Welkom in de shoutbox, gast
Kies een pagina
supporter-noord
Johannes
Dat was het 'enge' al tegen Roda en ik schat Groningen hoger in, vandaar dat ik er niet zo gerust op ben.
Ze moeten echt net als donderdag als goed collectief spelen en afjagen die handel.
Ik ben het helemaal met jou eens. We zijn er nog niet. Concentreren, het collectief boven alles en zo snel mogelijk een goaltje maken. Die gasten in Groningen zijn tot op het bot gemotiveerd en worden nu gehersenspoeld; hun tactiek uitgesproken door de trainer is: twee keer voor rust en twee keer na rust scoren. Als we zo beginnen als uit bij roda dan kan er van alles gebeuren. Bizar, maar waar. O wat ben ik blij als we scoren morgen!
![]() |
Zaterdag 28 mei 2011 om 20:01 uur |
ADO supporter Leidschenveen
Francisco
Leeuwin zet ie er denk ik niet naast. Heeft na de winterstop volgens mij zo wat alles gespeeld. Voor een kruisband staat volgens mij zes weken, denk niet dat Vicento er al bij is.
Hoe goed Leeuwin ook gespeeld heeft toch denk ik dat hij ernaast staat. Hij is te kwetsbaar in de lucht (kijk maar naar 2x tegedoelpunten tegen Roda en do tegen Gr) en dat is juist een sterk punt van Groningen.
Ik ben nu al bloednerveus en hoop dat Groningen niet te snel scoort, want voor mijn gevoel zijn we er nog niet!!!
Iedereen veel plezier bij de training en alle supporters die meegaan ook heeeeeeeel veel plezier en succes.
![]() |
Zaterdag 28 mei 2011 om 11:36 uur |
DHFC070
Aardig verhaal Ooievaar waar ik me natuurlijk ook aardig in kan vinden ;)
Het enige wat er wel heel snel uit komt is dat we een gezonde eredivisie club zijn..... dit jaar 2 miljoen tekort op de begroting? Laat staan de tekorten op de begrotingen van de 2 jaar ervoor.
Wordt wel eens tijd dat er groene / zwarte cijfers geschreven gaan worden. Als ze dat na zo'n superseizoen nog niet lukt is mijn vertrouwen wat ik nu heb natuurlijk wel helemaal weg.
![]() |
Zaterdag 28 mei 2011 om 11:06 uur |
Advertentie
Ricky
dat is nieuwe info.
hoe dan?
geen flauw idee............
Ik had een actie gepland op het viaduct over de a4, maar Koos R meldde mij dat ze via een andere route en andere manier terug komen, om snel bij de huldiging te zijn........
Vul jij het maar in...
Heli?
Reclamevliegtuig?
Transavia?
Prive-jet van der Kallen?
Eigen auto's?
Boot?
Nieuwe peiling voor Maxxie.........
![]() |
Zaterdag 28 mei 2011 om 10:53 uur |
K.B
jamesjones
mouse we hopen denk allemaal dat je gelijk heb
Haha inderdaad, hoop dat je gelijk hebt.
Maar ik krijg altijd de kriebels bij al die verhalen.
Plus als ze dus EL halen, dan moet je al snel aan de bak weer, dus wel lekker om met een complete selectie te starten en niet zoals DH bijna altijd had dat je in december nog niet de selectie rond hebt...... (overdreven modus weer uit... :))
Zondag er goed bovenop net als gisteren, want zij mogen gewoon niet vroeg scoren, dat gaat het los ben ik bang.
Zelf snel een doelpunt maken gaat hun koppies laten hangen.
Maar zoals tegen Roda in het begin afgelopen zondag weet ik niet of dat wel goed gaat komen......
Maar ja, gaan ervoor. Alleen krijg nu al zenuwen zo dichtbij..... ;)
![]() |
Vrijdag 27 mei 2011 om 11:46 uur |
<FCDH>
Er werd gisteren gemeld dat ze voor immers op de tribune zaten
Toornstra overdenkt transfer naar topclub
DEN HAAG – Jens Toornstra was met drie goals de grote man van ADO Den Haag in de 5-1 zege op FC Groningen. Het gaat snel. Zijn volgende stap zou zomaar een topclub kunnen zijn.
