Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: gesproken

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 102
Volgende pagina

wijstaanboven

R.E. schreef:

Ter Avest boven ons niveau? Hij is net als Holla toch ook verantwoordelijk voor de degradatie van Twente?
Daar heb je gelijk in , maar is daar een gewaardeerde kracht is jeugd international en vraag het een twente supporter deze jongen heeft veel talent. Normaal gesproken halen wij niet dit soort jongens op .
0
Donderdag 10 mei 2018 om 23:12 uur

wijstaanboven

Madmax schreef:

Die van Dordrecht is helemaal niks.
Holla zou typisch Den Haag zijn ... totaal kansloos.
Ter Avest is niet in beeld.. wel van Rhijn.
Meijers wordt met een jaar verlengd... met een optie ga maar.
Kisnah blijft nog een jaar.
Calcan is een handige speler en zie ik er graag bij komen! Holla zou een rare keuze zijn mede verantwoordelijk voor degradatie bij twente , vreselijk slecht seizoen gedraaid. Zowel Ter Avest als van Rhijn zouden verassingen zijn en normaal gesproken boven ons niveau. Meijers is een betrouwbare kracht en zou ik erbij houden zolang het kan, 4 jarig contract is wat te gortig en krijg je een duplan scenario. Kishna zou geweldig zijn en dan afscheid nemen van lorenzen of Hooi en een goed backup halen, die twee brengen te weinig en zijn niet van eredivisie niveau. Hamdaoui erbij halen van telstar voor linksbuiten.
0
Donderdag 10 mei 2018 om 21:22 uur

buurmanBrutus

pajam schreef:

Tis toch alleen maar leuk joh ; al dat gissen.
En al zou het maar half waar zijn, blijft leuk!

Toornstra is gewoon nog van waarde in Rotterdam, kan me niet voorstellen dat ie dat inlevert, zou wel een stunt zijn!
Ja inderdaad, heb van As hoog zitten maar als ie dat voor elkaar krijgt onder de huidige voorwaarden/beperkingen die ADO stelt/heeft mag je wel spreken van een wonder!

over gissen gesproken: zijn nog meer namen voor het lijstje van Moi?
0
Donderdag 10 mei 2018 om 19:39 uur

patje29

Hallo beste supporters,

Wat een heerlijk seizoen hebben wij gehad vandaag. Een 7e plek is natuurlijk geweldig voor ons, ook op Financieel gebied.
Ik heb zelf natuurlijk klote tijden gekend, maar ik wil weer langzaam de draad oppakken op de box.

Voor groothuizen is er redelijk wat belangstelling, o.a uit Engeland.
E.k is er lichte belangstelling van Heerenveen, maar ook het midden oosten lonkt.
Kanon komen er langzaam steeds meer clubs voor. Verwacht wordt dat hij vertrekt.

Calcan is concreet maar zijn nog 2 clubs in de race. Ado heeft er al mee gesproken.
Ook een speler van telster staat op de lijst(Marokkaanse jongen.
Beugel en Meijer blijven maar voor Meijers is het zo dat hij alsnog gratis kan vertrekken indien hij naar het buitenland kan.
Ado heeft ook geïnformeerd bij holla maar dat zit in een begin fase, wel op dit moment een te hoog salaris

Onze Frans heeft het over een rechtsback maar die primeur is voor Frans. Wel zeker een absolute aanwinst als het doorgaat.
0
Donderdag 10 mei 2018 om 14:52 uur

Jurriën



ADO Den Haag begint woensdagavond de play-offs om Europees voetbal tegen Vitesse en vertrouwt daarbij op het koningskoppel Bjørn Johnsen (negentien goals) en Abdenasser El Khayati, goed voor acht doelpunten en elf assists.


