Welkom in de shoutbox, gast
Kies een pagina
old firm
En dat krijg je dus nooit voor elkaar dat iedereen weg blijft...........
Ik respecteer ieder zijn mening, maar de club heeft op dit moment maar 1 belang en dat is de club zelf. Men wil gewoon dat bepaalde gasten weg gaan blijven, na alles wat er gebeurd is vorige jaar. Door de maatregelen die ze nu toepassen, willen ze dat mede gaan bereiken. En als ik her en der de commentaren lees, lukt ze dat al aardig.
En nu al dat negatieve gelul steeds maar aanhoud dan denk ik: was de competitie al maar begonnen, dan gaat dat van zelf weg. Resultaten bepaalt nu eenmaal de stemming.................
Dit oncapabele bestuur is alleen op eigen gewin uit en nemen voortdurend beslissingen waaruit hun eigen onkunde blijkt! Een en al tegenstrijdigheden,bv ze gaan er prat op hoe veilig het nieuwe stadion is, maar laten iedereen eerst door de politie screenen,die weten ook niet wie het zijn anders hadden ze ze allang opgepakt.
Bestuur en deetman verschuilen zich achter zaken die ze zelf veroorzaakt hebben, en roepen dat het allemaal aan die supporters ligt!
Totaal niet weten/geintreseerd zijn wat er bij je achterban rondspeelt,heeft voor deze elende gezorgd,en niet die duizenden goedwillende supporters die nu het hardst getroffen worden!
Deze maatregelen zorgen er alleen maar voor dat echte trouwe supporters zich geschoffeerd voelen en dus weg blijven.
Mijn clubliefde gaat het echt winnen van deze pipo`s en kom wel weer kijken als ik weer gerespecteerd word als trouwe supporter!
![]() |
Maandag 16 juli 2007 om 13:01 uur |
Haagse Kelt
Zou je mijn stukje niet nog een of meer keren willen lezen en dan reageren? Mijn stelling is: het is absoluut geldverspilling om voor de korte termijn spelers aan te trekken die over een jaar blijken onvoldoende te zijn voor linkerrijtje eredivisie. Die spelers hebben we al in overgrote mate (Postma, Bosschaart, Knopper, Rankovic,Verhoek, Meric, Rijaard, Saavedra.) Hebben we nog niet genoeg leergeld betaald met Martha, Bakkati, Roiha, Loumpoutis, Kolkka, Rzasa, De Vries, Vreven, Tininho, Gibbs en ga nog maar ff door? Die hebben de ontwikkeling van andere spelers alleen maar in de weg gestaan en ons in de bierliga gebracht.
De bierliga is een verzameling semi-profs en amateurs. Daar moet ELKE fullprofclub (en dat zijn we nog steeds) de baas kunnen zijn. Promoveren is geen kunst, dus doe niet net alsof je daarvoor toren hoge salarissen moet betalen. Dat we dat toch doen voor uitzichtloze spelers is wanbeleid.
Voor alle duidelijkheid: ik wil er nog geen dubbeltje extra aan kwijt als het doel alleen maar promotie is. Wel als we technisch eindelijk eens wat meer gaan vooruitkijken.
Ik denk dat er nu al een aardige selectie staat met een mix van eigen talent en geroutineerde spelers. Verder noem je een heleboel spelers die volgens jou straks waardeloos zijn en dat ben ik voor het overgrote deel nog met je eens ook, maar ik ben wel benieud naar namen van spelers die volgens jou haalbaar zijn en straks meekunnen in het linkerrijtje van de eredivisie.
Verder was mijn reactie niet zo zeer alleen op jouw stukje gericht, maar meer op de algemene teneur van afkraken en niet met haalbare alternatieven komen.
![]() |
Zondag 15 juli 2007 om 22:35 uur |
Haagse Roel
De bedoeling van Vloet is duidelijk gezien de nummers 1 t/m 11.
Ik mag dan een azijnzeiker zijn qua het beleid van de club en daar mijn conclusies uit hebben getrokken, ik heb wel vertrouwen in een kortstondig verblijf in de Jupiler en dus in deze spelersgroep.
Zaak is wel dat Vloet/Fraser de boel scherp houden.
Je mag dan kwalitatief ver boven de rest uitsteken, winnen is een ander verhaal. Vaak is het moeilijk ballen tegen ploegen die zker tegen ons voor de pot gaan hangen en gokken op een counter.
![]() |
Vrijdag 6 juli 2007 om 16:33 uur |
Ooievaar
Heb me zelf ook verbaasd over de toeschouwers aantallen van de afgelopen jaren. Volgens mij was alleen de laatste wedstrijd van de seizoenen dat we ons wel gehandhaafd hebben uitverkocht. De rest niet ook niet tegen ajakes, Fey en PSV.
De bedoeling was/is met het nieuwe stadion die toeschouwers aantallen op te krikken tot een kolkend Forepark.
