Welkom in de shoutbox, gast
Kies een pagina
marcellino
De graafschap winnen betekent plaatsen voor playoffs (op dit moment 11 punten voor op Heerenveen).
De graafschap winnen, 020 thuis punt, groningen thuis winst, vitesse thuis winst, heracles uit winst is goed voor een 4e plaats als het meezit.
Dus even op een rijtje:
C Zo 13/03/2011 De Graafschap ADO Den Haag (3)
C Zo 20/03/2011 ADO Den Haag Ajax (1)
C Zo 03/04/2011 FC Utrecht ADO Den Haag (0)
C Za 09/04/2011 ADO Den Haag Vitesse (3)
C Zo 17/04/2011 AZ ADO Den Haag (0)
C Vr 22/04/2011 ADO Den Haag FC Twente (0)
C Zo 01/05/2011 ADO Den Haag FC Groningen (3)
C Zo 15/05/2011 Heracles Almelo ADO Den Haag (3)
34 wedstrijden, 58 punten.
mijn berekening is reeel, maar zelf denk ik dat we op 60/65 punten uit kunnen komen.
eerst ff de graafschap winnen en kunnen we ons in ieder geval richten op de playoffs!
cijfers er op los laten en berekeningen maken heeft totaal geen nut.
iedereen weet dat de laatste vier wedstrijden vaak al bekend is wie in de play offs terecht komen.
en welke ploegen niets meer te winnen hebben.
stel dat heereveen,nec,nac nergens meer voor hoeven te voetballen tref je toch een andere tegenstander.
ditzelfde geldt voor promotie/degradatie.
de ploegen die daar voor in aanmerking komen,veranderen hun speelstijl omdat voetballen tegen eerste divisie ploegen meer strijd dan voetbal opleverd.vaak zie je dan ook dat de laatste wedstrijden word geexpirementeerd,kans op verliezen dus veel groter.
Dat feijenoord opleeft is een voordeel voor ons ze pakken zo onze directe concurenten.
Dat Groningen,heereveen,roda en Utrecht een mindere periode hebben is ook goed voor ons.
Play-offs halen is denk ik al een feit.
heereveen staat 11 punten achter met nog 8 wedstrijden te gaan.
stel dat den haag nog twee wedstrijden wint(de graafschap,vitesse)
en een gelijk speelt (ajax),maakt 18 punten.
Heereveen kan maximaal 24 punten halen wat niet gebeurd met het schema wat ze nog krijgen
vitesse uit
heracles uit
excelsior thuis
psv uit
utrecht thuis
vvv uit
ajax thuis
roda uit
dus play offs is al en feit.
maar nogmaals de latste wedstrijden zijn gewoon niet te voorspellen.
![]() |
Maandag 7 maart 2011 om 10:54 uur |
ADO supporter Leidschenveen
1. Waanzinnige doelpunten
2. Fantastische Haagse dadendrangen (vooral 2e helft)
3. Schofterige en schandalige overtreding op Rado
4. Voor elke lege stoel € 100,00 en ik kan vijf jaar met sabatical
5. Haagse politie haalde haar bonnen quota weer na afloop
6. Trots
Alle kaarten zijn zogenaamd verkocht, klaar, dat is mooi.
Maar wat blijft het zonde om te zien dat minimaal 1/3 van de hoofdtribune en misschien wel de helft van de hoekvakken naast de hoofdtribune gewoon leeg zijn.
Naar wie gaan in godesnaam die kaarten ? Als spelers, technische staf, kantoorpersoneel etc gratis kaarten krijgen, zorg er dan voor dat die kaarten ook gebruikt worden.
Op de vakken Y, Z en D zijn misschien wel zo'n 300 plekken of meer gewoon niet gebruikt. Belachelijk als je weet dat sommige mensen geen kaartje meer konden kopen omdat deze wedstrijd 'uitverkocht' was. ADO, doe hier wat aan !