Het duo is klaar voor Vitesse. `Feyenoord- en PSV-thuis`, zegt Johnsen, `twee gelijke spelen tegen grote clubs waar we ook hadden kunnen en misschien wel moeten winnen. Dat zegt iets over onze kracht. Als wij doen wat we al het hele seizoen laten zien, zijn we echt een gevaarlijke ploeg voor iedere tegenstander. Vitesse is gewaarschuwd. We hebben al een keer van ze gewonnen en zij van ons, maar wij gaan die play-offs in met de overtuiging dat alles mogelijk is. Er deel van uit maken, van die play-offs, dat is al grote winst. Dit ADO leeft voor zulke wedstrijden.`


Johnsen en El Khayati kenden beiden het beste seizoen uit hun carrière. `Ik sta op acht goals, elf assists`, zegt El Khayati. `Liever had ik er natuurlijk nog meer gehad, maar ik kan niet ontevreden zijn.` Johnsen: `Als je mij van tevoren had gezegd dat ik negentien keer zou scoren, had ik er meteen voor getekend. Het is een mooi getal, negentien, maar uit bij Roda JC had ik er zo al vier kunnen maken. Ik moet dus niet zeuren. In Portugal (Atlético Clube de Portugal, tweede niveau, red.) had ik er wel eens vijftien, zestien gemaakt, dus dat heb ik overtroffen. Met ADO heb ik de volgende stap gezet in mijn ontwikkeling. Ik ben ook ouder, ik leer ook, zeker bij deze club. Balvast zijn, spelen met je rug naar het doel als aanspeelpunt. Wanneer jij je als speler daarin verbetert, zou het eigenlijk logisch moeten zijn dat je als spits meer gaat scoren, doordat je situaties beter leert herkennen. Ik hoop nu deze prestatie te continueren. Dit seizoen was een geweldig leermoment.`





Ad by Streamads



Ontbrekende puzzelstukje
Mede dankzij de individuele prestaties van het aanvallende duo eindigde ADO Den Haag als zevende in de Eredivisie. El Khayati kwam toen de club na de eerste drie wedstrijden nog op nul punten stond. Ook vorig seizoen stapte hij in op een dieptepunt, toen als huurling van Queens Park Rangers. `Maar dat is niet mijn verdienste, hoor`, zegt de aanvaller, `het is een teamprestatie. Ik was misschien het ontbrekende puzzelstukje. Vorig seizoen kwam ik ook op een moment dat het slecht ging. Mijn eerste wedstrijd dat ik bij de selectie zat was uit tegen Go Ahead Eagles die we meteen verloren, met als resultaat dat we naar de laatste plaats in de Eredivisie duikelden. Toen ik kwam te spelen, ging het wel lopen met toen Havenaar in de spits en Becker op de flank. We stegen op de ranglijst en werden elfde. Dat was al een hele goede prestatie.`




































20











































































ADO kan sprookje nog mooier maken in seizoenstoetje


Björn Johnsen noemt het zelfvertrouwen ADO`s grootste kracht van dit seizoen. `Maar dat begint bij de trainers. Credits voor deze staf. Ze hebben alles omgedraaid. Als spelersgroep zien we dat ze zichzelf voor honderd procent geven om ons beter te maken. We don`t take it for granted, wij geven honderd procent in de wedstrijden. Wij zijn technisch gezien niet het leukste team om naar te kijken, maar wat we wel hebben is zelfvertrouwen en fighting spirit. We kennen onze sterke en zwakke punten en als je dat weet van jezelf, kun je ver komen. Dat hebben we bewezen.`


Rust
Ook El Khayati roemt de inbreng van ADO`s technische staf. `De trainer (Fons Groenendijk, red.) kwam drie dagen na mij binnen, op het moeilijkste moment. Wat hij heeft gedaan, is de rust teruggebracht brengen. We stonden onderaan maar als je zag hoe kalm hij bleef, dat is knap. We hebben alle problemen intern weten te houden en zijn gewoon goed gaan trainen, veel herhalen, vastigheid krijgen. Dan houd je iedereen bij elkaar. Daarbij zet hij ons goed neer, zelfs als hij tijdens wedstrijden iets verandert. Dat is de basis. Voor ik bij ADO kwam hoorde ik natuurlijk ook van de onrust, de rechtszaken en al het gedoe, maar daarna hebben we er niks meer van vernomen. Het is rustig nu en dat is wel de basis om tot succes te komen.`


De zevende plaats in de Eredivisie en daarmee plaatsing voor de play-offs om Europees voetbal ís een succes. El Khayati: `Voor een club zoals ADO is dat gewoon een prijs. Als wij tussen plaats dertien en vijftien eindigen, hebben we het normaal gesproken al goed gedaan, dus zevende worden is helemaal ongekend. En terecht. We hebben wat puntjes weggegeven nog, Feyenoord en PSV thuis in de laatste minuut, VVV-Venlo dat met een vieze counter bij ons wint, maar tegelijk hebben wij ook wel eens wat te veel gekregen. Alles bij elkaar is waar we staan gewoon een heel terechte klassering.`


El Khayati is niet verbaasd. `Ik had wel verwacht dat we minimaal konden meedoen om een plek in die play-offs om Europees voetbal`, besluit hij. `Toen ik hier vorig seizoen was op huurbasis heb ik veel Eredivisie-clubs gezien en vond ik al dat wij niet onderdoen voor veel van die teams. Maar dan moet bij ons wel alles top zijn. ADO staat voor strijd, passie, weet je en als wij dat gewoon laten zien, kunnen we elke wedstrijd winnen.`
0
Woensdag 9 mei 2018 om 13:48 uur

Advertentie

Leidschenveen

Dappere dodo schreef:

Duurde bij ons ook ff
Als je na een half uur niks hebt, dan morgen ff ticketing bellen
Dan hoop ik dat die er zijn, want normaal gesproken zijn ze op maandag gesloten.
0
Zondag 6 mei 2018 om 20:02 uur

Kees

BLEISWIJK-1 schreef:

Sterker nog......het scenario van Groenendijk zou zomaar kunnen.

Molenaar wil gewoon geen gezeik dat als hij de playoffs verliest, dat dit door de halfzachte wedstrijd tegen ADO komt. Hij vind het natuurlijk prima als het gelijk wordt. Als de buitenwereld maar denkt dat ze er alles aan gedaan hebben.

Alles zal afhangen van AZ-Zwolle Als AZ 3-0 voor staat bij de rust. Dan gaat in Kerkrade de rem erop. Let maar op. Gewoon afgesproken tussen Groenendijk en Molenaar.
Spijt me, maar ik geloof er werkelijk helemaal niets van dat trainers iets afspreken.

Normaal gesproken nemen de bepalende of leidende spelers in het team het initiatief om tijdens de wedstrijd d.m.v. een gebaar of een enkel woord het op een akkoordje te gooien. De stand moet het dan wel toelaten natuurlijk.

En bij het amateurvoetbal wordt/werd voor de wedstrijd al aan de tegenstander duidelijk gemaakt dat er bij de bar reeds een aantal kratten bier klaarstaan.
0
Zaterdag 5 mei 2018 om 10:03 uur

grijze gek

Ronaldo schreef:

Helaas je láátste opmerking deel ik niet. Kan mij geen wedstrijd herinneren waar Ado punten pakt als het echt van belang is.
Molenaar gaat geen spelers sparen bij Roda JC tegen ADO


We hebben hier met de spelers over gesproken. Ook zij voelen geen behoefte om nu een wedstrijd over te slaan", vertelt de coach tegenover De Limburger. Anderzijds worden er ook geen bijzondere kapriolen uitgehaald

Anderzijds worden er ook geen bijzondere kapriolen uitgehaald met spelers die met pijntjes kampen, bijvoorbeeld. Risico nemen is gezien het grote verschil op de ranglijst niet meer nodig.

Met andere woorden Ronaldo, 3 punten in de pocket want a.s woensdag moet Roda vol aan de bak
0
Zaterdag 5 mei 2018 om 08:44 uur

pajam

over domme keuzes gesproken ;

https://www.transfermarkt.nl/kevin-jansen/profil/spieler/126421

Zou ie weleens stiekem naar ADO kijken en hebben gedacht ; what if...
0
Vrijdag 4 mei 2018 om 17:27 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Oproep: kaartje voor ernstig zieke `ADO-fan van de eeuw`
Normaal gesproken mist hij geen duel, maar tegen PSV was Harm Huttinga niet in het stadion aanwezig.
Lees het nieuwsbericht
0
Maandag 30 april 2018 om 15:54 uur

Nu online

Langebach2, Haagse Haas, Dang3r, jbdh, DH1905, langepino, Dannyy en 166 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 102
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 FC Dordrecht 25 - 44
4 ADO Den Haag 25 - 43
5 Den Bosch + 25 - 42
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5