Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: bv

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 101
Volgende pagina

Ooievaar

Bolluhboeah schreef:

Zou er niet op rekenen, gezien v/d kallen`s fixatie op zwarte cijfers wordt het gewoon weer lege flessen inleveren en van het statiegeld een speler weghalen uit de jupiler league. En geen nieuwe trainer.
Volgend jaar wordt het krabbelen om geen 18e te worden.
Onze `weldoener` is alleen geïnteresseerd in zijn eigen BV.
Maar de applausmachine hier vindt het allemaal prachtig mooi die 15e plek. Het merendeel is er waarschijnlijk nog stom verbaasd over ook?

VVV zullen we - gezien hun nog beroerdere programma - wel onder ons houden. Maar onze grote vriend zal er voor zorgen dat alles van enige waarde komend seizoen wordt verkocht.

Daarna volgt er wederom een degradatie, en omdat de gemeente van der Kallen er niet durft uit te kieperen - om een voor mij onbegrijpelelijke reden trouwens - volgt er wederom een miljoenenverlies en staat iedereen weer op de stoep van het Ijspaleis.

Wanbeleid wordt altijd afgestraft.

In de derde stad van nederland wordt er wederom gespeeld om de Harry Haar Knip Trophee.

Tientallen miljoenen gemeenschapsgeld naar de kloten, maar deze zakenman voert een geweldig beleid.

Dat is ook ruim te merken(...)
0
Zondag 18 maart 2012 om 22:46 uur

Ooievaar

marcellino schreef:

Juist zo is het en niet anders
Hier even spelers die na buly gekomen zijn
En waar toch echt salaris voor betaald moet worden

Verhoek
Nkoto
Lalovisc
Smolarek
Oumouro
Boussaboun
En ik zal er nog wel een paar vergeten

Oumouro topper
Smolarek geef ik nog de voordeel van de twijfel alleen je kan nog zo goed zijn als je geblesseerd bent of andere problemen hebt speel je niet dus geen meer waarde.

Al andere spelers samen had je buly voor gehad
En dan denk ik dat verhoek ook niet weg had gegaan
Had de wereld er heel anders uit gezien en ik denk dat we voor plek 7 t/m 9 hadden gestreden l
Om het maar niet te hebben over alle inkomsten want die hadden er beter uit gezien als dat het nu het geval is
ADO zit in de lift, omlaag wel te verstaan. Die paar B-sponsors zeggen me geen hol.

Onze `redder`heeft het te druk met zijn eigen bv`s dan om zich te bekommeren om van ADO een echt sterk regionaal merk te maken.

Dat bijna hier niemand dat wil snappen is niet interessant, maar het wordt de hoogste tijd dat ze op het Ijspaleis nu eens als grootaandeelhouder het voortouw gaan nemen, op deze manier ga je regelrecht richting juup. Die 4 punten van de afgelopen weken - hoe goed ook - zijn door stom geluk en goed keeperswerk tot stand gekomen.

Die rus uitfluiten getuigt van weinig klasse. Die man heeft het voortreffelijk gedaan voor ons door 21 doelpunten te maken voor een middenmoter. Hulde, en ik zal het noot vergeten.

Door desinteresse - niet in het belang denken van de club - van onze zakenman speelt hij nu voor Ajax, dus kan ik het hem moeilijk kwalijk nemen dat hij nu in dienst van die club zijn werk doet.

Hoop alleen dat hij morgen zijn vizier niet op scherp heeft staan wat het is gewoon een klasse spits. Ik hoop dan ook oprecht dat het hem na morgen goed zal vergaan.

Hij staat met mij op gelijke hoogte met Tony Morley, ook die heeft een onvergetelijke indruk op me gemaakt.
0
Zaterdag 17 maart 2012 om 11:12 uur

SSimons

Bolluhboeah schreef:

Volgens enkele partijen van raadsvergadering, gaat de 3 miljoen die de gemeente betaald voor een deel van de stadion niet direct naar ADO, maar naar een of andere vastgoed onderneming. Welke?
Zoutwater vastgoed BV
0
Donderdag 15 maart 2012 om 23:39 uur

Bolluhboeah

tanker070 schreef:

Ik kan dat ook niet volgen, waarom lukt dat andere clubs wel vaak om pareltjes aan te trekken zoals VVV in de post hier onder.
Ligt het dan toch aan de scouting, ook dat is weinig transparant wie doet dit en hoe actief is men daar mee ?