Die kaarten voor de hoofdtribune moet je gewoon allemaal verkopen zolang er geen business seats verkocht worden. De supporters die bereid zijn om 45 euro voor zo'n plekkie op te hoesten, zijn niet de soort supporters waarbij je bang hoeft te zijn dat ze de hoofdtribune afbreken. Een gemiste kans.
![]() |
Zondag 6 maart 2011 om 00:46 uur |
ADO supporter Leidschenveen
Galavoorstelling ADO tegen NEC
DEN HAAG - Na een gelijkspel tegen Feyenoord en een nederlaag bij NAC is ADO Den Haag weer in de 'winning mood' gekomen. NEC kreeg klop met 5-1. ADO kwam na de dertiende zege dit seizoen op de vierde plaats van de ranglijst in de eredivisie.
In een spectaculaire eerste helft nam ADO al een voorsprong van 2-1. In de zestiende minuut nam Aleksandar Radosavljevic op eigen helft een vrije trap snel. De Sloveen speelde diep op de vrijlopende Lex Immers. De vleugelspits scoorde beheerst.
Twee minuten later stond het weer gelijk. John Goossens veroverde de bal op Immers en bediende topscorer Björn Vleminckx. De Belg kapte verdediger Ramon Leeuwin uit en verschalkte doelman Gino Coutinho laag over de grond, 1-1.
Weer twee minuten later onthield scheidsrechter Tom van Sichem ADO een strafschop toen Remy Amieux spits Dimitri Boelikin tegen een knie trapte. ADO bleef druk zetten op Nijmeegse defensie. Danny schoot over en Bram Nuytinck schoot op een voorzet van Wesley Verhoek op de lat van het eigen doel. Toen in de 28de minuut Nathaniel Will Danny Buijs vloerde ging de bal wel op de stip. Boelikin benutte onberispelijk, 2-1.
Direct na rust zette ADO aan voor een beslissing. Het regende kansen. Na missers van Buijs, Boelikin en Toornstra scoorde Verhoek in de 49ste minuut met een diagonaal schot, 3-1. De gewenste beslissing kwam van de voet van Jens Toornstra met een vrije trap over de muur, 4-1. Het publiek raakte laaiend enthousiast.
Trainer Van den Brom werd toegezongen en zowaar ging de 'wave' door het stadion. NEC was helemaal weggespeeld. De ploeg van Wiljan Vloet kreeg nog maar één kans. Lorenzo Davids faalde. In de slotfase kreeg Niki Zimling de rode kaart voor een gemene overtreding tegen Radosavljevic. Daarna maakte invaller Jordy Brouwer de vijfde voor ADO. (ANP)
bron: AD
![]() |
Zaterdag 5 maart 2011 om 22:21 uur |
ADODENHAAG
Weet iemand of Danny Buijs kan spelen?
Dat is inderdaad ook nog geen zekerheidje. Rado is wel een zekerheid toch? Dan speel je 4-3-3 en geef je Visser een 2e kans. (die was vorige week wel matig hoor)
------------------------------Coutinho----------------
----Ammi---------Derijck--------Leeuwin-----Pique (hopelijk is hij er)
-------Visser(Buijs)-------Rado--------Toornstra---
-------Verhoek-----------Buly---------Immers (of om Dimitri heen als hangende spits)
![]() |
Zaterdag 5 maart 2011 om 12:34 uur |
edgar
Vicento er ook niet bij vanavond!!!
oeiiii!!!
Geloof niet dat Ignacio er klaar voor is; wordt het Giorgio Achterberg of Immers (Buys op middenveld?).Zou eigenlijk niet teveel schuiven en Achterberg een kans geven. Was het wel zo verstandig om Antonia en Hulst te verhuren....?
