Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: open

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 102
Volgende pagina

DHFC070

Kees schreef:

Ik vind ons stadion meer dan in orde.

Dicht op het veld, overkapt, redelijke beenruimte, genoeg sanitair, rond/ovaal stadion (sfeerverhogend) en nu zeker goede stoelen.

De infrastructuur rondom het stadion is inderdaad slecht en het heeft aan de buitenkant weinig uitstraling. De hoofdingang wel.

Wat vind jij er dan slecht aan? De sfeer maak je toch zelf? Dan zijn de stadions van Utrecht, Vitesse en Excelsior toch nog sfeerlozer?
- Tribunes die meters boven het veld beginnen.
- Lelijke trappen aan de voorzijde van de tribunes prominent in beeld.
- Tribunes die meters vanaf het veld beginnen.
- Rare plexie wanden tussen de verschillende vakken.
- Te steile tribunes voor het aantal rijen (komt het zicht ten goede maar sfeer zeker niet)
- Rolstoelvakken lelijk ingepast en daardoor geen symmetrie. Zijn nu 2 happen uit de tribune genomen op de lange zijde en kidsvak.
- Slechte akoestiek, het geluid verdwijnt heel snel. Zal wel door de ligging komen in een open vlakte met harde wind.

Kunstgras, stadion van de buitenkant en ligging niet meegerekend.
Wil niet zeggen dat het heel slecht is en er zijn zat lelijkere stadions maar vind het eerste punt echt verschrikkelijk. Ooit komt er een 2e ring op en wordt de tribune bijna tot het veld doorgetrokken. (over 30 jaar) en dan is het ineens een heel mooi stadion zie een Heracles bijvoorbeeld was vroeger ook een veredelde fietsenstalling.

Exclesior is inderdaad helemaal niks en een fietsenstalling, Vitesse is inderdaad lelijk en een evenementenhal maar toch redelijk indrukwekkend omdat er 30k mensen in kunnen en Fc Utrecht is een schitterend stadion alleen zonde van die open hoeken.

Maargoed wel andere dingen om ons druk om te maken rondom de club op het moment.
0
Donderdag 24 oktober 2019 om 20:37 uur

Aad

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

`Hamdi schrikt van financiën`
Mohammed Hamdi werd in augustus benoemd tot algemeen directeur.
Lees het nieuwsbericht
Bij een normale sollicitatieprocedure voor een dergelijke functie spreken kandidaten in de meeste gevallen (ikzelf heb deze procedure meerdere keren ondergaan) met de gaande AD (maar die heeft in dit geval nog nooit een verstandig woord gesproken), de voorzitter van de RvC (die Hamdi niet zag zitten en daarom misschien niet helemaal open is geweest) EN de accountant.
Van die laatste mag je toch verwachten dat die, onafhankelijk als hij moet zijn, een realistisch beeld van de financiële situatie kan schetsen. Zeker nu net de jaarcijfers zijn opgemaakt.
Ergo: of er is niet gesproken of Hamdi heeft niet goed geluisterd of de accountant is net zo incompetent als het stafpersoneel van de club.
0
Woensdag 23 oktober 2019 om 14:32 uur

rd..

slash070 schreef:

En zo begint elke nieuwe directie met een achterstand en loopt constant achter de jaarlijks opgestapelde feiten aan van de voorgangers. Is niet te doen om van niets iets te maken zonder begin kapitaal wat kundig wordt besteed door kundige mensen. Kundige mensen willen daar in ons geval met de neerwaartse spiraal hun handen niet aan branden, die komen niet, voorbeelden te over zoals bv een Roda, NAC en NEC. Een club van een gemiddeld eredivisie niveau zoals wij kan blijkbaar niet functioneren als het geen grootaandeelhouder heeft die weet wat hij doet, en zelf er boven op zit en aan het stuur trekt, zoals een V. Seumeren doet bij Utrecht en een Vd Kallen eerder bij ons.

Ik ken Hamdi niet als directeur, ken zijn kwaliteiten niet, maar is hij nu aangenomen omdat hij wél de eventuele plannen van UVS kan verwezenlijken, of is hij aangenomen omdat hij toevallig met een verhaal kwam wat in het straatje van Wang paste. Lijkt mij dat ook hij dezelfde middelen heeft gekregen als eerder de door Wang aangestelde Manders. Waarschijnlijk nog minder ook.
Dat laatste. Hij kwam met een verhaal winst maken, groen als gras, makkelijk bij te sturen, goeie babbel (dat zeker) en geil om eindelijk zo`n klus te krijgen. Is alleen een hele grote broek. Hamdi gaat het niet naar zijn zin krijgen en kilo`s afvallen met de Chinezen. Waar je er normaal gesproken behoorlijk paar van aankomt. Hopen dat Steenis en Jansma echt de middelen krijgen om te sturen. Hopen hopen hopen. Met je ogen open.

