Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: genoeg

Kees

Dogo schreef:

Kees je hebt gelijk als je zegt dat er een gat valt als de hoofdtrainer weg valt, maar dat is altijd zo. In jullie geval vervangt de assistent de hoofdcoach en dat is een ideale situatie. Vervolgens zou een goede jeugdcoach nu door moeten stromen naar een assistenten functie. Het aan en verkoop beleid moet inderdaad nier alleen door een trainer worden bepaald. Hij moet erin betrokken worden, maar bepaald het niet. Ik denk ook niet dat alleen één TD dat moet doen, omdat die ook weg kan vallen. Ook daar moet een structuur in aangebracht worden, dat de hoofdscout TD kan zijn/worden en dat die twee samen met de algemeen directeur het aankoop beleid sturen.. ADO is goed op weg om structuur te krijgen, maar moet nu ten koste van alles voorkomen dat er een heel nieuw team de competitie ingaat..Anders belanden ze in een vrije val..

Dit is de ideale papieren structuur voor een organisatie die bedrijfsmatig wordt gestuurd en kan in elke tak van sport zo ingevuld worden.

Probleem is echter dat een goede jeugdcoach/trainer niet direct een goede "seniorentrainer"behoeft te zijn. Je hebt genoeg opleiders die het vak tot in de puntjes beheersen maar vooral niet voor een groep moeten staan. Natuurlijk overwicht, charisma en ga zo maar door.

 

Jij schrijft "in jullie geval" dus ............aanhanger van een andere club. Niks mis mee hoor als het maar geen Ajax en nu ff geen Vitesse is cheer.

0
Zaterdag 25 juni 2011 om 23:12 uur

Bert

Kees schreef:

He Bert, ook hij mag zijn mening hebben. En inderdaad laten we ons verrassen door die griezel.

 

In de regel ben ik altijd vrij genuanceerd maar Van der Brom past wat mij betreft nu in het rijtje met Jan Kwal Everse. Als je er goed over nadenkt wordt je toch steeds bozer om die griezel.

Ja sorry Kees dat heb ik niet laat hem maar naar zijn club gaan. Maar dan wel voor goed geld. Hij verdient wel een waardig afscheid mits we genoeg centen vangen.

 

Begon de laatste weken toch te twijfelen of zijn magie niet was uitgewerkt. Thuis tegen Groningen was geweldig. Maar de terugwedstrijd pfffffffffffffffffffffff

 

Trainer is zo goed als zijn materiaal. Gewoon Bulykin terughalen en Steijn ervoor zetten. TD toch geen Aad de Mos?

0
Zaterdag 25 juni 2011 om 23:07 uur

Karel KLaver

ADOFLEVO schreef:

Ik zou gaan voor Menzo en Steijn.

 

Zelfde soort duo als BromMafia en Steijn.

 

Steijn heefteen groen geel hart en Menzo staat voor aanvallend voetbal. Heeft zich denk ik wel bewezen bij de Friezen Cambuur,

Ik denk ook dat je voor zo'n (soort) combinatie moet gaan, al was het maar vanwege de verschillende 'culturen' binnen de spelersgroep. Bovendien vraag ik me af of Steijn wel 'zwaar' genoeg om het nu al over te nemen. Misschien is zijn gebrek aan ervaring op dit niveau wel een pré -hij heeft niets te verliezen. Maar iemand erachter/ernaast met een behoorlijk incasseringsvermogen (en Menzo heeft in zijn spelerscarriere het nodige te incasseren gehad) kan geen kwaad.

0
Zaterdag 25 juni 2011 om 13:37 uur

ADOFLEVO

VD BROM wat een NIET ADO man is dat.

Dus heel snel wegwezen wel voor de hoofdprijs.

De maffia heeft zwart geld genoeg dus..............