![]() |
Zaterdag 5 maart 2011 om 11:53 uur |
Bert
'Interesse is er, zeker in zo'n seizoen, maar ik ben geen veehandelaar'
Dmitry Bulykin is bij ADO Den Haag helemaal opgebloeid. De clubtopscorer met zestien doelpunten is nu nog eigendom van Anderlecht, waar hij frustrerende jaren doormaakte. ADO hoopt de sterke Rus aan het einde van het seizoen definitief over te nemen en de hoofdrolspeler zelf ziet dat wel zitten. "Dmitry heeft het geweldig naar zijn zin bij ADO", stelt zaakwaarnemer Andrei Golovach.
"Hij voelt zich helemaal thuis in de stad en bij de club", vertelt de belangenbehartiger aan het weekblad Voetbal International. "Met John van den Brom heeft hij nu eindelijk weer een trainer die hem zijn vertrouwen schenkt. Dit seizoen bewijst hij aan iedereen hoe goed hij is. Bij Anderlecht werden veel slechte verhalen over hem verteld. Dat hij niet goed genoeg was, dat hij weigerde om te spelen voor de club. That's all bullshit. Dmitry heeft nooit een serieuze kans gehad bij Anderlecht."
Het contract van de de 31-jarige Bulykin met de Brusselaars loopt nog tot volgend jaar zomer door. ADO heeft de onderhandelingen met de aanvaller nog niet geopend, daar zij met oog op de sportieve prestaties niet voor onrust wil zorgen. "Dmitry wil wel waardering zien in een voorstel, maar geld is niet allesbepalend", verzekert Golovach. "ADO is zijn eerste optie. En als dat niet lukt, wil hij graag in Nederland blijven." Over interesse van andere clubs wil Golovach niet veel kwijt. "Interesse is er altijd, zeker in zo'n seizoen. Maar ik ben geen veehandelaar. Nu richten we ons op ADO."
![]() |
Donderdag 3 maart 2011 om 19:38 uur |
Ferdy
Ïemand deze tweet opgevallen?
Alphense Boys-speler Tim de Rijk traint deze hele week mee met het eerste team van ADO Den Haag. De 18-jarige linksback uit Leimuiden wordt al geruime tijd gevolgd door de Haagse eredivisionist en mag een week stage lopen.
Dinsdag was De Rijks eerste trainingsdag. Hij stond onder andere met Jens Toornstra op het trainingsveld.
De Rijk kijkt positief terug op zijn eerste trainingsdag. 'Ik stond met het partijspel tegenover Wesley Verhoek, die door velen nu wordt gezien als de beste rechtsbuiten van Nederland. Maar hij is er gelukkig niet één keer langs gekomen', aldus de voetballer in het AD. ADO Den Haag is niet de enige club die De Rijk volgt. Ook andere scouts beoordelen de verdediger, maar trainer Dogan Corneille weet niet welke clubs dat zijn.
'ADO Den Haag heeft goede ervaringen met ons wat betreft spelers halen', grapt Corneille. En daar heeft de oefenmeester gelijk in. Anderhalf jaar geleden verruilde Jens Toornstra Boys voor Jong ADO Den Haag. Hij groeide binnen een half jaar uit naar vaste basisspeler en is inmiddels één van de smaakmakers bij de nummer vijf van Nederland. Bondscoach Bert van Marwijk bekeek zondag de prestaties van onder andere Toornstra. Met Ahmed Ali gaat het minder. De talentvolle verdediger maakte afgelopen zomer de overstap naar het beloftenteam van ADO Den haag, maar heeft geen vaste basisplaats en zit vaak op de bank. 'Hij speelt helaas erg weinig en zijn toekomst is onzeker. We volgen hem op de voet en hij komt nog regelmatig bij Alphense Boys. Als de situatie zich voordoet zullen we proberen hem terug naar ons te krijgen', vertelt technisch coördinator Paul Bahlmann.
Tim de Rijk is nog A-junior en mocht van Corneille in de voorbereiding op het nieuwe seizoen meetrainen met het eerste team. Mede door een blessuregolf kreeg De Rijk in de eerste competitiewedstrijd tegen FC Chabab de kans zich te bewijzen en sindsdien stond hij zijn plaatst niet meer af.
