Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: genoeg

Brian

http://www.haaglandenvoetbal.nl/?pid=19&news[iid]=7442

 

 

Van den Brom: ,,Hoop dat spelers over een paar maanden ook in belangstelling staan”
01 October 2010 om 18:51
Het gaat tot nu toe goed met ADO Den Haag. Een zesde plaats op de ranglijst is boven verwachting. Spelers staan ook gelijk in de belangstelling. Trainer John van den Brom maakt zich daar niet zo druk om. Hij hoopt dat dat over een paar maanden nog zo is, dan betekent dat dat het goed blijft gaan met de club. Maar eerst zondag de moeilijke uitbeurt in en tegen Heerenveen.



Tekst: Rob Blankenstein



John constant goede berichten over ADO Den Haag in de media, gemakshalve maar even vertaald in de ‘Goed nieuws show’, schuilt daar niet juist het gevaar in?



,,Nee want je ontkomt er niet aan. Dat goede gevoel hebben we zelf verdiend en wij weten heus wel intern, met name de spelers en de staf, dat het allemaal niets zegt in het voetbal. Het is aan ons als staf in combinatie met de spelers om dat goede gevoel en om die ‘goed nieuws show’, zoals jij het betitelt, vast te houden en mogelijk te verlengen en uit te breiden. Maar ik heb liever dat er zo over ADO gesproken wordt, dan dat het minder gaat.”



Ik kan mij voorstellen, dat sommige spelers mogelijk op een roze wolk gaan lopen en daardoor juist wellicht wat te gemakkelijk erover gaan denken.



,,Dat is wat ik bedoel, dat we daar echt wel een groot bewustzijn in hebben. Wij als staf zeker, maar bij de spelers leeft dat ook en het is onzin om te zeggen dat we nergens zijn, maar we zijn goed bezig en dat gevoel moeten we vasthouden. Daarin wordt gevraagd dat we elke wedstrijd, tegen wie we ook spelen, ten eerste weer voor de winst gaan en je kent mij onderhand goed genoeg om te weten dat dat altijd het geval is en ten tweede zullen de jongens dat ook beseffen. Ik ben absoluut niet bang, dat we nu denken ‘nu gaan we eens eventjes op 60% spelen zoals AC Milaan afgelopen woensdag tegen Ajax’, maar die zijn wel even iets verder dan wij en hebben ook iets meer meegemaakt en hebben meer ervaring en kwaliteit om een wedstrijd op 60, 70% in de Champions League te kunnen spelen en dat zal bij ons nooit gebeuren.”



De credits gaan met name naar jouw persoontje, streelt dat jouw ego?



,,Ja natuurlijk, ik zou liegen als ik zeg dat dat niet leuk is om te horen, maar ik vind het onzin om te zeggen dat ik het alleen naar me zelf toe zou trekken. Absoluut niet, want ik wil benadrukken dat we het met z’n allen doen en ik las de uitdrukking over mij dat ik een ‘people manager’ zou zijn voor wat het waard is, maar ik zeg altijd dat het teamgevoel het belangrijkste is en dat vond ik ook als actief voetballer. Zo ben ik nu ook, ik heb een geweldige staf om mij heen en ook de mensen binnen de club en zeker ook de wisselwerking met de spelers, dat valt allemaal goed op z’n plek. Ik zal daar zeker ook een verdienste in hebben in het geheel, maar uiteindelijk moeten de jongens het te allen tijde blijven uitvoeren en de prestaties komen vanzelf als je het met z’n allen doet en dat zijn de verdiensten van het ADO van dit moment.”



Als je goed presteert, staan met name de aanvallers in de belangstelling, zoals Wesley Verhoek en Frantisek Kubik. In hoeverre houden jullie al rekening met een eventueel vertrek in de winterstop van deze spelers en spelen jullie daar nu al op in?



,,Dat is voetbal en ik gaf net al aan bij je collega’s, dat op het moment, dat je als ploeg in de belangstelling staat en individueel spelers zich daarin dusdanig ontwikkelen dat ze belangrijk zijn voor het elftal en dat ze goed spelen, dat ze zich in de kijker spelen. Dat is een logisch gevolg en ik ben daar als trainer heel blij mee en ik ben absoluut niet bang, dat iemand in de winterstop de deur uitloopt. Het kan altijd, maar als je daar bang voor moet zijn, dan zou dat geen goede zaak zijn, want ik vind bijvoorbeeld dat Ammi het op dit moment ook geweldig doet en ook Radosavljevic doet het goed en Jens (Toornstra - red.) en Lex (Immers - red.) en ja wie eigenlijk niet. Ook centraal achterin gaat het niet verkeerd, ondanks dat we teveel goals tegen krijgen en binnen het team functioneert iedereen naar behoren en ik heb net al gezegd, ik hoop dat iedereen over een paar maanden in de belangstelling staat, want dat betekent, dat we ontzettend goed bezig zijn en blijven.”