Daarom afstappen van clubkaarten e.d. mensen willen gewoon aan kassa een kaartje kopen. Ook in de goede tijd begin 70er jaren verkocht de club hooguit 2500 scc`s. Maar zaten er met regelmaat wèl meer dan 15.000. Maar met deze maatregelen doet het bestuur ontzettend haar best - met groot succes - om de supporters te weren. Juist nu, in de klojo divisie, moet je proberen de mensen voor je te winnen. `Briljante ingeving` om de open dag te schappen. Dus: Alle tribunes open gooien, prijzen verlagen, open dag organiseren en daarmee het wij gevoel creëren en aansprekende spelers aantrekken!!
![]() |
Vrijdag 6 juli 2007 om 13:31 uur |
Ooievaar
Ik heb toevallig ELF de laatste tijd weer eens gezien. Kritisch over de degradatie en het beleid van Ringeling en Jansen. Mag dat niet? Alleen maar nuttig als je een spiegel wordt voorgehouden. Moet je je voordeel juist mee doen als club, adviseur of voorzitter en niet gaan mekkeren dat zo`n blaadje anti ADO is. Dat kan ook niet als je de liijst redacteuren ziet die stuk voor stuk bij ADO zijn opgegroeid. Als je alleen maar applaus wil van de pers moet je die slijmstukjes in AD/Haagse Courant lezen. Of je laten interviewen door "Oehoe" Willem van TV West. Niet kritisch volgen van de club door de pers: één van de belangrijkste oorzaken voor de ondergang van de club en de degradatie. Domdomdom.
Bestuur mag me wèl een brief sturen met de vraag waarom ik niet meer kom, dan zal ik ze antwoorden wat mijn bezwaren zijn, en dan zal ik niet zo flauw zijn om de degradatie aan te wenden in mijn bezwaar.
Wordt daaraan tegemoet gekomen, dan zal ik m`n plekkie in nemen, maar wel het plekkie wat ik zelf blief. Zulke rare eisen heb ik niet: ik wil zelf bepalen waar ik plaatsneem, heb geen last van complexen dus laat ik me niet als 2e rangs burger behandelen.
Uiteraard begrijp ik de strekking van Roel z`n woorden wel, - zover ik weet hebben wij goeddeels dezelfde bezwaren - maar wil toch elk misverstand uitsluiten. Dus een goede raad voor het bestuur - zal best wel een hulpsinterklaas zijn die dit forum in de gaten houdt: willen jullie toch nog een acceptabel scc`s afzetten?, behandel je klanten dan daadwerkelijk zo, stap af van die onzinnige maatregelen, en ga gewoon een goed deurbeleid voeren, treed op waar je het moet doen, en jaag goedwillende supporters niet tegen je in het harnas, want dan zullen jullie van een koude kermis thuiskomen...
![]() |
Donderdag 5 juli 2007 om 16:00 uur |
joop
Even voor de duidelijkheid: Ik had het niet over "geen kritiek mogen leveren". Ik bedoelde meer dat er al 15 berichtjes geen mens voor rotte vis was uitgemaakt.
Gezonde kritiek op spelers, trainers en bestuur moet natuurlijk altijd kunnen.
![]() |
Donderdag 5 juli 2007 om 13:55 uur |
Lydia
Ik denk dat Vloet heus kan zien of er potentie in zo een vent(je) zit.
Ik heb wat dat betreft vertrouwen. Zover als ik begrepen heb, hebben ze ook nog eens de mentaliteit om te willen spelen en winnen dus....
Laat maar zien!
![]() |
Woensdag 27 juni 2007 om 14:58 uur |
Haagsesjaak
leuk forum dit, maar ik moet toegeven dat met wegblijven niks word bereikt. Juist ado moet het van de harde kern hebben. Wij hebben jorien er ook uit gekregen en zijn ook massaal blijven gaan. Doet me eigenlijk best wel pijn dat ado er niet meer bij is in de eredivie. Kom op gasten met zijn allen er achter blijven staan en volgend jaar weer massaal naar de kuip. Het ga jullie goed.
Blijven komen lui, dan winnen ze nooit!!!
![]() |
Zaterdag 16 juni 2007 om 19:05 uur |
Advertentie
Vincent64
Midden-Oost
Zo is het, daarom moeten we maar af van die wens die toch niet te realiseren is om zoveel mogelijk Hagenezen te halen, laten we eerst maar eens naar kwaliteit kijken i.p.v. waar iemand geboren is.
Hoeveel Tukkers spelen er bij Twente en hoeveel kaaskoppen in Alkmaar ??????????
Zwinkels
Rijaard Saeijs Texeira Polak
Schwiebbe De Jong Buikema
Knopper
Ricky & Ricky
Konden we maar al die Hagenezen behouden. Tel eens hoeveel goede voetballers in NL van Haagse komaf rondlopen. Zou uniek zijn om weer met en echt Haags IX te spelen. Tuurlijk het gaat om winnen, maar worden we nou niet allemaal een beetje triest van Categorie C bagger als een Saavedra, Tininho, Loupoutis en andere exoten ??
![]() |
Vrijdag 1 juni 2007 om 12:17 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | FC Dordrecht | 25 | - | 44 |
4 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
5 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
6 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 24 | - | 35 |
11 | Telstar | 25 | - | 35 |
12 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 25 | - | 30 |
14 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
15 | VVV-Venlo | 25 | - | 26 |
16 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |