintenis, maar zijn vorige werkgever wil hem graag terughalen.

Verder willen de Hagenaars een rechtsback aantrekken. Nathaniel Will was een belangrijke gegadigde, maar de verdediger - die vorig seizoen nog speelde voor NEC - kwam na een mondeling akkoord alsnog met nieuwe financiële voorwaarden. Daarop haakte ADO af.
Waarom een rechtsback? Ik zie liever een linksback komen zodat Meijers naar het middenveld kan. Meijers is verdedigend erg zwak en Supusepa komt te kort. Op de rechtsbackpositie hebben we Malone en ik zou daarachter Fecunda een kans geven.
0
Donderdag 18 juli 2013 om 20:02 uur

Advertentie

Haagse Roel

pmc schreef:

Als ze die Tira niet vast leggen maken ze een grote fout.
Kan je uitleggen waarom ?? je prijst die jongen de hemel in , vraag mij af op basis waarvan......
0
Donderdag 18 juli 2013 om 18:08 uur

rien1

Richard schreef:

Lekker belangrijk dat er een elftal staat die mag hopen op lijfsbehoud, als we maar schuldenvrij zijn toch, en als Piet maar pindasaus verkoopt
Lijfsbehoud en schuldenvrij. Als dat zo is, zijn er ook (weer) zakkende toeschouwersaantallen ben ik bang. En waarom nu weer een onbekend iemand uit Spanje halen.
0
Donderdag 18 juli 2013 om 16:02 uur

<FCDH>

Haagse_Aad schreef:

Zelfde verhaal natuurlijk met Toornstra.. die was bij ons ook niet veel meer dan 2 miljoen waard geworden.. nu heeft hij het bij ADO én bij Utrecht laten zien.. en dan worden er gewoon hele andere bedragen betaald / geboden..
Ik snap niet waarom dat Utrecht door sommige een stapje hoger gezien word? Want ze zullen nooit geen kampioen worden zelfde geld voor ado
Een stap hoger is in mijn ogen Twente Az PSV Feyenoord 020 Utrecht en den haag zullen de komende 20 jaar hooguit 5e kunnen eindigen
0
Donderdag 18 juli 2013 om 11:04 uur

Nu online

ADOZoetermeer, Alle ballen op Jort, Aad, RemcoOnX, Superjantje, lulijzer, KickOff, GS en 210 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1