Zondag naar Heerenveen, een ploeg die met name thuis meestal sterk voor de dag komt. Hoe schat jij die ploeg op dit moment in?



,,Ik vind Heerenveen een goede ploeg en thuis of uit, dat maakt voor hen niet zoveel uit. Thuis hebben ze natuurlijk een geweldig publiek dat altijd massaal achter de ploeg staat en dat zal zondag niet anders zijn. Het is een elftal dat ook in ontwikkeling is met een aantal nieuwe spelers en een nieuwe trainer. Ik denk dat ze qua spel redelijk tevreden zijn en qua resultaat minder, omdat ik vind dat ze in verhouding tot het voetbal en de aanwezige kwaliteiten te laag staan. Ze zijn nog een beetje zoekende, maar ze zullen ongetwijfeld respect hebben voor ADO en net zo goed als wij ze bekeken hebben, hebben ze dat andersom ook gedaan. Dus het wordt weer, net als ik dat zei over de wedstrijd tegen Heracles, een redelijk open wedstrijd met twee teams die in dezelfde formatie met buitenspelers spelen met allebei een aanvallend middenveld, dus dat kan een mooie botsing met dezelfde speelstijlen worden.”



Altijd veel doelpunten in wedstrijden waar ADO bij betrokken is. Verwacht je dat zondag weer?



,,Ik wordt een heel klein beetje moe van het gezeur over het aantal tegengoals dat wij hebben. Zestien is inderdaad veel in zes wedstrijden en dat is bijna drie gemiddeld, maar aan de andere kant zestien voor is ook bijna drie gemiddeld en dat is gewoon goed. We kunnen dat nog ontwikkelen en we kunnen dat ook nog verbeteren en er vallen inderdaad veel doelpunten in onze wedstrijden, maar hetzelfde geldt een beetje voor Heerenveen, dat heeft ook een aardig gemiddelde. Nogmaals met de manier van voetballen aan beide kanten kan het een heel aantrekkelijke en interessante wedstrijd worden voor de supporters!”



 

0
Zaterdag 2 oktober 2010 om 01:33 uur

ADO supporter Leidschenveen

Bert schreef:

Wijze woorden? Zo wijs zijn ze niet. Als we een mooi bedrag voor Verhoek kunnen krijgen gewoon laten gaan. Supporters komen alleen als het 2e kaartje gratis is.

Dit kost geld want het stoeltje is bezet terwijl het geen gelden genereert. Je mag hopen dat ze nog gebruik maken van de belabberde catering.

 

Misschien maar beter de toegangsprijzen van losse kaarten verlagen. Een vraag waarom is mijn SCC duurder geworden omdat die eendagsvliegen gratis naar binnen willen?

Zit me steeds vaker te verbazen over je shouts de laatste tijd, Bert. Of je loopt alles af te branden met een flinke dosis cynisme of je loopt Vd Bergh nog steeds de hemel in te prijzen.

 

De kost gaat voor de baat uit, dus ik vind het alleen maar goed dat het tweede kaartje gratis is. Heracles thuis en Excelsior thuis zijn anders goed voor 10.000 mensen. Als je er nu 14.000 binnenkrijgt, pak je altijd nog voor de helft de inkomsten mee, PLUS klantenbinding, want er komen nu genoeg mensen TERUG, die misschien anders NOOIT naar ADO zouden komen.

 

Ik vind je een beetje kortzichtig.