Waarom kan een hoerenveen of Grunn wel altijd geschikte Scandinaviërs aantrekken, waarom trekt Pisvee vaak Zuid-amerikanen aan ?

Waarom vinden wij helemaal niemand ?
Of wat denk je van die Havenaar, zoon van oud ADO/FCDH doelman. Ik weet het de club let erg op de uitgaven, dus dure vlieg- en verblijfskosten naar het buitenland zal er wel niet inzitten. Maar tegenwoordig kan je wedstrijden uit de hele wereld zien op je pc. Laat, bv. De Mos (als voetbalverslaafde) er hele dagen en nachten wedstrijden volgen. Of benader Advocaat of Ling, zij hebben vast nog wel wat opvallends rond zien lopen in de landen waarin zij werken. Kijk ook in Azie, Midden-Oosten, Australie, China en de VS. Geen traditionele voetballanden, maar wel veel inwoners. Er moet wel wat interessants rondlopen daar, kan niet anders. Veel van mijn shout is al eerder gemeld door andere mensen.
0
Maandag 12 maart 2012 om 14:46 uur

D.H.zuid-west

Ties schreef:

Hoezo ....op het gebied van leiderschap ...? Iedereen kan een mening hebben over Kalluh maar voor mij is het een held ! Toen hij in ADO stapte was ADO op sterven na dood. Door hem staan we nu als club waar we nu staan. Een gezonde club zonder schulden en met een jonge talentvolle selectie. Van Alle incabele stoorzenders zoals Vierling en een zeer slecht functionerende cateraar Mirado worden agscheid genomen en dan gaat Braaksma ( die aandelen had in Mirado ) een lastercampagne beginnen. Braaksma voelt zich schijnbaar groter dan de club en vecht persoonlijk verlies dus ten koste van de club en dus van de supporters uit ! Wat een walgelijk minderwaardig mannetje is dat ! Kalluh bewandelt de andere weg als t waar is dat ie aan de club verdiend want hij zorgt er tenminste voor dat de club er ook beter van wordt ! Verder rept Braaksma over empathie bij Kalluh .......tja op dat punt geef ik m gelijk
Ties,

Een goede leider verzamelt mensen om zich heen met kennis van zaken, vooral op de vlakken waarin hij zelf minder competenties bezit. Helaas zie ik dit niet terug bij vdK. Geen TD e.d, ik zie alleen maar mensen weggaan en er niets/niemand voor terugkomen.

Natuurlijk was ik net als iedereen blij toen hij erin stapte en de zaak in leven hield. Reorganiseren van niet functionerende onderdelen kan hij als geen ander en is goed voor de club. Hij mag er wat mij betreft ook een paar centen aan verdienen. Maar zorg wel dat je de missie van een voetbalclub in het oog houdt........ en hier gaat het mis wegens het gebrek aan competente mensen binnen de organisatie. Volgend jaar speel je weer in Veendam als het tegenzit omdat het geld dat aan spelers is uitgegeven niet goed besteed is (bv Luksik).

Laat ik duidelijk zijn over de huidige rel: ik ben niet pro Braaksma noch pro vdK maar wat beide heren laten zien op dit moment is zwaar onder alle niveau. Als beide heren het zo goed voor hebben met de club dan moeten zij in alle stilte samen om de tafel gaan zitten en als grote mensen de dialoog met elkaar aangaan om imagoschade te beperken.
0
Zaterdag 10 maart 2012 om 15:05 uur

Advertentie

HB

Max schreef:

Inderdaad, daar snap ik niks van. Als het allemaal zo helder is, pak je podium en leg het ons allemaal eens rustig uit. Betrek desnoods Tros Opgelicht?! erbij, maar nu zijn we geen klap verder, want die verhalen over BV`tjes, reclamezuilen en de Binckhorst heb ik echt al heel vaak gehoord.
Weet je, ik denk dat er helemaal niks illegaals aan de gang is, alleen dat vdK is precies aan `t doen is wat hij altijd gedaan heeft bij zijn vorige overnamens, en dat vind ik griezelig omdat deze vaak niet goed afliepen voor de desbetreffende bv`s,nv`s,enz,...

Het probleem is dat je er pas achter komt dat het fout gaat, als het al telaat is!

