Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: gemaakt

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 101
Volgende pagina

slash070

Facebook

๐Ÿ•–๐Ÿ”ฐ | ๐—˜๐—ฟ ๐˜€๐˜๐—ฎ๐—ฎ๐˜ ๐˜ƒ๐—ฎ๐—ป๐—ฎ๐˜ƒ๐—ผ๐—ป๐—ฑ ๐—ผ๐—บ ๐Ÿญ๐Ÿต:๐Ÿฌ๐Ÿฌ ๐˜‚๐˜‚๐—ฟ ๐—ฒ๐—ฒ๐—ป ๐—ด๐—ฒ๐˜€๐—ฝ๐—ฟ๐—ฒ๐—ธ ๐—ด๐—ฒ๐—ฝ๐—น๐—ฎ๐—ป๐—ฑ ๐˜๐˜‚๐˜€๐˜€๐—ฒ๐—ป ๐—ฒ๐—ฒ๐—ป ๐˜€๐˜‚๐—ฝ๐—ฝ๐—ผ๐—ฟ๐˜๐—ฒ๐—ฟ๐˜€๐—ฎ๐—ณ๐˜ƒ๐—ฎ๐—ฎ๐—ฟ๐—ฑ๐—ถ๐—ด๐—ถ๐—ป๐—ด ๐—ฒ๐—ป ๐—ฏ๐—ฒ๐˜€๐˜๐˜‚๐˜‚๐—ฟ๐˜€๐—น๐—ฒ๐—ฑ๐—ฒ๐—ป ๐˜ƒ๐—ฎ๐—ป ๐—›๐—™๐—– ๐—”๐——๐—ข ๐——๐—ฒ๐—ป ๐—›๐—ฎ๐—ฎ๐—ด.

โœ๏ธ Van deze bespreking worden notulen gemaakt. We houden je op de hoogte!

#adodenhaag #haagssupporterscollectief #vooreenjoetzitjegoed
0
Dinsdag 8 juni 2021 om 18:55 uur

Tommy

Law schreef:

Bedankt voor de tip Kees. ๐Ÿ‘Š

Antwoord was op agenda punten doorsturen naar de club/ HFC. Dat proberen we zo transparant mogelijk te communiceren zodat er geen twijfel ontstaat wat standpunt vanuit HSC is en van de aangesloten supportersafvaardingingen.

Voor wat we kunnen en mogen communiceren word al besproken met de stakeholders van de club.
Dan krijg je toch hetzelfde als wat je nu heb? Als je toestemming aan de club gaat vragen wat je wel en niet mag delen.
Dan wordt je stukje bij beetje binnen gehengelt. Belangrijk gemaakt en slijt je er net zo in als de rest
0
Zaterdag 5 juni 2021 om 13:20 uur

Law

โ—๏ธ๐—˜๐—ฒ๐—ป ๐—ฏ๐—ฒ๐—น๐—ฎ๐—ป๐—ด๐—ฟ๐—ถ๐—ท๐—ธ๐—ฒ ๐˜„๐—ฒ๐—ฒ๐—ธ ๐—ฏ๐—ฟ๐—ฒ๐—ฒ๐—ธ๐˜ ๐—ฎ๐—ฎ๐—ปโ€ฆ

๐Ÿ”ฐ ๐”ป๐•š๐•Ÿ๐•ค๐••๐•’๐•˜ ๐Ÿ  ๐•›๐•ฆ๐•Ÿ๐•š
Afspraak supportersafvaardiging met bestuursleden HFC ADO Den Haag: โœ”๏ธ

๐Ÿ”ฐ ๐•Ž๐• ๐•–๐•Ÿ๐•ค๐••๐•’๐•˜ ๐Ÿก ๐•›๐•ฆ๐•Ÿ๐•š
Afspraak supportersafvaardiging met Jeroen Reiziger (HSD): โœ”๏ธ

๐Ÿ”ฐ ๐•๐•ฃ๐•š๐•›๐••๐•’๐•˜ ๐Ÿ™๐Ÿ™ ๐•›๐•ฆ๐•Ÿ๐•š
Overleg Groep Supporters (OGS) met directie ADO Den Haag: โœ”๏ธ

Van alle gesprekken zullen notules gemaakt worden
0
Zaterdag 5 juni 2021 om 11:06 uur

DHFC070

marcellino schreef:

Deze snap ik even niet.
Je maakt een begroting aan,het begin van het jaar waar je de in en uitgaven in verrekend.
Waar precies komt dan die 3 miljoen voor die uvs vooruit had moeten betalen?

In elk bedrijf werkt het zo dat je kijkt wat je inkomsten zijn bijvoorbeeld toeschouwers aantallen,sponsors ,tv gelden etc...
Daar tegen over staat het huren van een pand of stadion.spelers contracten en maandelijkse lonen en inkoop etc..

Dat ado misschien niet goed met het geld is omgegaan ,of niet goed met de in en uitgaven is wel duidelijk, dat uvs totaal geen verstand van een club leiden heeft is ook duidelijk.

Ook is duidelijk dat ze er allebij een zooitje van hebben gemaakt.
Mij is echter niet duidelijk waarom uvs 3 miljoen van te voren moet betalen dus hoor graag je uitleg.
Al jarenlang is de uitgave kant van de begroting zo`n 16 miljoen waar maar zo`n 12,5 miljoen inkomsten tegenover staan. Kortom een niet sluitende begroting van zo`n 3,5 miljoen per jaar. Hier staat UVS garant voor middels achtergestelde leningen die later deels in agio stortingen zijn omgezet om aan de KNVB regels te voldoen.

Uit het jaarverslag 2019-2020:
Dit is inclusief de door de aandeelhouder afgegeven garantie tot
het verschaffen van liquiditeit voor het komende seizoen van โ‚ฌ 3,0 miljoen


De essentie van mijn shout is dat je zo vroeg mogelijk het geld binnen wilt hebben [beste situatie] zodat je kunt investeren ipv salarissen van oude spelers zonder restwaarde uitsmeren over 12 maanden.

Het is niet een hele moeilijke rekeningsom dat je in de liquiditeitsproblemen komt als je gedurende het seizoen na zo`n 9 maanden de 12 miljoen aan uitgave / rekeningen hebt betaald dat er daarna geen inkomsten meer tegenover staan je dus in de problemen gaat komen.

Zeg nergens dat UVS dit vooraf had moeten overmaken want dat is volgens mij nergens vastgelegd. Wat ik begrijp uit de interviews van bijvoorbeeld Hamdi en destijds Manders is dat er wel bepaalde termijnen zijn afgesproken waar bedragen gedurende het seizoen overgemaakt zouden worden (en dus niet alles achteraf laat staan met vertraging gedurende het volgende seizoen) dit om liquiditeitsproblemen te voorkomen. Daar heeft UVS meermaals niet aan voldaan.

Ben het in essentie met veel shouts van je eens mbt UVS alleen met de wetenschap van de laatste paar maanden begin ik daar wel een beetje van terug te krabbelen.

De [gewenste situatie] heb ik hier al meermaals verkondigd en dat is natuurlijk een begroting indienen waarbij de inkomsten en uitgave kant gelijk zijn. De vraag is of UVS hiermee akkoord zou zijn gegaan aangezien die nog altijd de top van NL wilde bestormen inclusief 2e ring. Sterker nog meen me te herinneren dat Manders in zijn laatste seizoen de begroting toen zo`n 7 ton naar beneden wilde bijstellen maar UVS hier een stokje voor stak.

Met je conclusie dat ze er allebei een zooitje van hebben gemaakt ben ik het dan wel weer helemaal met je eens.
0
Vrijdag 4 juni 2021 om 20:50 uur

marcellino

DHFC070 schreef:

Je moet wat toch? Wil je pas seizoenskaarten verkopen als de nieuwe eigenaar er is, de KNVB dit allemaal heeft goedgekeurd, en we de eerste wedstrijd gaan spelen? Stel je verkoopt eind juni / begin juli zo`n 2.000 seizoenskaarten a โ‚ฌ150 gemiddeld heb je toch weer 3 ton in het laadje die mooi meegenomen zijn om wat salarissen weer te betalen.

In dit economische stelsel is alles ge-ent om zo snel mogelijk geld binnen te krijgen (het liefst nog geleend geld) zodat je dit weer kunt laten rollen. Daarom is het ook zo fout gegaan bij UVS die jaarlijks wel een handtekening zette onder een dik tekort en dat hun dit gingen aanvullen. Maar vervolgens werd dit pas aangevuld aan het eind van het seizoen en dan soms zelfs nog met maanden vertraging. Had je ieder jaar 3 miljoen aanvulling aan het begin van het seizoen gehad, had je transfersommen kunnen betalen van 2 ton + 1 ton salaris aan KKD spelers met potentie en restwaarde ipv 3 ton aan oude spelers zonder restwaarde.

Met die seizoenskaarten is ook zo`n voorbeeld. Liever een cashflow, geld direct aan het begin van het seizoen binnen en continuiteit kwa inkomsten dan losse ticket verkoop. Met losse ticketverkoop pak je natuurlijk verhoudingsgewijs veel meer binnen per ticket maar wel pas gedurende het seizoen en er kleeft een risico aan als het even wat minder gaat, het slecht weer is etc.
Deze snap ik even niet.
Je maakt een begroting aan,het begin van het jaar waar je de in en uitgaven in verrekend.
Waar precies komt dan die 3 miljoen voor die uvs vooruit had moeten betalen?

In elk bedrijf werkt het zo dat je kijkt wat je inkomsten zijn bijvoorbeeld toeschouwers aantallen,sponsors ,tv gelden etc...
Daar tegen over staat het huren van een pand of stadion.spelers contracten en maandelijkse lonen en inkoop etc..

Dat ado misschien niet goed met het geld is omgegaan ,of niet goed met de in en uitgaven is wel duidelijk, dat uvs totaal geen verstand van een club leiden heeft is ook duidelijk.