Wat ik kwalijk en ook raar vind, is dat Melkert eruit is gegooid omdat hij niet integer zou hebben gehandeld. Dat is nu toch de lezing? Volgens mij is het namelijk wel zo.

Hij heeft een longlist gekregen van dat bureau in Amsterdam > Moest Ad een shortlist van maken > de Chinezen bellen op en zeggen "we willen die Hamdi" > Ad zegt "dat kan wel, maar die staat niet op nummer 1 bij mij" > China zegt "kan me niet schelen, hij is de (onze) beste kandidaat" > Ad zegt "volgens mij niet, dan zetten we er mannen bij, want hij is zo groen als gras".

Waar is Ad / Ringel nou niet integer geweest? Kan iemand mij bijschijnen.

En kappen met dat gelul over Pim. Heeft hier geen reet mee te maken.
0
Woensdag 23 oktober 2019 om 11:54 uur

HJ

rooney schreef:

Ben het met je eens, maar wel met de kanttekening dat ik er van overtuigd ben dat de betreffende spelers niet bewust verzaken. Daar geloof ik niet in. Dan komen we weer terug bij het probleem. Het is de TD en directie die deze dure contracten voorschoteld aan deze spelers en een trainer die geen maatregelen neemt bij wanprestatie. Gevolg is idd dat deze spelers steeds minder prestatiedrang krijgen omdat ze toch verzekerd zijn van een basisplaats. Daardoor krijg je ook onrust in een selectie omdat de overige spelers dit ook zien en het gevoel krijgen dat ze toch geen kans krijgen. Juist Fons, als oud speler zou moeten weten, dat dit zo werkt. Blijf hij dit handhaven, dan zie ik.het heel somber in. Gevolg is dat wij degraderen, Fons eruit gaat, waarschijnlijk ergens in de KKD trainer wordt en ons opzadeld met een failiette club. Mijn hoop is idd nu gevestigd op Wang!
Het zijn allemaal open deuren, maar helaas helemaal waar. Alle respect voor Fons zijn beginperiode maar het is al tijden ruk; de man krijgt zijn team niet gemotiveerd en naar een hoger plan, hij houdt teveel vast aan zijn vaste basiswaarden en lijkt hem nu niet te lukken om om te denken; de magie is eraf, de sleet zit erop...
0
Maandag 21 oktober 2019 om 09:29 uur

Ooievaar

Erik070 schreef:

Nee ik ben niet blind. ik lees keer op keer wie er volgens jou zsm uit moeten. Ik vraag alleen wie daar dan voor in de plaats moeten komen. Daar geef je geen antwoord op.
En nee ik vind niet dat het nu goed gaat en ik heb geen idee wat er moet gebeuren om het tij te keren. En ik loop met niemand mee.
Beste Erik,

Ik moet wel eens werken dus kon niet eerder reageren.

Beetje flauw om dit te zeggen. Ook heb ik meerdere malen aangegeven wie wel in dienst te nemen c.q. te benaderen. Al het was het maar om advies te vragen, en daar vervolgens wat mee te gaan doen.

Een ieder zal het toch met me eens - moeten - zijn dat het erg slecht gaat, dit ingegeven puur door wanbeleid.

Jij en nog een aantal figuren hebben er blijkbaar een dagtaak aan om mij de maat te nemen. Wat ik afgezien van het feit nog al triest vindt, maar bovenal lachwekkend.

Vooropgesteld ik wordt er koud nog warm van. Maar wellicht zou het een optie voor jou en een aantal kunnen zijn om eens de problematiek aan de kaak te stellen waarom de club ondanks alles zo verrotte slecht presteert.

Een simpel ziel die dan zegt dat hij sinds 1980 komt, poeee hee, en een aantal open deuren intrapt om vervolgens louter beledigend te worden neem ik totaal niet serieus. Drie gespeeld nul was geen enkel probleem.

Moet ik nog reageren op z`on onnozele hals?
Nogmaals ik zeg wie er uit moeten, een heleboel dus, maar ik geef ook aan wie er dan wel moeten zouden komen.

Maak je niet druk om wat ik meldt, maar om de club. Al heb ik vaak de indruk dat ik een andere club support als een aantal hier. Tenzij die belangen hebben of lid zijn van het netwerk van zonen en vrienden van. Dan heb ik slecht nieuws voor ze.