0
Donderdag 30 september 2010 om 07:42 uur

ADO supporter Leidschenveen

Voorbeschouwing ADO DH-FC Zwolle (Vr)
Komende donderdagavond 30 september om 19:30 uur spelen de vrouwen van ADO Den Haag thuis in het Kyocera Stadion de derde competitiewedstrijd van het seizoen tegen nieuwkomer in de Eredivisie FC Zwolle. De Haagse vrouwen klopten maandagavond drievoudig landskampioen AZ in eigen huis met 2-1 en zijn nu gedeeld koploper in de Eredivisie.
De wedstrijd ADO Den Haag – FC Zwolle belooft voor beide ploegen een interessante ontmoeting te worden. Nog niet eerder troffen beide clubs elkaar. Spelen in een stadion is voor de meeste speelsters van FC Zwolle een nieuwe belevenis. De Zwolse ploeg van trainer/coach Bert Zuurman verloor de eerste competitiewedstrijd op eigen bodem nipt met 2-1 van AZ. De tweede wedstrijd uit tegen FC Utrecht moest wegens een onbespeelbaar geworden veld bij een 1-1 stand worden gestaakt.
De selectie van de Zwollenaren telt een aantal in de Eredivisie bekende speelsters. Doelverdedigster Nadja Oldhuis kwam eerder uit voor FC Twente en sc Heerenveen. Verder zijn Mariska Kogelman (ex-sc Heerenveen), Bouchra Moudou (ex-AZ) en Lisanne Vermeulen (ex- FC Utrecht) speelsters met ervaring in de Eredivisie. Niet onbelangrijk voor FC Zwolle zijn de beide uit Kenia afkomstige middenveldsters Martha Karimi en Doreen Nabwire (scoorde doelpunt tegen FC Utrecht). Verder werd het elftal aangevuld met Linda van Beekhuizen en Judith Frijlink (beiden van satellietclub Be Quick ’28), Lydia Borg (ex-DTS Ede) en Chelsea Disseldorp (ex-Voorschoten ’97).

ADO Den Haag, gesterkt door de mooie 2-1 uitoverwinning op AZ, zal donderdagavond voor eigen publiek willen bewijzen dat het een belangrijke kandidaat is voor de titel. Ondanks een aantal afwezigen speelde de ploeg van trainer/coach Sarina Wiegman afgelopen maandavond tegen AZ fris van de lever en kwam de overwinning van de geelgroenen uiteindelijk geen enkele maal in gevaar. De ploeg oogt gretig en zit vol strijdlust.

Hoewel ADO Den Haag favoriet is, mag FC Zwolle niet worden onderschat. De Blauwvingers zullen alles in het werk stellen de eerste punten binnen te halen. De thuisploeg daarentegen kan na een overwinning alleen de ranglijst aanvoeren. Voor het publiek belooft het dus een zeer aantrekkelijke wedstrijd worden. Reden genoeg om donderdag aanwezig te zijn in het Kyocera Stadion.

 

0
Dinsdag 28 september 2010 om 19:18 uur

Haegsche Nees

Waar zouden we staan zonder de 10 doelpunten van Bulykin en Kubik? Vorig jaar hadden we 10 punten uit 6 wedstrijden en nu 11 uit 7.... Tegen welke tegenstanders op de ranglijst hebben we nu 9 van de 11 punten gehaald? En ging dat makkelijk? Als het bestuur echt de doelstelling nastreeft, om van ADO een stabiele club in het linkerrijtje te maken, en het financieel niet echt noodzakelijk is om spelers te verkopen, zullen ze er in ieder geval alles aan doen om in ieder geval Wesley en Dmitri voor ADO te behouden. Zo'n duo dat elkaar zo goed aanvoelt ga je echt niet makkelijk weer vinden. Het zal zelfs met deze spelers nog moeilijk genoeg worden om de winterstop te halen in het linker rijtje. Ik denk dat we ons op z'n Haags weer veel te snel rijk rekenen. Maar goed, laten we vooral genieten van het moment met dit team zo lang het nog kan.  

0
Dinsdag 28 september 2010 om 10:02 uur

Bert

Ooievaar schreef:

Dus jij vindt 11 punten wel genoeg tot de winterstop?

Nou een punt of 20 lijkt mij beter bedoel alleen te zeggen dat er kwaliteit genoeg is. Wel zal je Bulykin moeten zien te behouden. Als we geen miljoen kunnen betalen dan maar € 750.000,- is wel te verdedigen toch naar de rest vd selectie hij zorgt ook voor de overwinningspremies.

 

Vast houden die gozer eindelijk sinds John Linford en Remco Bore en Peter Hofstede niet te vergeten hebben we weer een echte spits.

0
Maandag 27 september 2010 om 23:15 uur

Ooievaar

Bert schreef:

Dat hangt er vanaf we kunnen ook 4-4-2 gaan spelen en dan komt de verloren zoon weer in beeld;)

Dus jij vindt 11 punten wel genoeg tot de winterstop?

0
Maandag 27 september 2010 om 23:01 uur

Advertentie

JB

Kees schreef:

Coutinho is een prima keeper echter veels te klein. Waar velen aan voorbij gaan is dat door zijn geringe lengte automatisch zijn armen en handen ook minder lang zijn. Is hij 10 cm langer dan scheelt dat, mits de timing goed is, zo'n 18 cm bij een hoge bal. En dat is heel veel.

 

ps Ga thuis maar opmeten met moeders vrouw of de opblaaspop ;).

Tja, ik zal je op je woord moeten geloven want ik heb geen van tweeën. ;(

 

En als ik mijn dochter gebruik om het op te meten....

dochterlief en ik hebben dankzij moeders al genoeg te stellen met gezinsvoogden, jeugdzorg enz.

0
Zondag 26 september 2010 om 12:02 uur

ADO supporter Leidschenveen

Ha ha humor met die Bulykin, de 6e plaats op de ranglijst is niet genoeg voor hem !

 

http://www.eredivisie.nl/video/play/30415/boelykin_na_ado_den_haag-heracles_almelo.html

0
Zondag 26 september 2010 om 10:02 uur

Kees

marcellino schreef:

onzin kees.

 

Ik denk dat feijenoord daar een goed voorbeeld van is jaren lang wordt er geroepen dat er geen trouwer publiek bestaat als daar.

Maar nu ze zien dat het een matig elftal is die meer kan verliesen dan winnen loopt het ook geen storm sterker nog als ze nog vier wedstrijden verliesen of slecht spelen loopt het toeschouwers aantal terug.

 

Den haag daar aan tegen speelt op dit moment aantrekkelijk voetbal en heeft met de drie aanwinsten en spelers die in vorm zijn gewoon een goed elftal.

en een groot pluspunt is dat ze aanvallend voetbal spelen.

 

jouw theorie klopt van geen kanten de laatste vier wedstrijden is den haag ongeslagen en je speelt tegen een tegenstander waar je tegen kan voetballen dus een leuke pot.

daarbij komt ook nog dat het tweede kaartje gratis is en dat we op zaterdag avond spelen (waar veel supporters toch om gevraagd hadden)

 

en het gemiddelde tot nu toe is 11047 toeschouwers

tuurlijk een vooruitgang maar met een inwoners aantal van 600.000 is dit toch schandalig

 

Wat moeten we nog meer doen om stijf uitverkocht te zijn bij de eerste drie eindigen!!!

We blijven het oneens, maar goed dat kan en mag. Daarvoor is deze box.

 

Nogmaals vind ik het knap dat we in drie jaar tijd van gemiddeld 4500 man ongeveer gestegen zijn naar 12.000.

 

Kijk waar we vandaan komen. Degradatie, matig voetballend elftal, veel ellende in huis en de verhuizing.

 

Overigens heeft deze regio binnen een straal van 15 km rond de 1.200.000 dus aankomend publiek genoeg.

0
Donderdag 23 september 2010 om 19:50 uur

Edwin

friuli schreef:

Oud stadion zuiderpark

nieuw stadion zuiderpark

 

Eeen nieuw stadion in het zuiderpark had ook meer sponsors opgeleverd ten opzichte van het oude stadion in het zuiderpark.

 

Daar heb je geen forepark voor nodig!!!!

Je sponsort een club ook om de plaats waar het stadion staat. Waarom zou een sponsor een club langs een snelweg, waar dagelijks duizenden mogelijke klanten langsrijden (ook die niet toevallig in de buurt moeten zijn), minder makkelijk sponsoren, dan een club, die je vanaf de dichtsbijzijnde doorgaande weg nauwelijks kan zien?

 

Dit is geen aanval, maar ik ben gewoon nieuwsgierig naar de onderbouwing van jouw stelling. (En ja, ik woon nu in de buurt van Leidschenveen, maar ik ging ook vanuit Delft al naar het Zuiderpark (toen een reis van meer dan 45 minuten, zeker op zondag met het niet gratis OV)). Zo'n 'reis' heb ik voor mijn club over!

 

Vertrek uit het Zuiderpark was noodzakelijk voor het imagoprobleem en voor de groeimogelijkheden. Waar kan je in en rond het Zuiderpark duizenden auto's kwijt? Die paar plaatsen bij de amateurvelden zijn nooit genoeg, zeker als er een tweede ring zou komen.

0
Maandag 20 september 2010 om 15:57 uur

Nu online

Bollie74, Ado Vakkie S, Alle ballen op Jort, Aad, Baco070, opper, GS, Dannyy, Eeuwig Den Haag, VAKKIE-l, ADO079, JB96 en 340 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
Morgen om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 26 - 52
2 Excelsior 27 - 49
3 FC Dordrecht 26 - 47
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 27 - 1