Ook is duidelijk dat ze er allebij een zooitje van hebben gemaakt.
Mij is echter niet duidelijk waarom uvs 3 miljoen van te voren moet betalen dus hoor graag je uitleg.
0
Vrijdag 4 juni 2021 om 20:04 uur

Advertentie

Law

Jurriรซn schreef:

Law, vet filmpje gemaakt man op Insta. Respect hoe jullie weer voor eenheid zorgen. Deze beweging moet sowieso blijven bestaan om zo acties te doen.
Bijv zorgen dat uitvakken weer vol zijn en meer supporters op te tribune.
Je voelt gewoon dat het kan, mensen willen uiteindelijk bij een beweging horen zijn nou eenmaal meer volgers dan kartrekkers in de wereld
Grote complimenten voor Mark die zich aangeboden heeft voor de Socials en dit soort zaken. Top filmpje. We zullen zien waar de toekomst ons gaat brengen: ons motto is samenwerken. En daar kunnen mooie dingen uit komen.

Overigens word dit natuurlijk ook mede mogelijk gemaakt door de bestaande afvaardigingen van alle andere supportersgroeperingen die ons promoten met Socials en onder vrienden en familie.

En eigenlijk word door ons allemaal mogelijk gemaakt. Belangrijkste aandeel zit hem in ons de supporters. Wij maken dit met zijn allen mogelijk. Bedankt mannen ๐Ÿ’š๐Ÿ’›
0
Donderdag 3 juni 2021 om 20:11 uur

Jurriรซn

Law schreef:

Dat zou inderdaad een goede optie kunnen zijn er zijn meerdere mensen die iemand voor zouden kunnen dragen. Ik weet het niet zeker maar de macht zit hem daar meer in het bestuur en de ledenraad. Maar dat zijn de vragen die op tafel liggen. Maar zij zijn in mijn eigen ogen (deze is op persoonlijke titel) te laf en traditioneel ingesteld om het gesprek aan te gaan.
Law, vet filmpje gemaakt man op Insta. Respect hoe jullie weer voor eenheid zorgen. Deze beweging moet sowieso blijven bestaan om zo acties te doen.
Bijv zorgen dat uitvakken weer vol zijn en meer supporters op te tribune.
Je voelt gewoon dat het kan, mensen willen uiteindelijk bij een beweging horen zijn nou eenmaal meer volgers dan kartrekkers in de wereld
0
Donderdag 3 juni 2021 om 19:34 uur

slash070

Die hebben zo te zien ook alweer schoon schip gemaakt met een nieuwe spandoekmaker. Vorige was onhoudbaar.
0
Donderdag 3 juni 2021 om 10:19 uur

DHFC070

Dus daarom heeft JHDB toch goed de publieke opinie naar zijn hand gekregen en een goede lobbyist? Hij is degene die mails is gaan lekken waardoor leugens boven tafel zijn gekomen anders was dit natuurlijk nooit uitgekomen. En daardoor is UVS niet meer doe boeman maar de HFC en RvC. Slim, alleen vind ik het lekken van vertrouwelijke mails / appjes nou ook niet heel integer en moreel besef en staat bij mij bijna gelijk aan de leugens. Dat soort praktijken moeten gewoon uit de club dus compleet schoon schip op alle niveaus.

Overigens deze passage is natuurlijk wel tekenend voor de gehele situatie.
De verantwoordelijke die er de afgelopen jaren รฉรฉn grote bende van hebben gemaakt proberen in achterkamertjes alles snel in de doofpot te stoppen zodat planning bureau-behoudt niet de prullenbak in kan.
Terecht dat de supporters onder aanvoering van de HSC deze omerta willen doorbreken.

Hoewel wij in principe bereid zijn om jullie te praten, is echter in gezamenlijk overleg van Directie NV ADO Den Haag en de aandeelhouders Stichting Toekomst ADO Den Haag en HFC ADO Den Haag besloten voorlopig niet afzonderlijk te praten met welke partij dan ook.


0
Donderdag 3 juni 2021 om 09:38 uur

slash070

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

โ€˜Einde financiรซle problemen ADO nabijโ€™
Volgens United Vansen is het akkoord met Martin Jol ook goed nieuws voor het kasboek van ADO.
Lees het nieuwsbericht
Ja nog effe, goed voor het kasboek had geweest als UVS het verschuldigde bedrag had betaald wat door de rechter uitgesproken is. Nu wordt er door dit soort berichten eigenlijk de supporters opgehitst tegen HFC, STA en NV ADO Den Haag, ook al hebben die er ook een bende van gemaakt. Eerder waren ze trouwens ook al rond met Amerikanen en Zwitsers of weet ik wat nog meer. Het verschuldigde bedrag aan ADO van UVS staat een koper in de weg, nu leggen ze dat probleem bij anderen neer.

Wang en Jan Hermen hebben het er maar druk mee, hopelijk zijn ze snel opgesodemieterd, inclusief de RVC en dat totaal nutteloze STA. Is wel genoeg geweest zo.
0
Woensdag 2 juni 2021 om 19:20 uur

Nu online

pitbull, rh_vakm en 189 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 101
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5