Welkom in de shoutbox, gast
Kies een pagina
ADODENHAAG
Een bal in de loop voorzetten is wel iets anders dan een vrije trap. We bellen Van der Brom en adviseren hem om Toornstra voorin op de vleugel te zetten .
Ben benieuwd of Achterberg vanavond speelt. Ik ga zeker ff kijken.
Hoe die nu speelt is prima.. hij heeft een vrije rol op het middenveld, laat hem daar alsjeblieft spelen.. die jongen scoort elke week gewoon een dikke 7. Je moet gewoon Brouwer voorin een vrije rol geven, Achterberg is niet goed genoeg.
![]() |
Maandag 4 april 2011 om 14:16 uur |
Kees
ADO Den Haag trots op supporters
Het uitduel met FC Utrecht werd niet alleen met 2-3 gewonnen, ook op de tribunes liet ADO Den Haag zich van haar beste kant zien. Vooraf hadden alle Haagse supporters vanuit de club een pamflet gekregen waarin hen gevraagd werd de ploeg op een positieve wijze te steunen en niet in te gaan op eventuele provocaties.
Ondanks Utrechtse gezangen als ‘Haagse Joden’ werd onze supportersschare niet van de wijs gebracht. Zij bleven hun liefde voor ADO Den Haag op een fantastische wijze tonen.
Bij de 1-2 door ADO Den Haag maakten Utrechtse supporters op de eretribune amok richting geblesseerde en geschorste spelers van ADO Den Haag, die vanzelfsprekend hun vreugde over het doelpunt lieten blijken. De Utrechtse veiligheidsorganisatie is vervolgens voor de gasten uit Den Haag in de bres gesprongen en heeft de Utrecht-supporters aangesproken op hun gedrag.
ADO Den Haag stelt zich op het standpunt dat de veiligheid van spelers, staf en bestuur bij uitwedstrijden nooit in het geding mag zijn. Juichen voor je eigen club hoort bij het voetbal; dat mag nooit ter discussie staan.
BRILJANTE TEKST HULDE ADO!
Zelden heb ik zo'n statement van de club gezien. Men heeft er duidelijk genoeg van en gaat nu stelling nemen.
![]() |
Zondag 3 april 2011 om 21:12 uur |
rien1
Heerlijk weer deze overwinning. Kom zelf net uit Utrecht was echt super om daar weg te gaan met een overwinning! Nu vrij voetballend richting de play offs of nog meer!
Ik was er ook en het was genieten daar in Utrecht. Wel bijna een hele stoel opgevreten van ellende;) Pffff..
En over Immers, nog even en Lex kan zich zelfs niet meer bewegen als de media (en met name de Teleneus) in de buurt is. Want dat dit een hetze is, is wel zeker. Overigens hebben ze daar blijkbaar ook in de gaten dat ze wel heel erg fout bezig zijn met hun heksenjacht, want het bericht is al van de site. Zegt genoeg!
![]() |
Zondag 3 april 2011 om 17:13 uur |
supporter-noord
Wat een belangrijke pot vandaag na de winst van AZ en Roda! Ben alleen bang dat het gemis van Lex te groot is voor ADO. Zie het somber in. Laten we dan maar hopen dat Lex straks in de NC gaat vlammen omdat hij vier weken rust heeft gehad, is dat misschien wel weer een voordeel bij dit nadeel. Vandaag een punt, dan ben ik meer dan tevreden.
Weinig kans vandaag, leuke speler als invaller die Visser en voor de toekomst, maar lang nog niet goed genoeg om mee te beginnen. En met die Kum en Bosschaart heb ik al helemaal niks.
![]() |
Zondag 3 april 2011 om 11:53 uur |
erik
Was het maar waar.
Net in de snack effe de Teleneus doorgebladerd. Met natuurlijk de koeieletters ivm met die club uit A'dam. Maar inmiddels hebben zij zich na het geval ''Immers'' nu gelijk op Coutinho gestort. Die schijnt over 3 weken te moeten voorkomen, en schijnt er (volgens Teleneus natuurlijk) gloeiend bij te zijn.
lees jij de teleneus? er staan maar twee waarheden in dat flutblad
de datum en de prijs...waar halen ze dat kutrecht vandaan
laat ze lekkah naar hun eigen zooitje kijken valt genoeg over te schrijven, zondag weer ff knallen
![]() |
Donderdag 31 maart 2011 om 20:47 uur |
Ruudje16
Des te mooier al die wanhoop daar in die sarcofaag. Want veel leven valt daar niet te bespeuren. Cruijff is een ordinaire nauwlijks normaal sprekende straatschooier. Als trainer heeft hij bij de nummer drie weinig klaargespeeld, hij is er in elk geval geen kampioen geworden, zal volgens de snor, pa en pot Barend, eeuwig supporter van nummer drie glimworm van Gelder en al die andere hielenlikkers wel aan al die boze scheidsrechters hebben gegeven, die hunnie weigerden elke wedstrijd minimaal drie strafschoppen te geven. Ja, zo wordt je natuurlijk nooit kampioen boehoehoe
Ben er blij mee dat die daar de boel helemaal naar de kloten gaat helpen. Cruijff is een echte amsterdammer, als het ingewikkeld wordt dan loopt hij weg. Dan laat hij je steunen.
