Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: noord

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 104
Volgende pagina

slash070

Kees schreef:

Conducteur gezocht:

http://www.elfvoetbal.nl/nieuws/378467_hongaarse-trein-op-weg-naar-roemenie
Lijkt een beetje op begin jaren 80, f`noord uit vanaf station HS
0
Zaterdag 11 oktober 2014 om 13:09 uur

Kees

JeffreyP schreef:

Ongelooflijk hoe men hier in één grote negatieve spiraal zit en elkaar alleen maar hierin zit op te naaien.

Wanneer gaat men eens inzien dat we dit seizoen qua kansen moeten doorstrepen en er vanaf het begin van volgend seizoen er gewoon staan als een huis.

Geduld is een schone zaak!
Weet je wat het is? Ook ik ben enorm verheugd als de overname zo dadelijk is afgerond en ben Kallen dankbaar dat hij de club heeft omarmd, gezond achtergelaten en vrij succesvol de laatste jaren met drie keer op plek 9.

Echter dat geduld is bij onze club wel een heel relatief begrip. Hoe vaak zijn er gouden bergen beloofd en viel het achteraf lelijk tegen? Te vaak naar mijn mening en is het best irritant om te vernemen dat men niet op Noord maar al geruime tijd op Zuid elkaar de tent uitvecht.
0
Donderdag 9 oktober 2014 om 14:27 uur

haagse-Dick

yesyes schreef:

Van dat geld wist ik ook niet maar dat ze gratis scc`s krijgen is toch al jaren bekend. Ook een reden dat ze niet op middennoord willen zitten. Ik vind het allemaal te triest voor woorden maarja er valt toch weinig meer aan te doen. Enige hoop is over een paar jaar een stadionuitbreiding en dan wat veranderen kwa sfeervakker maar dat lijkt met hoe het nu gaat weer ijdele hoop of die chinezen moeten opeens wakker worden, maar ik zie het niet zo snel meer gebeuren.
Maar betaald (budget) krijgen om sfeer te maken vanaf vak G, moet je dan overal doen dus ook midden noord
0
Woensdag 8 oktober 2014 om 18:36 uur

<FCDH>

Petah schreef:

Luister is vriendelijke vriend ik kon al 20 jaar bij de club ik heb voldoende lesgeld betaald hou van me club en van me stad maar jij kan mij niet vertellen dat ik niet achter me club sta

Sta al sinds me achste op de tribune met soms tussen posens dat het niet mocht/kon
Maar ik ga niet blind achter een kudde mensen aanlopen dat we altijd zo positief moeten zijn we zijn ingehaald op alle fronten door provincie clubs als Cambuur en Zwolle met minder budget

Het feit dat het niet vol zit ligt aan dat we al jaren afbraak voetbal zien we doen nauwelijks mee met de beker worden uitgeschakeld door nog modaler provincie clubs als Almere en mvv

Dat ik commentaar heb op mensen als derijck en van duinen is meer op de technische staf omdat ze misser na misser maken dingen die ik wel zie gewoon even optel som waarom het zo kut gaat
Luister dat het nu ff minder is geen reden om 24 uur per dag je eigen spelers af te serveren dat laten we aan de joden over wij zijn fc den haag wij staan altijd achter onze spelers zo heb ik altijd fc den haag beleeft op midden noord al verloren we elke wedstrijden we stonden er daar stonden we om bekend
0
Dinsdag 7 oktober 2014 om 10:39 uur

ADODENHAAG

Bert schreef:

Het is jammer dat we geen fanatieke aanhang van 15.000-20.000 man
hebben. Dan hadden we zelf de club op kunnen kopen.

Een betere eigenaar dan de supporters zelf is er niet.

Als 15.000 man de club zouden overnemen en iedereen inspraak zal moeten hebben op het hebben en houwe van de club had het ook niet goed gegaan. Je moet wel samen kunnen werken. Kijk eens naar Midden Noord en vakkie G..
0
Zaterdag 4 oktober 2014 om 15:00 uur

Bolluhboeah

lasoog1 schreef:

Kunnen we hier ook goed hoor, als ik n testserver nodig heb op mn werk moet ik er 4 maanden op wachten. O..ik heb m nog steeds niet. Ik vraag dat fatsoenlijk elke keer weer. Volgens mij moet er s harder zaken gedaan worden, hier en abroad. Kallen zou n held zijn als ie n mail stuurt en ze de zenuwen laat krijgen. Koopt CADD de club maar..betalen zien we dan wel maar wel eeuwige roem...of niet
Jouw voorbeeld maar dat dan x1000. Dat is ongeveer hoe het moet voelen in China. En dan heb ik niet eens over Noord Korea of Cuba.

In dat soort landen is het he-le-maal ondenkbaar dat je efficient werkt.
0
Woensdag 1 oktober 2014 om 18:25 uur

Aad

Mijn broek zakt weleens af bij al die nostalgie naar het Zuiderpark en de oude tijden van midden-noord.

Vanmiddag de kelderkast eens opgeruimd en mijn laatste, door vocht aangevreten, shirt van Holland Sport weggegooid. Met de nummer 9 van Sjakie Roggeveen op de rug.
Over nostalgie gesproken.
0
Maandag 29 september 2014 om 18:04 uur

haagse-Dick

Wizard schreef:

Dat is nou een probleem die jij niet wil begrijpen. MN dwingt daarmee goedwillende mensen/supporters om op slechte plekken te zitten. De wereld op zijn kop. Een soort vorm van chantage.
Nee niet mee eens dit is altijd al geweest dus waarom veranderen, er is nog zat plek in het stadion. Midden Noord is altijd al het fanatieke publiek geweest dus het zou chantage zijn om ons achter het goal te verbannen!
0
Zondag 28 september 2014 om 20:29 uur

Advertentie

haagse-Dick

Wizard schreef:

Om verleden in ere te houden, maar verleden hoeft niet de toekomst te zijn. Mensen willen graag zitten op lange zij. In mijn omgeving hoor ik veelvuldig argument dat ze niet kunnen zitten als ze de wedstrijden zouden willen zien, dus komen die niet, plus dat ze het niet om aan te zien vinden wat je op het veld ziet.
Aan de zijkanten op Noord is er genoeg plek om te zitten, op Midden Noord staan we!
0
Zondag 28 september 2014 om 20:23 uur

haagse-Dick

Wizard schreef:

Culruur van MN vindt jij waarschijnlijk belangrijker dan eenheid in supporters en welzijn van de club.
Nee dat we met ze alle weer sfeer maken op Midden Noord dat vindt ik het aller belangrijkste!
0
Zondag 28 september 2014 om 20:08 uur

Nu online

Eeuwig Den Haag en 207 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 104
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5