Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: snel

Tommy

Het voorstel dat Vitesse heeft gedaan om John van den Brom van ADO Den Haag over te nemen is onbespreekbaar. "Het eerste voorstel is volstrekt onbespreekbaar. We zitten over het bedrag ver uit elkaar", zegt eigenaar en commissaris Mark van der Kallen. Vitesse en ADO gaan volgens Van der Kallen ook niet met elkaar om tafel. "Iedereen zit ver weg. Die dingen gaan telefonisch. Wij hopen natuurlijk snel op duidelijkheid, want maandag begint de eerste training. Maar verder heb ik niets meer gehoord van Vitesse en wacht ik af."
 

0
Vrijdag 24 juni 2011 om 20:52 uur

harry

Het is verschrikkelijk,maar ik probeer toch wat positiefs tezien

1 we hebben nog nooit geld gevangen voor de afgelopen 10

10 trainers.Het zegt iets over ons substantieel verbeterde positie

in de eredivisie.

2 opnieuw geeft ado een talentvolle trainer een kans,ado beloont loyaliteit dat is ook een sterk signaal

3 beter nu dan tijdens de voorbereiding

4 de ploeg hoeft niet te worden opgeladen voor de eerste competitie wedstrijd

5wij leren dat onze club snel en adequaat kan inspelen op gewijzigde omstandigheden,een zeer grote kwaliteit van ons bestuur

er komen nog wel meer onverwachte (niet gewenste) transfers.

hopelijk komen we daar ook sterker uit

kop op mensen

0
Vrijdag 24 juni 2011 om 20:50 uur

Kees

Voorstel voor Van den Brom is volstrekt onbespreekbaar’
Vrijdag, 24 juni 2011 om 20:37

ADO Den Haag is niet van plan om trainer John van den Brom voor een appel en een ei naar Vitesse te laten gaan. De club uit de Hofstad, die komend seizoen in de Europa League actief zal zijn, heeft een eerste voorstel van de Arnhemmers om het tot volgend jaar zomer doorlopende contract van de coach af te kopen, afgewezen.

“Het eerste voorstel is volstrekt onbespreekbaar”, zegt eigenaar en commissaris Mark van der Kallen tegen Omroep Gelderland. ADO gaat in ieder geval niet met de Gelderse club om de tafel. “Iedereen zit ver weg. Die dingen gaan telefonisch. Wij hopen natuurlijk snel op duidelijkheid, want maandag begint de eerste training. Maar verder heb ik niets meer gehoord van Vitesse en wacht ik af.”

0
Vrijdag 24 juni 2011 om 20:45 uur

Haagse Daantje

Ik hoop dat het hele kk arnhem instort en dat John als eerste gaat krijg lekker de kk jood dat je bent john!

 

Het is en blijft een joden streek bij B en B nee ik ga niet naar vitesse als trainer wil ik ook europees mee maken!

 

Je bent gewoon grote geld jood!

Hoop dat je snel op straat komt te staan!

Degradeer maar lekker nicht dat je bent!

0
Vrijdag 24 juni 2011 om 20:07 uur

DHFC070

ADO supporter Leidschenveen schreef:

Als ik wist, tegen beter weten in, dat we nog een vette afkoopsom zouden krijgen, zou ik er nog een Feel Good moment aan over houden. Maar als Brom iets van 125-140 K verdiende, zal de afkoopsom volgens mij nooit meer zijn dan 250 K kunnen zijn. Ik zou wel eens willen weten wanneer Kallen voor het eerst is gebeld door Vitesse.

Duur van het contract en salaris heeft de laatste paar jaar werkelijk niets meer met de uiteindelijke transferwaarde van iemand te maken. Het is echt gewoon wat de club er voor wilt hebben en wat een andere club er voor wilt betalen.

 

Overigens is de overgang nu definitief dus ik denk dat Vitesse wel een aardige transfersom heeft betaald (minimaal een miljoen) anders waren ze er nooit zo snel uitgekomen met vd Kallen. 

Kortom eindelijk een jaar dat er zwarte cijfers geschreven worden? Dan moet er natuurlijk nog wel even een hoofdsponsor opstaan die 1,2 miljoen dokt.

0
Vrijdag 24 juni 2011 om 19:52 uur

Tommy

Prutser 070 schreef:

Ben ik aan de ene kant zeker met je eens, maar toch weet ik niet of het zo perfect uitpakt.

 

Om over te stappen van de rol als assistent naar hoofdcoach is niet altijd even makkelijk, maar heb er vertrouwen in dat het goed komt. Vorig jaar heeft hij het prima gedaan toen hij de laatste wedstrijden moest overnemen van Atteveld. Ook al is het nu ff kut vergeet niet dat het vorig jaar allemaal nog vele malen erger was.

 

We spelen over 20 dagen wel gewoon in Europa

de vraag is alleen met wat voor team.

ik denk dat ik de komende week slecht slaap.

europa is leuk maar als je op je bek gaat omdat je met het 2e moet gaan spelen is de lol er snel af denk

0
Vrijdag 24 juni 2011 om 19:19 uur

Advertentie

<FCDH>

super fc denhaag schreef:

Voor 3 ton

Hoop dat ie club daar snel faiilliet gaat gebeurd toch wel een keer het is gewoon een speeltje van jordania tot ie er genoeg van krijgt en dan is het over daar

0
Vrijdag 24 juni 2011 om 15:09 uur

<FCDH>

Stantana schreef:

Dollar van den brom  van den brom dollar van den brom

lalalalalalala dollar van den brom van den brom dollar van den brom!

 

kan er nog steeds niet over uit.. :S

Hoe snel kan je roem vergaan vd brom eerst de held en nu de weggooier ja het is idd niet netjes hoe vd brom het gedaan heeft hij kiest dus duidelijk voor het geld terwijl ie 2 keer duidelijk voor een camera heeft gezegd ik blijf bij ado

0
Vrijdag 24 juni 2011 om 14:39 uur

JB

Kees schreef:

Zeker, waar mogelijk, zoveel mogelijk geld eruit halen. Wel zou ik van hem af willen aangezien mijn vertrouwen dan voor eeuwig is geschaad.

 

Je belangrijkste man in je organisatie die zoiets flikt. Wat was ie boos op Verhoek toen die flirtte met andere clubs. Pek en veren de stad uit.

 

Ik word steeds bozer als ik er aan denk dat hij een miljoenenbedrijf a la ADO met tienduizenden sympathisanten zo behandeld. Heeft bij mij steeds minder met positieverbetering te maken maar met .............

Ach, laat ik dat maar niet schrijven.

Ik denk dat dat ook precies de ondertoon is van de reacties van vdKallen en Manders.

 

Deze man blijkt niet te vertrouwen te zijn en daar moet zo snel mogelijk en voor ADO op zo gunstig mogelijke voorwaarden afstand van gedaan worden.

 

Maar ontslaan zou in dit geval te gemakkelijk zijn.

 

0
Vrijdag 24 juni 2011 om 13:24 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

ADO wil snel zaken doen
Ondanks dat Mark van der Kallen absoluut niet blij is met het gesprek tussen Van den Brom en Vitesse-eigenaar Merab Jordania wil de ADO-topman de zaak snel afhandelen.
Lees het nieuwsbericht
0
Vrijdag 24 juni 2011 om 13:04 uur

Nu online

Erik070, Wahter, Tante Wil, Bolskie, LemonHaze, Marko1969, GroenGeelHart070 en 268 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1