Het is bewezen een laf volk te zijn, er zijn procentueel nergens zo veel joden weggevoerd in de 40'er jaren als daar, en de mof kon in Amsterdam op de meeste sympathie rekenen. Over jodenhaat gesproken. Maar dit terzijde(...)
Dat z'on beetje de hele ned.pers - zo niet dan ben je een zuurpruim- in de kont van de nummer drie kruipt geeft wel heel erg goed het gebrek aan objectiviteit weer.
Als belastingbetaler heb ik daar verregaande moeite mee. Men probeert niet eens de schijn te vermijden dat men supporter is van de nummer drie.
Troost me elk seizoen weer met de gedachte dat ze elk jaar, vele kisten zure druiven dienen op te vreten, omdat ze weer eens naast een titel grijpen en zelfs in de euroleague kansloos worden afgeserveerd door een russische middenmoter. Dat is met z'on begroting bepaald lachwekkend te noemen. Buiten de hekken stelde het al niet veel voor, des te meer deugd doet het me, dat dat nu ook structureel daarbinnen het geval is. Ik zeg consolideren
Heus, ik heb geen eierschaal op m'n hersens, en angst is me vreemd, maar dat gekruip voor die amsterdamse hakkelaar en die typhusclub komt m'n neus en oren uit. Dus laten we ze ook komend seizoen maar weer eens flink te grazen nemen. Een woedende Telegraaf - die durven het woord jodenhaat dan ook nog in de mond te nemen, lust u nog peultjes?- zal dan wel weer moord en brand schreeuwen.
Voorlopig hebben we die stumperds zes punten afhandig gemaakt, en die komen nooit meer uit de tas.
Amsterdam? rennûh dan!!!
Jouw stukjes zijn "entertainend" genoeg om in een gezaghebbend voetbalblad iedere week in een column te verschijnen..........
Dank je wel !!!
![]() |
Donderdag 31 maart 2011 om 12:05 uur |
Advertentie
ADODENHAAG
ADODENHAAG
Exact drie jaar geleden op de kop af verloren we in de jupiler op 28 maart 2008 met 0-1 van RKC. Wat zijn we met sprongen vooruit gegaan.
Zwinkels
Janmaat
El Moussaoui
Teixeira
Bosschaart
Schwiebbe
El Kadi
Cornelisse
Meric
Van de Haar
Verhoek
Wissels:
`62 Knopper 5.5 -> El Kadi
`62 Hoogendorp 5.3 -> Meric
`78 Fernandez 5.2 -> Cornelisse
Met een middenveld met Cornelisse el Kadi en Schwiebbe.. ons middenveld is zo ongelooflijk veel sterker geworden. Van de Haar in de spits natuurlijk alleen maar lachen. Ja, we zijn zeker veel sterker geworden.. gelukkig maar. Overigens stonden er toen al wel veel jonge jongens in die de kans kregen, zoals El Mous en El Kadi maar die waren gewoon niet goed genoeg. Nee, de laatste paar jaren is er goed beleid gevoerd en onder leiding van John vd Brom is dit jaar echt een hoogtepunt sinds jaren.
![]() |
Maandag 28 maart 2011 om 13:21 uur |
anti-beleid
Ben het in het verleden niet vaak met je eens geweest ,maar met elk punt wat je in deze shout heb gezet wel .Ik hoor ook vaak om me heen dat mensen om me heen voor buitenlandse ploegen zijn als ze tegen mederlandse ploegen zijn en begrijp daar helemaal niets van .
Er zijn genoeg Hagenezen (lees: ADO-supporters) voor Engeland, Duitsland, Italië of welk land dan ook tijdens een EK of WK. Alleen maar omdat ze de KNVB en haar carnavalske neppubliek verafschuwen. Als een Haagse ploeg in welke sport dan ook de landstitel kan pakken dan doet mij dat meer dan een incidenteel succesje van het Nederlands elftal. In dit geval kies ik voor het Haagse ijshockey dan een nietszeggende oefenwedstrijdje van het NL-elftal op tv. Den Haag boven alles. Trots op mijn stad en haar sporters.
![]() |
Maandag 28 maart 2011 om 12:54 uur |
Karel KLaver
Op 25 maart (gisteren dus) verscheen er een goede column in de Elsevier (+reacties). Dat is nu niet bepaald een blad dat anti-''joods'' is. Integendeel nogal pro-joods. Maar ook hier worden de zaken wat betreft ''Ajax en Joden'' steeds duidelijk gescheiden.