Hij heeft gewoon zwaar de schijn tegen zich.
0
Zaterdag 10 maart 2012 om 12:25 uur

Max

Tommy schreef:

Wat ik wel vind een beetje vent schrijft onder zijn eigen naam.
Heb net studio ado zitten kijken.
Die Cees was niet heel sterk maar hij zat er wel.
Sjakie mocht ook komen maar wilde in de schaduw blijven dat vind ik zwak.
Als je dit soort dingen schrijft ga je zitten en neem je je bewijzen mee toch?
Inderdaad, daar snap ik niks van. Als het allemaal zo helder is, pak je podium en leg het ons allemaal eens rustig uit. Betrek desnoods Tros Opgelicht?! erbij, maar nu zijn we geen klap verder, want die verhalen over BV`tjes, reclamezuilen en de Binckhorst heb ik echt al heel vaak gehoord.
0
Zaterdag 10 maart 2012 om 12:02 uur

Bolluhboeah

Aad schreef:

Ik heb ook eigen bv`s en voer de administraties van mensen met vaak 5 / 6 bv`s.
Maakt je dat gelijk verdacht? Onzin, het heeft veel meer te maken met risicospreiding. Gaat er een activiteit onderuit dan neemt die in ieder geval niet alle andere mee. Onroerend goed wordt ook vaak in een andere bv ondergebracht. En binnen de holdings wordt het kapitaal gestald.
Allemaal conform de nederlandse wetgeving en verplicht gecontroleerd door accountants.

Maar wat zou ons dat als supporters interesseren? Wij hebben alleen te maken met de club en hoe die bestuurd wordt.
Waarvan akte. Maar ik reageerde weer op een reactie van pmc. Die meldde dat braaksma om En Un Momento d`ADO een wirwar van BV`s had gecreeerd. Die is dan net zo, of net zo min verdacht.
0
Vrijdag 9 maart 2012 om 15:27 uur

Aad

Bolluhboeah schreef:

Grappig. In grote lijnen is dat ongeveer wat Sjakie (Braaksma?) v/d Kallen verwijt. Alleen zijn die allemaal terug te voeren naar Riva Holding.
zie: http://edboogaard.wordpress.com/achtergronden/mark-van-der-kallen-riva-en-de-grafische-branche/. Kortom, ook Mark weet raad met talloze bv`s. En dan zijn er vrouwen die zeggen dat mannen niet kunnen multi-tasken.
Ik heb ook eigen bv`s en voer de administraties van mensen met vaak 5 / 6 bv`s.
Maakt je dat gelijk verdacht? Onzin, het heeft veel meer te maken met risicospreiding. Gaat er een activiteit onderuit dan neemt die in ieder geval niet alle andere mee. Onroerend goed wordt ook vaak in een andere bv ondergebracht. En binnen de holdings wordt het kapitaal gestald.
Allemaal conform de nederlandse wetgeving en verplicht gecontroleerd door accountants.

Maar wat zou ons dat als supporters interesseren? Wij hebben alleen te maken met de club en hoe die bestuurd wordt.
0
Vrijdag 9 maart 2012 om 15:18 uur

Bolluhboeah

pmc schreef:

Het is een weer war van BV daar, dan is er een jaarverslag van de stichting die geld inzamelt via ADO en dat jaarverslag is gevestigd op hetzelfde adres waar zijn bedrijf is gevestigd, dus bijna zo iets van de slager keurt zijn eigen vlees?

Aad miss wil jij het verslag eens lezen!?
Grappig. In grote lijnen is dat ongeveer wat Sjakie (Braaksma?) v/d Kallen verwijt. Alleen zijn die allemaal terug te voeren naar Riva Holding.
zie: http://edboogaard.wordpress.com/achtergronden/mark-van-der-kallen-riva-en-de-grafische-branche/. Kortom, ook Mark weet raad met talloze bv`s. En dan zijn er vrouwen die zeggen dat mannen niet kunnen multi-tasken.
0
Vrijdag 9 maart 2012 om 13:47 uur

Nu online

Langebach2, troje, Marcelvld, James, opper, Haagse Haas, FC Den Haag!, Dannyy en 219 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 101
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 FC Dordrecht 25 - 44
4 ADO Den Haag 25 - 43
5 Den Bosch + 25 - 42
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5