Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: vaste

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 105
Volgende pagina

miq72

Haagse Roel schreef:

Geneuzel over stoeltjes zeg....Ik heb een Scc voor N ergens op rij 1, sta altijd helemaal bovenin tegen een pilaar, neem dus ook geen plek in van "een ander " .  Moeten ze snel vanaf ........gewoon een kaart of Scc voor en vak en klaar. cheers

idd wat een gezeik!!Kom nu 32 jaar bij de club en heb nog nooit op mijn eigen stoel gezeten .Heb nu een scc op F en mijn plaats is altijd bezet .Of mensen het nu leuk vinden of niet ,we hebben geen vaste plaatsen bij ado en die zullen er ook nooit komen .

0
Dinsdag 19 juli 2011 om 16:17 uur

the mouse

jamesjones schreef:

Nou ja wel handig om te weten voor als er mensen gaan zeggen: je zit op mijn stoel etc. of het wel of niet geld.....

Ik denk niet dat iemand een vaste stoel krijgt/neemt!

 

 

0
Dinsdag 19 juli 2011 om 13:47 uur

morley

<FCDH> schreef:

Steijn op GGHTV

 

Steijn de wereld stort niet in dat vd brom weg is

 

Steijn jens bleef omdat ie goed gesprek met me had

steijn derijck wil met den haag doorgroeien

Steijn lex wil ook bij den haag blijven

Steijn nu moeten we wesley nog ff overhalen om te blijven met ze alle;))

Steijn als we de groep bij elkaar kunnen houden heb ik geen nieuwe spelers nodig dan kan het best mooi worden

en toch denk ik dat we, ook als iedereen verder aan boord blijft, nog wat versterking nodig hebben.

 

in ieder geval een spits want ondanks dat immers het vrij goed heeft gedaan als vervanger van bulykin, blijft hij voor mij een onmisbare schakel op ons middenveld. eerste prio zou voor mij toch zijn om de linie immers-radosavljevic-toornstra te handhaven.

 

als er daarna nog wat geld over is, een (liefst linksbenige) centrale verdediger naast derijck. want in kum zie ik persoonlijk geen vaste basisklant.

 

maar een verdediger zal waarschijnlijk niet meer worden gehaald voor de basis tenzij derijck alsnog vertrekt. in dat geval; ik vond die horváth vorig seizoen bij nac een goede indruk maken. nac was niet in staat om hun optie te lichten maar misschien is hij inmiddels iets goedkoper geworden?

0
Vrijdag 8 juli 2011 om 09:27 uur

<FCDH>

Steijn ziet in Immers 'typische ADO-spits'
ADO Den Haag-trainer Maurice Steijn zal geen grote wijzigingen doorvoeren voor de Europese krachtmeting met FK Tauras. In Litouwen begint de opvolger van John van den Brom met grotendeels dezelfde namen.

In vergelijking met vorig seizoen zal Steijn de opstelling niet overhoop gooien. Een aantal spelers zijn weliswaar vertrokken, waaronder clubtopscorer Dimitri Bulykin, maar desondanks zal de basiself acht á negen vaste gezichten bieden. Dat heeft de trainer duidelijk gemaakt in gesprek met RTV West.

In plaats van Bulykin zal Lex Immers fungeren als diepe spits. Ook vorig seizoen speelde de Hagenaar al diverse wedstrijden in die rol. Volgens Steijn is Immers een typische spits voor ADO, dat volgende week de eerste wedstrijd in de voorronde van de Europa League speelt.

 

0
Donderdag 7 juli 2011 om 14:56 uur

Aad

Kees schreef:

Het niveau van de site stijgt met de minuut. Dadelijk wordt Max weggekocht als site-beheerder. Kunnen we zo meteen zelf de onderhandeling in . 

Max is minimaal 10 mio waard dus kunnen de vaste shouters in dat geval ieder zo'n 30.000 pleuro's tegemoet zien cheers

0
Woensdag 6 juli 2011 om 15:40 uur

;)

Keeperstalent De Zwart naar ADO Den Haag

Martijn de Zwart staat komend seizoen onder contract bij ADO Den Haag. De doelman komt over van Quick Boys, waar hij de laatste twee seizoenen een vaste basisplaats had, meldt de amateurclub op de officiële website.

De twintigjarige sluitpost speelde meer dan vijftig officiële wedstrijden in het eerste elftal van Quick Boys. De voorgaande twee weken was hij op proef bij Willem II, maar koos voor een overstap naar de club uit de Residentie.

De Zwart sluit direct aan bij de selectie van zijn nieuwe werkgever. Bij ADO Den Haag treft de doelman een oude bekende. De nieuwe assistent-trainer Wilfred van Leeuwen was het voorgaande seizoen werkzaam voor Quick Boys.

Quick Boys is van plan om een vervanger te halen voor de vertrokken doelverdediger. De club komt komend seizoen uit in de hoofdklasse van het zaterdagamateurvoetbal.

 

0
Maandag 4 juli 2011 om 20:50 uur

JB

ADODENHAAG schreef:

Ik vind het jammer dat je nou precies de zwakste schakels van Barca noemt. Ik zal dit eerlijk gezegd een eerlijke deal vinden. Maar dat vind ik.

Zijn wel de enige 2 (buiten Messi dan) die een vaste waarde zijn en vanwege hun leeftijd nog een heel voetballeven voor zich hebben.

 

De tijd dat ADO ging voor over-the-hill spelers ligt echt achter ons!

0
Dinsdag 28 juni 2011 om 12:49 uur

Advertentie

rien1

pmc schreef:

ze komen er nog wel achter daar in arnhem en die vd brom ook wat zal hij een spijt krijgenloco

Die aartsleugenaar en die Oost-Europese crimineel zonder vaste woon of verblijfplaats (en paspoort)  lachen ADO voorlopig uit. Die twee oplichters hebben sinds de winterstop alles samen bekonkeld. En hebben ADO anderhalve dag voor de 1e training voor het blok gezet.

Overigens iemand die zo in en in gemeen en doortrapt handeld als vdB, gaat 100% geheid (proberen) spelers van ons naar dat kudt Vitas te halen. Supporters uit Apeldoorn kunnen over dat plunderen van B hun club ook wel mee praten.   

0
Zaterdag 25 juni 2011 om 23:16 uur

Haagse Roel

Markplaats.nl ": Amersfoort < 15 km

 

Te koop : z.g.a.n Audi A7 , alle opties aanwezig. Moet weg wegens zgn. positieverbetering. Vaste prijs ( Jood)  Euro 69.593,50.

0
Zaterdag 25 juni 2011 om 00:19 uur

super fc denhaag

oodh schreef:

Iedereen een vaste plaats werkt ook niet zo best. Tegen Groningen ook maar ergens anders gaan zitten anders was het ruzie geworden (vak Q). Vervolgens kreeg ik bijna weer ruzie omdat iemand die was gaan schuilen voor de regen weer terugkwam en meldde dat ik op zijn plaats zat. Of je doet vaste plaatsen en iedereen houdt zich eraan of niet. Nu is het een rommeltje.   

Vaste plaatsen heeft in denhaag nog nooit gewerkt. Alleen als een heel vak een scc heeft werkt het misschien wel. Maar bij losse kaart verkoop werkt het echt niet. Dat heeft de geschiedenis wel geleerd. Vind maurice steijn trouwens het beste voor ons op dit moment. Van mij krijgt ie zeker alle steun.
0
Vrijdag 24 juni 2011 om 14:51 uur

Nu online

Brian, grijze gek en 225 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 105
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1