Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: ervaring

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 105
Volgende pagina

Tommy

Gaat goed hier en dan zijn we pas 7 wedstrijden onderweg.
Zaterdag half 5 ado - twente.
Hoop dat ranko terug pakt op zn 4-3-3 want 5-3-2 is het gewoon niet.
Zeker nietvals je van ewijk centraal neer gaat zetten.
Hoop dat morrison dan ook weer fit is.
Helaas moeten we rigo en in mijn geval faye er maar bij nemen.
Ik zou eens beginnen met karelis in de spits als die na 45 minuten op is vervang je hem.
Zelfde geld voor morrison en elmkies. Maar ja ik hoop denk tegen beter weten in.
De boer hele wedstrijd tegen sparta op de bank.
Tegen psv 90 minuten op de bank.
En die rigo maar de bal inleveren maar ja hij heeft ervaring he.
0
Maandag 2 november 2020 om 13:26 uur

Madmax

schreef:

Ieder zijn eigen mening laten we dat zo houden aub zonder elkaar te beledigen of af te zagen. Voor mij is het ongelofelijk dat je na 7 wedstrijd nog helemaal niks herkenbaars ziet. Verder is het ook tenenkrommend om te zien hoe er aan elke wedstrijd begonnen word. Dit is toch wel de verantwoordelijkheid van de trainer en niemand anders. Wat ik al eerder zij deze man assistent maken en een ervaren trainer er boven zetten dan is het voor onze huidige trainer graag of niet. Dit gaat dan ook geen extra geld kosten voor onze club als hij vertrekt. We zijn een miljoenen bedrijf en geen speeltuin voor beginnende trainers die alleen de theorie kennen van het spelersbord in Zeist Overigens ook Martin Jol kan fouten maken maar laten we deze man op handen dragen zoveel voetbalkennis krijgen we nooit meer, De rest van onze iconen zijn met de noorderzon vertrokken en weten de weg niet meer te vinden naar Den Haag.
Hier nog zo`n mafkees "Laten we mekaar niet beledigen of afzagen " je hebt gvd nooit zelf anders gedaan joh .. En maar mensen persoonlijk Bashen.
En maar dat gezeik over de Martin Jol Almigthy. Laat dat nou net de hoofdverantwoordelijke zijn van de aanstelling Rankovic ( Nul ervaring) verantwoordelijk voor het aanstellen De Boer, Ratiu, Pascu, Catic, Kemper, Arweiler, Rigo, Elmkies Morrison, Phillip, Del Fabro, Karelis (Nul eredivisie ervaring) ... jaja ik weet het Arweiler een keer ingevallen bij Utrecht. Verantwoordelijk voor het samenstellen van het technisch hart. Daar waar een hoofdtrainer zijn eigen staf heeft, stelt Jol ff zijn staf samen, doe het dan ook zelf. Interessant doen het moet Haagser... Nou Pinas is Haags .... das die Jongen achterin die de volgende lijkt wie je gaat Bashen gezien je laatste 10 shouts.
0
Maandag 2 november 2020 om 12:26 uur

DownUnder

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Zeist: Kamphuis in de fout bij ADO
Ook de KNVB kan er niet omheen: scheidsrechter Kamphuis zat mis bij de strafschop tegen ADO.
Lees het nieuwsbericht
En ik altijd denken dat de VAR een zeer ervaren scheids is, die al zijn ervaring gebruikt om beslissingen in het veld mogelijk te evalueren. Deze VAR is vast een fantastische scheids en enorm talent, maar met 1 wedstrijd ervaring op eredivisie niveau, is het nou niet bepaald een Dick Jol (en nog iemand met overwicht op de arbitrage in het veld).
0
Maandag 2 november 2020 om 08:55 uur

gillah

Met Bijen is er één speler met eredivisie-ervaring gekomen. Vooruit, Rigo heeft ook één seizoen eredivisie in de benen. Verder heel veel tweede-elftalspelers en een aantal die hier de laatste fase van hun revalidatieproces in zijn gegaan. Er is 1/3 op de salariskosten bespaard. Ik had er serieus rekening mee gehouden dat we nu nog op nul punten zouden staan, dus 4 punten is niet beneden verwachting.
0
Zondag 1 november 2020 om 20:50 uur

Superfan

Bolskie schreef:

Zelf geen ervaring. Je moet het ook niet groter maken als dat het is. Man heeft de jeugd getraind en is al jaren assistent bij meerdere clubs en daarbij zelf ook gevoetbald.
Dat is dus geen enkele ervaring als hoofdtrainer in de eredivisie.
0
Zondag 1 november 2020 om 20:28 uur

Advertentie

Bolskie

Superfan schreef:

Hij is te zwak. Hoe kun je spelers die nog geen ervaring in de eredivisie hebben dingen leren als je zelf nog geen ervaring hebt?
Zelf geen ervaring. Je moet het ook niet groter maken als dat het is. Man heeft de jeugd getraind en is al jaren assistent bij meerdere clubs en daarbij zelf ook gevoetbald.
0
Zondag 1 november 2020 om 20:15 uur

Superfan

rd.. schreef:

Ons technisch hart heeft hem toch met het volle verstand gekozen? Het is niet een erfenis uit het verleden ofzo.
Hij is te zwak. Hoe kun je spelers die nog geen ervaring in de eredivisie hebben dingen leren als je zelf nog geen ervaring hebt?
0
Zondag 1 november 2020 om 20:11 uur

marcellino

FC2500 schreef:

Aad de Mos al een week of 2/3 geleden in een interview.

Maar ja als die spelers echt zo begaan zijn met hem moeten ze het maar laten zien op het veld een keer. Dan zijn die geruchten zo weer weg.
Wat moeten ze laten zien dan.
Ze kunnen op dit moment gewoon niet beter ,is ook niet raar als je zeer weinig ervaring in je team hebt en 18 nieuwe spelers die ook nog eens jong zijn..

0
Zondag 1 november 2020 om 18:25 uur

marcellino

Aad schreef:

Wat Ajax heeft staan is 50x beter dan de selectie van Fortuna maar die probeerden goed te voetballen.
Dus wat jij zegt is dat ado niet voetbald. nou ik vind juist dat het veldspel redelijk tot goed is maar dat ze gewoon ervaring en kwaliteit missen.

En wat fortuna of weet ik het welke ploeg doet zou mij echt mijn rest roesten.

We staan nog steeds boven de streep en daar gaat het om en uiteindelijk gaat ook fortuna voor degradatie spelen.
0
Zondag 1 november 2020 om 18:04 uur

Gast

Even een misverstand uit de wereld helpen. Ik heb niet gezegd dat de trainer ontslagen hoeft te worden alleen dat hij te licht is voor onze club. Na Stein, Fraser, Groenendijk , en Pardew had de club eindelijk weer de kans om een trainer aan te stellen met ervaring en een positieve opvatting over het voetbalspelletje. Dan kom je niet met een beginneling aan.
0
Zondag 1 november 2020 om 16:56 uur

Nu online

Swaber, Thehague070, Erik070, Aad, Prutser 070, DenHaag070!, viarijn en 159 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 105
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1