 

Maffia (Italiaans: Mafia, met één f) is de naam van een geheel van geheime criminele organisaties, georganiseerd in afdelingen. Om aan de term 'maffia' te voldoen, moet een criminele organisatie over vier verschillende segmenten beschikken: een criminele, culturele, politieke en economische. Een persoon die tot de maffia behoort wordt een maffioso (meervoud maffiosi) genoemd.

shoot

0
Zaterdag 25 juni 2011 om 12:29 uur

jojoma

Ooievaar schreef:

Dat is een geweldig bod. Wie weet komt het nog hoger uit. Kunnen we leuk van winkelen in Arnnemghost

het is al erg genoeg dat die teleneus gelezen wordt !! maar dat het ook nog gelooft wordt als zij een bedrag noemen, terwijl ado nergens van weet.

0
Zaterdag 25 juni 2011 om 12:27 uur

Ooievaar

Kees schreef:

Exact, om de supporters te vriend te houden. Dat schreef ik een jaar geleden ook al nadat Theo Bos eruit vloog. Het heeft alleen wat langer geduurd.

 

Als groot investeerder leg je het lot van een investering van tien- en tientallen miljoenen toch niet in handen van een beginnend trainer. Van den Brom mag de weg plaveien voor een grote naam die het zo dadelijk mag afmaken.

 

Ik weet niet of het verstandig is om Maurice Steijn nu al voor de leeuwen te gooien. ADO wil duidelijk ook voor de lange termijn met Steijn door gezien zijn vierjarig contract. Steijn kan bijna onmogelijk de prestatie van Van den Brom evenaren. Het afbreukrisico voor die jongen is dus erg groot.

 

Indertijd waren de spelers blij met Steijn toen Atteveld eruit moest. Logisch, want in hun optiek was de gedachte alles beter dan Atteveld. Wel houdt Steijn dezelfde filosofie als Atteveld erop na. Waren zijn eigen woorden in een tv-interview. 

Voetbal filosofie Kees. Daar was helemaal niets mis mee met de visie van Atteveld. Tactisch erg sterk onderlegd. De man heeft zijn emoties niet onder controle, maar daar is genoeg over gezegd en geschreven. Geen twee personen zijn gelijk, dus lijkt me de vergelijking met Ateveld mank gaan.

 

Ik denk niet dat de druk voor Steijn hoger is nu. Zou niet weten waarom. De nieuwe spelers zijn ook niet op zijn voorspraak gekomen, en het hoofdtrainerschap nu zal ook voor hem als een verrassing gekomen zijn.

 

We moeten gewoon de rust bewaren nu, en achter de club gaan staan. En zeker niet uitgaan van een verwachtingspatroon wat niet realistisch is. Dan bedoel ik ook niet te zeggen dat we weer vertrouwd tegen degradatie gaan lopen pillen, nee integendeel.

Linkerrijtje moet de doelstelling luiden.

 

En mochten er spelers vertrekken dan dienen daar adequate vervangers voor worden aangetrokken. Vergeet niet dat de begroting stijgt, de club steeds breder wordt gedragen.

Daar verandert het vertrek van een goede doch onbetrouwbare trainer helemaal niets aan.

 

Niemand groter dan de club. Onze club!!!

0
Zaterdag 25 juni 2011 om 12:15 uur

ADO supporter Leidschenveen

ADO: Als ze denken dat John gratis is, hebben ze 't mis
 


© anp

Vitesse deed gisteren een bod van naar verluidt anderhalve ton om het contract van John van den Brom af te kopen bij ADO Den Haag. 'Als Vitesse denkt John gratis te kunnen ophalen, heeft de club het mis', zegt ADO-commissaris Paul Beyersbergen in het AD.
Van den Brom sprak deze week met Vitesse-eigenaar Merab Jordania. In Zuid-Frankrijk, omdat Jordania in Nederland niet beschikt over een verblijfsvergunning. Pas dáárna werd ADO op de hoogte gesteld.

De Apeldoornse trainer bleef de afgelopen dagen opmerkelijk genoeg in het Spaanse Marbella in het huis van ADO-commissaris Beyersbergen. 'Maar wij kunnen zaken en privé goed scheiden. Je weet dat dit kan gebeuren. Ik heb net twee uur met Laros gesproken en een voorstel neergelegd. Als Vitesse dat goed vindt, kunnen we er snel uit zijn.' 