De column heet;" Hysterie rond ''jodenjacht'' ADO-speler is bizar''. (aanrader)
Bron: http://www.elsevier.nl/web/Opinie/Commentaren.htm
Hysterie rond 'jodenjacht' ADO-speler is bizar
Ophef rond ADO Den Haag-speler die 'jodenjacht' zingt, is slechts een juridisch schijngevecht. Wat wordt hier nou precies bestreden - behalve slechte smaak?
Door Gertjan van Schoonhoven
Immers is middelpunt van juridisch schijngevecht Immers is middelpunt van juridisch schijngevecht
De fraaie overwinning, afgelopen zondag, van ADO Den Haag op Ajax (3-2) is ontaard in een minder fraai schandaaltje rond het gedrag van ADO-speler Lex Immers en een aantal Haagse supporters.
Immers kreeg van zijn club een stevige boete en is door de KNVB vier wedstrijden geschorst (en een voorwaardelijk) omdat hij na afloop van de wedstrijd, in de euforie van de overwinning en naar zijn zeggen ‘nog vol adreline’, uit volle borst 'We gaan op jodenjacht' had gezongen. ‘Joden’ is de geuzennaam van Ajax-supporters.
Strafbare kreten
Ook trainer John van den Brom kreeg straf van de KNVB omdat hij er bovenop stond maar niks deed. Het Openbaar Ministerie gaat verder een strafrechtelijk onderzoek doen naar de ADO-supporters die niet alleen met Immers meezongen, maar ook de strafbare kreet ‘Hamas, Hamas, joden aan het gas’ zouden hebben geroepen.
Alle gewraakte incidenten deden zich voor in de beslotenheid van het supportershome, maar lekten uit in de vorm van een schokkerig filmpje op internet.
Slechte smaak
De nuchtere buitenstaander, die fan is van Ajax noch ADO, vraagt zich af wat voor juridische hysterie zich hier nou precies voltrekt. Want wat wordt hier nou precies bestreden - behalve slechte smaak?
De sancties zouden te rechtvaardigen zijn als Immers een overtuigd antisemiet was, wiens neiging om ook letterlijk ‘op jodenjacht’ te gaan, zo vroeg mogelijk de kop moet worden ingedrukt.
Geuzennaam
Maar er is waarschijnlijk niemand, ook niet bij de Joodse organisaties die hun afschuw hebben uitgesproken, die dit ook daadwerkelijk vindt. Iedereen snapt donders goed dat die ‘jodenjacht’ – figuurlijk - slaat op Ajax en zijn supporters. Die noemen zichzelf ‘joden’, dus ‘joden’ is dus niet eens een scheldnaam, het is een geuzennaam. Immers is dus geen antisemiet, hij is anti-Ajax. Wat is dan de zin ervan om zo iemand voor antisemitisme te straffen?
Je zou kunnen zeggen: Immers en de zijnen hebben veel mensen, joden maar ook anderen, gekwetst met hun smakeloze gezang en hebben daarom een stevige sanctie verdiend. Maar dat is in dit geval juridisch moerassig terrein.
Schijngevecht
Ze zongen immers niet in het openbaar, maar in de beslotenheid van het supportershome. Van de intentie om een hele bevolkingsgroep te kwetsen is dus geen sprake.
De hele kwestie, kortom, is een juridisch schijngevecht. Iedereen doet net of hier virulent antisemitisme de kop wordt ingedrukt, hoewel overduidelijk is dat het om niet meer gaat dan een voetballer en aanhangers van de ene club die sportief gesproken de pest hebben aan een andere club en haar aanhangers, die zich ‘joden’ plegen te noemen.
Gewone rivaliteit
Heel gewone rivaliteit kortom, en het is vrij bizar dat daar zo’n juridisch circus op los wordt gelaten. Temeer daar het een jaartje of zeventig te laat komt.
Blijft over dat die rivaliteit niet al te smaakvol werd geuit, daar in Den Haag. Maar de excuses die Immers daarvoor heeft aangeboden, zouden genoeg moeten zijn. Antisemitisme bestrijd je niet door gedrag aan te pakken dat geen antisemitisme is.
![]() |
Zaterdag 26 maart 2011 om 21:20 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 26 | - | 52 |
2 | FC Dordrecht | 26 | - | 47 |
3 | Excelsior | 26 | - | 46 |
4 | ADO Den Haag | 26 | - | 46 |
5 | SC Cambuur | 26 | - | 45 |
6 | Den Bosch + | 26 | - | 42 |
7 | Graafschap | 26 | - | 40 |
8 | Telstar | 26 | - | 38 |
9 | Roda JC | 26 | - | 37 |
10 | Helmond Sp. | 25 | - | 36 |
11 | FC Emmen | 25 | - | 35 |
12 | FC Eindhoven | 26 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 26 | - | 33 |
14 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 25 | - | 27 |
16 | TOP Oss | 26 | - | 27 |
17 | VVV-Venlo | 25 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 26 | - | 1 |