Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: elftal

Max

Volgens mij is men zelden zo verdeeld van mening als nu haha. (Als het om wedstrijden gaat ;)) 

Ik vond het dus gisteren helemaal kut. Tuurlijk twee goede combinaties gezien en twee kansen die er in hadden gemoeten. Maar voor de rest was het allemaal erg zwak en matig. Het elftal deed zoals elke week haar best, daar ligt het dit seizoen niet aan. Maar als je vanaf de rand van het strafschopgebied alleen maar zwakke ballen op doel kan geven, heeft dat volgens mij weinig met ongeluk te maken.
0
Maandag 5 november 2007 om 07:51 uur

Ben ik ergens anders geweest

Als ik zo de reacties peil dan heeft iedereen volgens mij naar een andere wedstrijd gekeken.
Ik heb een strijdend elftal gezien met de absolute wil om te winnen. Regelmatig uitstekende combinaties en meer dan een hand vol kansen. Het enige smetje op het geheel was dat door vaak wat wijfelend optreden voor de goal en het ontbreken van een dosis geluk je uiteindelijk twee punten te weinig aan dit duel overhoud.
0
Maandag 5 november 2007 om 07:45 uur

KKH - kalekophagenees

Trouwens waar zijn de viezuh tenue`s tegenwoordig, iedereen loopt bijna schoon van het veld af. tegen Jong Heerenveen had je eindelijk wat strijd op het veld alleen ging het toen niet om voetbal helaas!

Allemaal spierpijn, verkouden, of moe. Maar toen ze achter ide aap aan gingen konden ze eindelijk wel knokken, sprinten en samenwerken!

Vloet ik weet niet wat je met die gasten wil maar waar zijn de koppensnellers, benen knippers en gladde jongens gebleven? Gaat zo op een fiasco elftal lijken....
0
Zondag 4 november 2007 om 22:31 uur

Richard

Aad schreef:

Ik ben zo oud dat ik je kan vertellen dat ook Mansveld begon met zulke klotenwedstrijden dat ik (wij waren nog niet aan het grove schelden toe) hem een spoedige terugkeer naar het amateurvoetbal toewenste. Had hij dat gedaan dan hadden we een geweldige voetballer gemist.
Geef de jonkies de tijd maar wanneer je de ouderen bekritiseert mag je van mij uitgebreid je gang gaan.
Het is gewoon te erg voor woorden dat men praat over jeugd wat doorstroomt, hoe kan je nou jeugd laten doorstromen als de ouderen een verkeerd voorbeeld geven. Als er gesproken word over jeugd dan heb ik het over een Janmaat en Blonk. Met een sterke ploeg eromheen komen die jongens misschien ergens, maar op deze wijze niet. Verder laten we eerlijk wezen loopt er niet veel soeps in ons elftal om titelkandidaat te zijn, we mogen blij zijn om bij de bovenste in het 2e rijtje te eindigen. Schande voor de club met het hoogste budget. Stoffels, Schwiebbe, El Moussa, Cornelisse etc hebben het niveau van een 2e klasser en ik snap al helemaal niet dat dit Den Haag waardige spelers zijn volgens het bestuur en Vloet. Ook wil ik even kwijt dat er veel schreeuwlelijken zijn hier, ze reageren wel als een zwaar kut word gespeeld, maar bij een redelijke serie is men stil op de box. Ik zelf vind als je van je club houd dat je gewoon gaat in goede en slechte tijden. Toeschouwers bepalen de club, een snoepwinkel waar geen snoep word verkocht loopt ook niet. Over Aad mansveld gesproken. Ik heb de eer gehad om de goede man via zijn zoon te kunnen leren kennen, wekelijks bezocht Aad de wedstrijden van zoon Ruud bij ADS. Mede door Aad heb ik de eer mogen hebben om bij FC te kunnen spelen. Die tijd had je echte jeugd, hagenezen in een jeugdelftal van je favoriete club, tegen clubs als 020 je zelf de lopen en strijden om voor je club het maximale te behalen. Die instelling is er al jaren niet meer helaas maar toch blijf ik wel gaan. Supporters zijn ook niet meer wat het waren, de naam Den haag word vergeleken met clubs als Fortuna qua supporters, is het niet eens tijd om dat te doen keren? DEN HAAG IS DEN HAAG NIET MEER.. ZOWEL SPORTIEF ALS MAATSCHAPPELIJK.