Minder begripvol
Mark van der Kallen, de redder van ADO en eveneens commissaris, reageerde minder begripvol. De Rijswijkse zakenman is 'not amused' over de gang van zaken. 'Eigenlijk zou je je nergens meer over moeten verbazen in de voetballerij, maar toch doe ik het weer. Ik krijg er zo langzamerhand een olifantenhuid van.'

'Dit is niet de juiste weg om te bewandelen. Niet van Vitesse noch van Van den Brom. We wachten af wat de firma Vitesse te bieden heeft', aldus Van der Kallen.

Bijtekenen
ADO Den Haag had Van den Brom een voorstel gedaan voor contractverlenging. De Amersfoorter kon bijtekenen tot 2014, maar de onderhandelingen moesten nog plaatshebben.

De trainer kreeg de vrije hand om de selectie voor het nieuwe seizoen samen te stellen. Op zijn voorspraak komen nieuwelingen Marc Höcher (Helmond Sport), Wouter de Vogel (Telstar), Paul Mulders (AGOVV) en Tjaronn Chery (Emmen) over uit de eerste divisie.

0
Zaterdag 25 juni 2011 om 11:29 uur

Advertentie

super fc denhaag

Tommy schreef:

is het wel respectvol om te verkondigen dat ie blijft letterlijk: europees voetbal wil ik meemaken als coach dus ik blijf.

En dan 3 dagen voor het begin zeggen dat we weggaat dan roep je het gewoon over jezelf af.

Tuurlijk, het is respectloos. Maar we hebben hier al een goed voorbeeld van gehad. Ik vond het erger dat jol naar ajakkus ging. Dat is pas een min kukel. Dat vd brom ooit een x naar fietstas zou gaan dat zou vroeg of laat toch wel zijn gebeurd. Fietstas is nou eenmaal zn grote liefde. Ja en als er dan ook nog een grote zak geld naar zn rekening word overgemaakt,dan is die keus snel gemaakt. Heb hier nu verlopig weer genoeg over gehoord. Nu maar hopen dat we een mooi bedrag vangen en dat de groep een beetje bij elkaar blijft.
0
Zaterdag 25 juni 2011 om 09:35 uur

Tommy

ADO supporter Leidschenveen schreef:

Zojuist in Teleneus verschenen, is al een beetje oud nieuws, maar er staat iig een bedrag bij. Ik zeg doen !! ADO heeft genoeg vervanging op zijn plek, voor Wingman Wes een mooie uitdaging en we hebben 5 mio in de pocket.

 

za 25 jun 2011, 08:21
'Verhoek moet Young vervangen' Van onze Telesportredactie
Wesley Verhoek Birmingham -  De nieuwe Aston Villa-trainer Alex McLeish ziet in Wesley Verhoek de opvolger voor de naar Manchester United vertrokken Ashley Young. McLeish heeft de ADO Den Haag-aanvaller volgens TalkSport al meerdere keren laten scouten.


De Engelse radiozender stelt dat Verhoek vijf miljoen euro moet kosten.

 

 

 

voor 5 miljoen kan je een hoop doen.

als je ziet dat die luksik maar een paar ton kosten. en idd we hebben genoeg opties voor op de flanken.

 

0
Zaterdag 25 juni 2011 om 09:14 uur

ADO supporter Leidschenveen

Zojuist in Teleneus verschenen, is al een beetje oud nieuws, maar er staat iig een bedrag bij. Ik zeg doen !! ADO heeft genoeg vervanging op zijn plek, voor Wingman Wes een mooie uitdaging en we hebben 5 mio in de pocket.

 

za 25 jun 2011, 08:21
'Verhoek moet Young vervangen' Van onze Telesportredactie
Wesley Verhoek Birmingham -  De nieuwe Aston Villa-trainer Alex McLeish ziet in Wesley Verhoek de opvolger voor de naar Manchester United vertrokken Ashley Young. McLeish heeft de ADO Den Haag-aanvaller volgens TalkSport al meerdere keren laten scouten.


De Engelse radiozender stelt dat Verhoek vijf miljoen euro moet kosten.

 

 

 

0
Zaterdag 25 juni 2011 om 09:11 uur

Nu online

haagse chick, twaalfdespeler, Lellow en 229 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
Morgen om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2