Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: voorstellen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 104
Volgende pagina

Ferdy

weet niet hoe die regelgeving is maar kan me zo voorstellen dat er n probleempje is. En nu maar hopen dat ze toch doorgaan en je HBS-010 krijgt. Die Wetzel flikt t gewoon. Come to think of it, Wetzel mag wel in ere hersteld worden. Lijkt me prima TD.
0
Woensdag 28 oktober 2015 om 23:16 uur

H@@GenEES

Ferdy schreef:

In n leenconstructie is dat niet zo gek hoor, kost je minder dan Iakovenko en Wilson denk ik voor zes maanden. Als jij alternatieven hebt graag maar ik zie ze niet.
Op de korte termijn niet, maar ik kan me niet voorstellen dat die gasten zich gaan laten verhuren aan een degradatiekandidaat, want de kans dat je mee zakt in de degradatie melasse is groot en welke club wil je dan nog hebben.... dus dat win/win zie ik niet echt.
0
Dinsdag 27 oktober 2015 om 20:47 uur

Vincent

Ik zie nu al 2 dagen de advertentie voorbijkomen of ik naar Ajax - Roda wil.....
Aangezien ik me niet kan voorstellen dat iemand op zulke ads klikt kun je ze denk ik (beter!) net zo goed weg laten
0
Donderdag 22 oktober 2015 om 00:36 uur

Kees

Het is werkelijk on- en onvoorstelbaar hoe de club keer op keer negatief in het nieuws komt. Het overname circus, het kerkhof aan directeuren, de slechte resultaten, uitblijven van de benoeming in de R.v.C. van Jol en al de andere randverschijnselen. Het is werkelijk teveel om op te noemen.

Juist op dit soort momenten is een krachtige leiding brood- en broodnodig. Helaas blijft dit uit en is het steeds weer pappen en nathouden. Tsja, het geniet niet mijn voorkeur maar ik kan me een reactie van het publiek zoals gister best wel voorstellen.

Op deze wijze gaat de club echt naar de kloten en haakt menig (succes) supporter af. Wat mezelf betreft is de lol er sterk af en ben er helemaal klaar mee. Natuurlijk houd ik mijn scc aan, ook in de Juup, maar kan die ellende op het veld en op kantoor niet meer zien of aanhoren.

Wat een amateuristische pleurisbende!!!
0
Maandag 19 oktober 2015 om 14:35 uur

KR96

Dannyy schreef:

Ik vind het erg jammer dat bepaalde spelers na afloop van de wedstrijd een wegwerpgebaar maakte naar de supporters. De meeste supporters hebben het niet breed maar uit liefde voor de club kopen ze toch een kaartje of een seizoenskaart. Als je dan in geen enkele thuiswedstrijd ook maar in de buurt komt van een overwinning ligt dat niet aan de supporters, maar aan de spelers en TS. Spelers als Meijers, Schaken, Bakker, Malone, Wormgoor, Kristensen en Zuiverloon mogen wel eens in de spiegel kijken.
De meeste supporters maakten anders ook aardig wat nare gebaren richting de spelers. Kan mij die reactie wel voorstellen als je 90 minuten gevoetbald, of iets wat daarop moet lijken, hebt.
0
Zondag 18 oktober 2015 om 17:20 uur

<FCDH>

Wigt zet club icoon Lex schoenmaker aan de kant bij ADO

Bron adofans

Is dit het einde van wigt? Kan me voorstellen dat hoop supporters dit wigt kwalijk zullen nemen ?
0
Donderdag 15 oktober 2015 om 11:39 uur

Advertentie

Aad

grijze gek schreef:

Volgens mij zit die KANON in de ivoorkust van zijn gewonnen huisje te genieten
je ziet en leest niks meer over hem
ADO is, net als iedere andere werkgever, verplicht om Kanon door te betalen wanneer hij ziek is. Zijn knie of wat dan ook is waarschijnlijk al lang genezen maar Kanon is toen bij die Franse club niet afgetest vanwege zijn knie maar vanwege zijn hart.
En ik kan me daarom best voorstellen dat ADO hem vanwege die hartproblemen niet laat spelen om ieder risico te vermijden. Misschien dat hij ooit nog speelt maar ik betwijfel het.
0
Dinsdag 6 oktober 2015 om 09:25 uur

pajam

Kaos schreef:

Ik las net dit stukje uit een interview van rednapp.
Zou dit ook hier zo kunnen zijn? Spelers niet tot het gaatje voor fraser???


"Zou het de juiste beslissing zijn om Mourinho te ontslaan? Nee, maar de spelers beslissen daarover", meende Redknapp. "Ik heb zelf ook in de nodige kleedkamers gezeten en soms zie je dat de spelers niet alles willen geven voor een manager. Dat klinkt verkeerd, maar het is de waarheid. Ik heb het zelf meegemaakt en je kan het nu ook zien. Er zullen nu kliekjes ontstaan in de kleedkamer en sommige spelers zullen het vertrouwen in Mourinho opzeggen."
blijft mensenwerk en ik kan me heel goed voorstellen dat wanneer de resultaten langere tijd tegenzitten, er groepjes ontstaan.

zo kan je als Fraser zomaar een Derijck, Zuiverloon, Alberg, Kristensen, Gerht e.d. hebben die niet de grootste fan van je zijn.
0
Zondag 4 oktober 2015 om 11:21 uur

Brian

Ik kan niet begrijpen dat mensen hier roepen dat Fraser z`n spelers niet meer kan motiveren.

Je moet toch GVD als je dat groen gele shirt aan heb genoeg motivatie hebben .

Die spelers hebben toch een eigen kijk erop en die interesseert het geen ene moer (zie meijers na afloop).

Waar ik Fraser niet in begrijp is dat die bijv een Ebuehi erin zet en ook een Zuiverloon.

Eerlijk gezegd vind ik Hansen ook niet echt top maar ligt dat aan Hansen of komt het door de druk door de slechte Verdediging ?

Helaas verlies ik nu langzaam het vertrouwen en dat komt gewoon doordat spelers niet beseffen hoe ze spelen ?

Er is veel geroepen de afgelopen weken tegen elkaar door de selectie wat moet ik me daar dan van voorstellen ? Vooral na het zien van deze wedstrijd!
0
Zaterdag 3 oktober 2015 om 20:33 uur

H@@GenEES

LeoH schreef:

Sorry, ik ben een andere mening toegedaan. Alberg is geen keiharde werker a la van Duinen, maar Alberg is een creatieve speler, onberekenbaar in zijn actie en heeft een ongelooflijk overzicht. Hij heeft een goed schot en scorend vermogen, tsja, ik ben een fan van hem. Maar nogmaals, als je gaat verlangen van hem dat de mouwen moeten worden opgestroopt, keihard de duels in moet worden gegaan, dan is hij inderdaad niet geschikt voor ons.
Nah dat onberekenbare heb ik dit seizoen niet gezien, wel het sjokken over het veld, gewoon hele wedstrijden afwezig zijn om dan daarna rond te lopen alsof Messi je schoenen nog niet mag strikken, ik kan me niet voorstellen dat iemand daar fan van is en hoe eerder dat enge arrogante mannetje weg is hoe beter mij het is.
0
Donderdag 1 oktober 2015 om 19:41 uur

Nu online

Lellow, superfcdenhaag2 en 169 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 104
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1