Door Jesse Wieten
27 mei 2011 10:00:00
1
"Bijna al mijn schoten op doel waren raak. Heerlijk, dat mag vaker gebeuren", aldus Toornstra tegen Goal.com. "De laatste keer dat ik drie keer scoorde was twee jaar geleden met het eerste van Alphense Boys tegen UDO." Sindsdien is het snel gegaan met de nu 21-jarige middenvelder. Vorig seizoen speelde hij achttien Eredivisiewedstrijden voor ADO en dit seizoen kwam hij in alle 34 wedstrijden in actie. "Dat is prachtig, ik ben ook bijna niet gewisseld. Daar ben ik trots op." Donderdag maakte hij evenveel goals als in het hele reguliere seizoen.
Na de 5-1 zege op FC Groningen lonkt nu Europees voetbal voor ADO en Toornstra. "Het was een fantastische avond. Dit mogen we eigenlijk niet meer weggeven. Als we zondag met dezelfde instelling spelen als vandaag kan er niets mis gaan. In principe zijn we er, maar ik blijf een beetje voorzichtig. We hebben heel goed gespeeld, met zijn allen druk gezet, duels gewonnen, de tweede bal was steeds voor ons, echt top. Deze wedstrijd zit wel bij de beste wedstrijden van het seizoen. Zondag moeten we het afmaken en daarna kunnen we genieten."
Oranje
De stormachtige ontwikkeling van Toornstra leidde in de media al tot speculaties over een eventuele selectie voor Oranje. Dat lees ik ook en dan denk je er wel even aan, maar eerlijk gezegd ben ik deze week meer met ADO Den Haag bezig. We willen goed afsluiten en zijn goed op weg. Ik hoop de mooie stijgende lijn in mijn ontwikkeling vast te houden. Ik merk dat ik me nog elke week ontwikkel , hoewel het een lang en vermoeiend seizoen was. Ik voel mezelf groeien, ook fysiek. Ik kwam als een dun tenger mannetje en begin nu wat meer body te krijgen. Dat is ook belangrijk."
Net als de andere spelers van het succesvolle ADO valt ook de naam van Toornstra in het transfergeruchtencircuit. PSV en FC Twente zoeken nog een middenvelder. "Dat klopt. Ik lees dat er ook andere namen worden genoemd voor die clubs, dus we wachten af", reageert hij. Toornstra heeft een contract tot medio 2013 in Den Haag, maar sluit een tussentijdse transfer naar een topclub niet uit. “Ik denk dat dat wel het overdenken waard is, om toch een nieuwe stap in mijn ontwikkeling te zetten. Als er niks komt, komt er niks en dan blijf ik lekker bij ADO. Ik heb het hier heel erg naar mijn zin. En het gaat goed ook."
![]() |
Vrijdag 27 mei 2011 om 11:15 uur |
Kees
http://nl.wikipedia.org/wiki/UEFA_Europa_League_2011/12
hier lijst van mogelijke tegenstanders..
laten we asjublieft niet naar de enigste club uit afrika moeten (siera leone)
Wat dacht je van onderstaande club. Moet die club wel de eerste ronde doorkomen natuurlijk. Lijkt me leuk voor Willem van Zuijlen als ie te snel spreekt.
ÍF Fuglafjørður of Ítróttafelag Fuglafjarðar (ÍF) is een op 25 maart 1946 opgerichte voetbalclub uit de plaats Fuglafjørður op het eiland Eysturoy van de Faeröer. ÍF werkt haar wedstrijden af in het stadion Fløtugerði in Fuglafjørður.
![]() |
Donderdag 26 mei 2011 om 23:44 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 27 | - | 55 |
2 | Excelsior | 27 | - | 49 |
3 | ADO Den Haag | 27 | - | 49 |
4 | FC Dordrecht | 26 | - | 47 |
5 | SC Cambuur | 26 | - | 45 |
6 | Graafschap | 27 | - | 43 |
7 | Den Bosch + | 27 | - | 43 |
8 | Helmond Sp. | 26 | - | 39 |
9 | FC Emmen | 26 | - | 38 |
10 | Telstar | 27 | - | 38 |
11 | Roda JC | 27 | - | 38 |
12 | FC Eindhoven | 27 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 27 | - | 33 |
14 | Jong AZ | 26 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 25 | - | 27 |
16 | TOP Oss | 27 | - | 27 |
17 | VVV-Venlo | 26 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 25 | - | 17 |
20 | Vitesse -27 | 27 | - | 1 |