Maar toch blijft het MIJN CLUB
0
Zondag 4 november 2007 om 12:54 uur

marcellino

Aad schreef:

NEE, ik vind het niet fantastisch. Het voetbal niet, de indeling niet (ze hadden het 1 op 1 van het Zuiderpark moeten overnemen, dus MN op O en zuid bij de bobo`s aan de zijkant), de sfeer niet, het parkeren niet en de horecavoorzieningen niet.
Maar ...... al lullen we tot 2099. Het Zuiderpark komt nooit meer terug en Aad Mansveld ook niet. Dus we zullen het moeten doen met wat we hebben: Een elftal in opbouw (met alle gebreken van dien) en vooral met de nieuwe indeling en de horecavoorzieningen. De sfeer: Daar zijn we zelf bij.
En geloof me: Aan die indeling gaat wel wat veranderen. Niet dat ik verwacht dat je op NOP mag staan, maar de leeftijdsgrens daar zal mettertijd best zakken.
Een elftal in opbouw!!!!!

van welke speler heb je over een paar jaar profijt

ik kan er geen een opnoemen maar misschien heb ik wel weer teveel kretiek.

Ja voor de kloje divisie,maar we mogen toch hopen dat DEN HAAG binnen drie jaar terug is op het hoogste niveau.

En dan kan ik er geen noemen.

Mensen die roepen dat sommige op deze site geen supporters zijn,moeten misschien is in de spiegel kijken.

mogen we het zat zijn mogen we na meer dan tien jaar k*t voetbal in de klojo divisie verwachten dat ze in ieder geval voor de titel gaan en zeker geen genoegen nemen met een plaats in de midden mood.

Het is toch f*cking niet normaal dat ik bang ben dat we van veendam verliezen hoe ver zijn we gezakt.

Als we niet uit kijken naar het niveau fortuna.
Gisteren heb ik genoten van go ahead
die vechten tot de laatste minuut
laat DEN HAAG daar een voorbeeld aan nemen.
0
Zaterdag 3 november 2007 om 16:49 uur

Advertentie

Aad

friuli schreef:

AAD jij vind het allemaal fantastisch wat er daar allemaal in het foreprak gebeurt!

Maar ik verlang nog steeds terug naar het zuiderpark.
Vandaar de opmerking " van mij mogen ze het hele stadion afbreken" 
Ik heb niks met het forepark en zal dat waarschijnlijk ook nooit krijgen.

NEE, ik vind het niet fantastisch. Het voetbal niet, de indeling niet (ze hadden het 1 op 1 van het Zuiderpark moeten overnemen, dus MN op O en zuid bij de bobo`s aan de zijkant), de sfeer niet, het parkeren niet en de horecavoorzieningen niet.
Maar ...... al lullen we tot 2099. Het Zuiderpark komt nooit meer terug en Aad Mansveld ook niet. Dus we zullen het moeten doen met wat we hebben: Een elftal in opbouw (met alle gebreken van dien) en vooral met de nieuwe indeling en de horecavoorzieningen. De sfeer: Daar zijn we zelf bij.
En geloof me: Aan die indeling gaat wel wat veranderen. Niet dat ik verwacht dat je op NOP mag staan, maar de leeftijdsgrens daar zal mettertijd best zakken.
0
Zaterdag 3 november 2007 om 16:29 uur

Ooievaar

Tja, volgens sommigen mag je uitsluitend posten als er een paar weinigzeggende overwinningen op dorpsploegen worden geboekt. Voor mij absoluut geen reden om de polonaise in te zetten, een ieder kan toch weten dat dit toch puur incidenten betreffen. Zelfs op dit nivo. Dat is toch hemelschreiend?! Of oeverloze discussies wat het gezelligste vak is. Bij mijn weten komen er veel en veel te weinig mensen om het stadion rendabel te maken. Dit elftal is toch niets? Vind het persoonlijk belangrijker de vraag te stellen: hoe uit deze diepe malaise te geraken. Het elftal vertegenwoordigd een balanswaarde van een paar gevulde koeken, het 2e zal er er ook wel uitvliegen dus daar voorzie ik ook weinig doorstroming van. Er doemt een exploitatietekort op waar de honden geen brood van lusten, Vloet - aan hem ligt het absoluut niet naar mijn smaak - zal vertrekken, en dan hebben we volgend jaar een trainer van het nivo Haarlem voor de groep staan. Mij lijkt het niet meer dan gerechtvaardigt om de vraag te stellen: Hoe komen we er weer bovenop? De club is dood- en doodziek, dat is toch niet zo ingewikkeld om dat te constateren? Dat ligt toch niet aan de thuisblijvers, die gewoon een pot voetbal willen zien, zonder allerlei clubpassen en foto`s moeten hebben om naar het voetballen te gaan. Niemand kan toch met droge ogen beweren dat dat een doorslaand succes is? of diegenen die zich niet als een kwajongen laten behandelen. Hallo zeg, er is toch jarenlang mismanagement gevoerd? Begroting van 10,8 mlj. wat is er mee gebeurt? Dus de kat de bel - blijven - aanbinden is toch niet meer dan gerechtvaardigt?...
0
Vrijdag 2 november 2007 om 23:38 uur

Aad02

Harrie schreef:

En die amateurs kunnen het ook niet helpen dat ze door blinde scouts en zakkenvullers zijn gecontracteerd. Laten we gvd eindelijk eens onpartijdig dit soepzooitje beoordelen en niet weer gaan juichen als ze toevallig eens een paar potjes achter mekaar winnen. Stel jezelf de vraag: op wie van onze spelers zit ook maar één enkele eredivisieclub te wachten? Geen discipline, geen handelingssnelheid, behalve als er een relletje op het veld is (Wesley, Gentile, goed voorbeeld jongen!)Niks meer pappen en nathouden, gewoon alles opzouten en opnieuw beginnen. Het wordt de hoogste tijd voor ECHTE VOETBALVAKMENSEN, zoals bij die zogenaamde "boeren" bijvoorbeeld uit Heerenveen.
Nah Harrie inderdaad helemaal mee eens, maar zo simpel ligt het allemaal niet. Het liefst had ik ook dat hele pleuris elftal naar huis gestuurd met het vriendelijke verzoek nooit meer terug te komen, maar we hebben met contracten te maken. Ik ben bang dat een groot deel van die gasten niet een s BESEFFEN hoe fortuinlijk ze zijn door voor ADO te spelen met eredivisie contracten. Strakkies is het gewoon over en weer naar amateur nivo. Dan worden ze miscchien wakker  maar is het ook te laat om dat we gefaald hebben te promoveren.... is nu of nooit 
0
Vrijdag 2 november 2007 om 17:09 uur

kojak1

je kan toch duidelijk zien wat voor een verschil er is bij bepaalde clubs.neem nou heerenveen,de spelers die daar in het tweede lopen hebben allang op het hoogste niveau gespeeld,oftewel in het eerste.garcigarci,een prachtige techniek en sierlijke speler die bij elke andere club gewoon in het eerste zou spelen,de gebroeders drost,hebben ook al in het eerste gespeeld,dan die braziliaanse spits,twwe stappen en hij stond aan de overkant.dit zijn nou maar een paar voetballers die liever in een tweede team spelen en erg veel geld verdienen,dan bij een andere club gewoon elke week zouden spelen.dit is ook geen jong heerenveen,maar een elftal dat in de jupiler competitie gewoon bovenaan zou meedoen als ze elke week in dezelfde formatie zouden spelen.ik heb gisteravond echt respect voor de scouting van heerenveen gehad,die toch elk jaar met zulke spelers aan komen.hadden wij alleen maar die 2backs en die 2 spitsen,hadden we beduidend hoger gestaan als nu.zo,na een nachtje slapen moest ik dit toch even kwijt na mijn ergernissen van gisteren.wat een klote verjaardag.zondag maar weer beter,en ik vermoed dat er in de winterstop het een en ander gaat gebeuren.verder een prettige dag,geniet van het leven,het is maar zo kort.
0
Vrijdag 2 november 2007 om 11:20 uur

Midden-Oost

Eerlijk gezegd was ik hier al bang voor. Bij H`veen II lopen allemaal buitenlandse talenten rond die met 2 vingers in de neus kamioen zouden worden in de 1e divisie. Pijnlijk is het wel o te zien hoe groot het verschil is tussen ADO en de eredivisie. 

Ik ben bang dat alleen een hele rijke suikeroom ons er nog bovenop kan helpen. Om een winnend elftal te zien moeten er echt tientallen miljoenen ingepompt worden. 

Dit elftal wordt geen kampioen maar dat wisten we al, de NC redden ze ook niet dus blijft alleen een suikeroom over.
0
Vrijdag 2 november 2007 om 11:11 uur

Nu online

Don Leo, pitbull, ADO079, Marcie, twaalfdespeler, ruudjuh070, Langebach2 en 251 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2