Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

JeffreyP

BLEISWIJK-1 schreef:

Ik vond het wel opvallend dat Holla op het laatst moment te horen kreeg dat hij weg moest. Zou het niet zo kunnen zijn dat Fraser al lang een akkoord had met Sno?

En nu begint die zaakwaarnemer een rookgordijn op te gooien, met dat Sno naar de top zes wil. Volgens mij is dit gewoon een spel.

Fraser wil volgend jaar gewoon een selectie die het in hem ziet zitten. Holla en Coutihno wilde weg. En voor Holla stond de opvolger klaar.
Zou je helemaal gelijk in kunnen hebben.
Als Sno werkelijk zulke goede vrienden is met Fraser, dan zal hij volgend jaar aanvoerder zijn en het team qua tactiek om hem heen laten draaien. Een betere spotlight kan hij niet krijgen, zeker niet bij de "top 6".

Buiten dat, wat houd die top 6 in? Ik vind het niet ondenkbaar om 6e te eindigen volgend jaar met een capabele trainer.
0
Maandag 21 april 2014 om 21:44 uur

wdr

kako schreef:

Wat een armoede dat Ajax zeg jeetje. Triester is dat van Gaal wrs Vermeer, Blind en Van Rhijn mee naar Brazilie neemt. Zijn we snel klaar daar.
Ik vind Van Gaal een hele goede trainer, maar zijn selectiebeleid vind ik soms vreemd. Al die eredivisiespelers als Clasie, Klaassen, Vermeer en Cilissen opstellen, waarmee je volledig kansloos gaat zijn tegen Spanje en vermoedelijk ook Chili. En dan mannen die gelouterd zijn in het buitenland als Emanuelson, De Guzman, Van Dijk en Douglas negeren of op de bank. Daar ga je de oorlog niet mee winnen.
0
Maandag 21 april 2014 om 09:53 uur

<FCDH>

supporter-noord schreef:

tja....ze hadden veel eerder die neptrainer moeten lozen
Zo zie je maar weer wat een goede trainer uit een klein clubje kan halen
0
Zondag 20 april 2014 om 20:45 uur

troje

DHFC070 schreef:

Ben ik de enige die een beetje jaloers naar Zwolle aan het kijken is dit seizoen? Goed voetbal en een europese startplek + bekerwinst. Hier hadden wij ook net zo goed kunnen staan.... nee wij verliezen van MVV.
Dat ajax afgedroogd wordt maakt een hoop goed. Maar inderdaad, zo zouden wij ook kunnen spelen. Bravoure en inzet wint van arrogantie en onderschatting. En tegen MVV, ach... Dat was onder de vorige trainer. Die had zijn team niet eens van een topklasser kunnen laten winnen. Veel meer geloof in Fraser.
0
Zondag 20 april 2014 om 19:53 uur

Bert

<FCDH> schreef:

Als fraser over 2 jaar weg is zal ik proberen om Ron Jans` hierheen te halen na gronningen laat ie nu toch Zwolle swingen goede trainer
Ik heb hier vaak gepleit voor Ron Jans als trainer. Maar die wordt onhaalbaar. Ik ben blij met Fraser vantevoren had ik dat niet verwacht
0
Zondag 20 april 2014 om 19:19 uur

<FCDH>

Als fraser over 2 jaar weg is zal ik proberen om Ron Jans` hierheen te halen na gronningen laat ie nu toch Zwolle swingen goede trainer
0
Zondag 20 april 2014 om 19:12 uur

Bert

De toekomst van Christian Kum ligt niet bij sc Heerenveen. De verdediger heeft volgens het Friesch Dagblad te horen gekregen dat hij niet hoeft te rekenen op een aanbieding om zijn aflopende contract te verlengen.

Kum is dit seizoen doorgaans basisspeler bij sc Heerenveen en staat er goed op bij Marco van Basten. De trainer vertrekt na dit seizoen echter naar AZ en de clubleiding lijkt minder onder de indruk van de voormalig speler van ADO Den Haag. Kum mag dan ook op zoek naar een nieuwe werkgever, terwijl zijn partner in het hart van de defensie, Arnold Kruiswijk, wel een nieuw contract aangeboden gekregen heeft.




0
Zondag 20 april 2014 om 17:23 uur

Advertentie

JeffreyP

wdr schreef:

`...brak zijn nek om weg te komen`, dat viel volgens mij wel mij hoor haagenees. Hij gedroeg zich volgens mij beter dan `echte haagse jongens` Immers en Verhoek. Bovendien gaat geen enkele ADO-speler hier blijven als PSV ze wil overnemen.
Eens! Hij is via de zogenoemde voordeur weggegaan, heeft nog netjes afscheid genomen van het publiek. Is ook één van de weinige die zijn eigen liedje had.

Is het trouwens een gek idee als ik het heel reëel vind dat we onze oude CV-duo weer krijgen: Dereijk - Kum. Beide gasten hebben een geweldige tijd bij de club gehad. Dereijk zal geen beter alternatief als ons krijgen, Kum weet ook dat Heerenveen weer zoekende zal zijn met de nieuwe trainer, waar hij zichzelf weer zal moeten bewijzen. Daarbij lijkt het me ook niet uitgesloten dat we volgend jaar hoger eindigen als Heerenveen.
0
Zondag 20 april 2014 om 12:07 uur

Moi

<FCDH> schreef:

Lex is natuurlijk met Aad mister fc den haag 2 iconen maar laten we eerlijk zijn als trainer heeft ie weinig voorgesteld
voila. Maar iedereen denkt dat hij een top trainer was. ja zeker bij Top oss
0
Donderdag 17 april 2014 om 23:22 uur

1905

<FCDH> schreef:

Of wil je me nou vertellen dat Lex net zoveel als trainer heb bereikt als advocaat of bv jol die in Duitsland en Engeland trainer is geweest

Les was goeie voetballer maar als trainer was het stuk minder
Jij wil dus zeggen dat Rinus xenon Israël super trainer was, rm was een eenheid
0
Donderdag 17 april 2014 om 22:15 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 130 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Eindhoven
2-1
31 januari 2025

Volgende wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
De Vijverberg, Doetinchem

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5