Jullie gaan er hoe dan ook allemaal uit (...)
0
Donderdag 17 oktober 2019 om 17:35 uur

Ooievaar

ENW02 schreef:

Je moet die gefrustreerde vogel lekker links laten leggen.
De zonen van noemt ie al zolang. Opletten wat ik zeg anders krijg ik weer een block. Moet je geen aandacht aan geven. Is zo figuur die nog thuis woont. Ik wens je nog een fijne dat.
Aldus `het licht`. Kom nog een paar open deuren intrappen anders. Volgende die op de nominatie staat om te wieberen is Hendrik Jan de Tuinman Rinner.

3 gespeeld nul maakt volgens jou niet uit. Dan 9 gespeeld 6 ook niet.
Van mij mag je zeggen wat je wilt, ik ga niet piepen anders dus dat block heb je zeker niet aan mij te danken.

0
Donderdag 17 oktober 2019 om 12:59 uur

rd..

janjazz37 schreef:

Je dacht toch niet dat Wang alleen naar Den Haag komt vanwege het akkevietje Melkert? Er gaat meer gebeuren!!
Hij kan hakken, daar geloof ik wel in. 100%. Echter opbouwen? Daar zijn die Chinezen toch niet zo best in. Ik heb ervaring met Koreaanse bedrijven. Zo`n andere cultuur. Niet te doen. Als ze het naar Chinese leest gaan schoeien (ook zonder Chinezen), dan ontstaat er op lange termijn wederom een onwerkbare situatie. Gebed zonder eind. Dweilen met de kraan open. Het is niks, wordt niks en zal nooit wat worden.
0
Woensdag 16 oktober 2019 om 09:10 uur

ENW02

oodh schreef:

Dat denk ik ook.
Maar wanneer over een tijdje blijkt dat Hamdi het ook niet goed doet, dan hadden ze wellicht toch beter naar Melkert kunnen luisteren.
Wat een gedoe allemaal weer.
Zou Wang ook komen om te vertellen wat hij met de club wil? Het zal wel weer niet.
Zoals gezegd, wang onderweg om knopen door te hakken.
Daarna word de weg vrijgemaakt.
Waren volgens sommige open deuren die hun neefjes ook wisten. Op naar stap 2 dus
0
Dinsdag 15 oktober 2019 om 17:33 uur

Advertentie

Aad

VI trapt weer eens een open deur in. Er staat niets in dat artikel wat we al niet wisten of zelf hadden kunnen bedenken.
0
Dinsdag 15 oktober 2019 om 15:16 uur

marcellino

ENW02 schreef:

Beste vogel,

Laten we het nou niet hebben over open deuren.
Jiij en je zonen en al het bagger wat volgens jou steeds hetzelfde is. Als we vragen om uitleg geef je niet thuis.
We gaan het zien wie het op gaan pakken.
Jij kan daar dan weer negatief op reageren.
Vergeet vooral de zonen niet. Denk dat de heren die jij noemde hem wel weg sturen.
Alleen daarom snap je er geen reet van.
Misschien moet je eens nadenken waarom
Sommige mensen niks doen voor DH.
Maar denk dat jij dat niet weet. Jij weet alleen dat jr op de aftrap zit en cola drinkt. Zelfs dat klopt niet.
En van de 9 wedstrijden kan je er 5 verliezen.
PSV, Ajax, Feyenoord, Utrecht en az.
Die andere 4 verlies je er 2 en win je er 2.
Niet heel goed maar ook niet heel slecht.
Even voor je geheugen. Vorig jaar pakte we tegen Emmen,
Nac, de graafschap en vvv maar liefst 4 punten. Dus die 6 tegen rkc en vvv zijn we al 2 meer. Dus het is maar hoe je het bekijkt.
Fijne dag vandaag en dit is mijn laatste reactie op jou geweest.
Ach als je al voetbal supporter denkt heb je misschien nog gelijk ook.maar als je naar het team kijkt en enig voetbalverstand hebt moet je constateren dat we gaan strijden voor degradatie.dus jouw optelsom werkt niet echt.
En wat ooievaar betreft roept dit al 5 jaar en hij heeft nog gelijk ook.vind ook dat je open deuren intrapt noem dan iets concreets wat er staat te gebeuren daar hebben we wat aan.
0
Woensdag 9 oktober 2019 om 07:41 uur

Nu online

wiegah070, FFL, Marten, lulijzer, Superjantje, pajam, Aad en 219 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 102
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5