![]() |
Woensdag 2 maart 2011 om 20:47 uur |
Advertentie
Johannes
Ik lees dat Utrecht een hele mooie nieuwe hoofdsponsor heeft binnengehaald: Bank of Scotland.
Ik ben benieuwd waar onze eigen commerciële afdeling mee op de proppen komt deze zomer.
Inderdaad best een aardige sponsor ja! Maar: de sponsor die er nu op stond is failliet gegaan, dus er was met de halve finale beker op komst een hele interessante kans.
Met het superseizoen dat wij draaien met hopelijk mooie playoffs aan het eind... mooie kans voor een nieuwe sponsor...
![]() |
Woensdag 2 maart 2011 om 01:34 uur |
Karel KLaver
GELUL Kees en helaas kunnen de letters niet groter.
Jij verwart kritische noten met negativisme en dat is lulkoek.
Ik denk genoeg shouts te hebben gelezen waarin deze nederlaag gewoon werd geaccepteerd maar waarbij er wel kritiek was op de opstelling en het spel van sommige spelers.
Er werd en wordt hun niets kwalijk genomen maar het is een feit dat de sleet er een beetje in zit en dat is nog logisch ook want een aantal spelers heeft op de top van kunnen lopen voetballen.
Het is geen kwestie van onderschatting of zelfoverschatting maar gewoon het feit dat we boven onze stand lopen te spelen en dat houdt niet eeuwig en zelfs geen heel seizoen. En zal er een reeks van 5 nederlagen komen dan nog eindigen we op een plek waar ik vóór het seizoen voor had getekend.
In de voetballerij overheerst het chauvinisme, ook bij onze club.
En dat mag best eens gecorrigeerd worden met wat realisme.
Ik ben het meer met Kees eens dan met jou, maar ik denk wel dat er voornamelijk een psychologisch probleem kleeft aan onze huidge stand op de ranglijst. Voetballend waren we gisteren echt niet minder en ik heb heel veel goede dingen gezien. Maar mentaal is niet iedereen sterk gemoeg voor dit niveau (met Vicento die zo nadrukkelijk naar rood solliciteerde als sprekend voorbeeld). Ik zie ons niet een reeks ingaan van 5/6 wedstrijden verliezen. Maar ik zie ons in Europa ook geen kans maken. We zijn op de goede weg, maar we beginnen pas.
![]() |
Zondag 27 februari 2011 om 16:21 uur |
ADODENHAAG
Vanaf 2012/2013 mag nederland weer 4 el clubs inschrijven.
Als de beker naar een middenmotor gaat betekent gewoon dat de nummer 3 en 4 geplaatst zijn. 5 tm 8 doen play offs. Het maakt de kans op Europees voetbal groter (als we volgend jaar weer meedoen in het linkerrijtje) maar niet heel veel groter. Je moet zelf presteren.. en hier en daar het geluk mee hebben.
![]() |
Zaterdag 26 februari 2011 om 00:35 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 27 | - | 55 |
2 | FC Dordrecht | 27 | - | 50 |
3 | Excelsior | 27 | - | 49 |
4 | ADO Den Haag | 27 | - | 49 |
5 | SC Cambuur | 27 | - | 46 |
6 | Graafschap | 27 | - | 43 |
7 | Den Bosch + | 27 | - | 43 |
8 | FC Emmen | 27 | - | 41 |
9 | Helmond Sp. | 27 | - | 39 |
10 | Telstar | 27 | - | 38 |
11 | Roda JC | 27 | - | 38 |
12 | FC Eindhoven | 27 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 27 | - | 33 |
14 | Jong AZ | 26 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 26 | - | 28 |
16 | TOP Oss | 27 | - | 27 |
17 | VVV-Venlo | 26 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 26 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 25 | - | 17 |
20 | Vitesse -27 | 27 | - | 1 |